Question Τι είναι ο κρύσταλλος bu ku

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Γεια σε όλους
Ξέρει κανείς τι είναι ο κρύσταλλος bu ή ku;
Καταλαβαίνω ότι είναι νέα rc κάποια διέγερση.
Αλλά και πάλι θέλω να ξέρω αν κάποιος ξέρει χημικά το όνομα ή τον αριθμό cas ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!!! Μοιάζει σαν να το σχεδίασε ο ίδιος ο Alexander Shulgun. Η ψυχεδελική ταχύτητα είναι.....μια μικρή εμπλοκή για τις καθημερινές μου δραστηριότητες 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Το δοκιμάσατε;
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Ναι μόλις έλαβε some.is υπάρχει anyw να το χρησιμοποιήσετε για να το μετατρέψει σε κάτι better.everything ive διαβάσει γι 'αυτό λέει του σκοτώνει ανθρώπους, κυρίως οι άνθρωποι με meth και fent σε thier system.thats ένα lil πάρα πολύ κοντά στο σπίτι για μένα, αλλά μισώ να toss it.like να synth σε κάτι άλλο, αλλά μόνο έχουν ρύθμιση απόσταξης με παλινδρόμηση και επιπλέον condensers.dont έχουν 5 ή 3 necks.any ideas?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Ποτέ δεν είδα κάτι παρόμοιο με το κύμα των πωλητών BU/KU πέρυσι (και προφανώς συνεχίζεται ακόμα). Απλά συνέχισαν να εμφανίζονται ανεξάρτητα από τις αναθεωρήσεις και αρνήθηκαν να παράγουν μια πραγματική χημική ονομασία, ανεξάρτητα από το πόσο σκληρά τους κυνηγούσατε. Τελικά πήρα περίεργος και αληθινό δείγμα και δεν υπήρχε απλά πολύ σε αυτό.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Κικλοπροπυλομεθυλόνη ή n-αιθυλοβουτυλόνη
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Eutylone

Συνθετική καθινόνη

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Είναι επί του παρόντος νόμιμο στην Κίνα;
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Επί του παρόντος δεν είναι παράνομη η κατασκευή στην Κίνα
Το εργοστάσιό μας παράγει επίσης
Η τιμή είναι πολύ φθηνή και η ποιότητα είναι εγγυημένη
Μπορώ να το παρέχω αν θέλετε.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Αν u καπνίσει σε ένα blunt n make.it dirty του στην πραγματικότητα αρκετά ευφορικό αλλά πρέπει να καπνίζεται με αυτόν τον τρόπο εγώ πραγματικά αρκετά Crack n μεταπηδήσει σε αυτό
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ένας από τους προμηθευτές μας στις ΗΠΑ μου έστειλε 3,5 γραμμάρια ευτυλόνης ως δωρεάν δείγμα. Έχω ένα γραμμάριο σε έναν φίλο και έχω καπνίσει ένα γραμμάριο ή κάτι τέτοιο. Η γεύση του θυμίζει μαύρη γλυκόριζα και έχει διεγερτικές ιδιότητες, αλλά όχι πολύ στο τμήμα της ευφορίας. Μου έχει μείνει ένα γραμμάριο ή λίγο περισσότερο και σε σύγκριση με τα περισσότερα από αυτά που βλέπω είναι αρκετά καφέ και μαλακό. Θα ήθελα να το ανακρυσταλλώσω αλλά δεν είμαι σίγουρος ποιος θα ήταν ένας καλός διαλύτης. Έχει κανείς καμιά ιδέα; Δεν έχω πολλές επιλογές πρόχειρες. Έχω: anhy. Iso anhy acetone chloroform naptha ethyl acetate και νερό. Ορυκτέλαιο.αν ένας πολικός μη πολικός καθαρισμός θα βοηθούσε ποιοι θα πρέπει να είναι οι 2 διαλύτες; Έψαξα για περίπου 1/2 ώρα αλλά δεν έμαθα πολλά για τη διαλυτότητα.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Νερό + ακετόνη (1 σκόνη /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Η διαλυτότητά του στο νερό είναι βασικά 0. Κατέληξα να κάνω οξικό αιθυλεστέρα και νερό, το οποίο έκανε κάποια σκουπίδια από αυτό ( το ανακάτεψα με θερμότητα για περίπου 5 λεπτά 2 φορές και διαχώρισα το νερό) στη συνέχεια το ανακρυστάλλωσα προσθέτοντας ISO στον οξικό αιθυλεστέρα και θερμαίνοντάς το στη συνέχεια κολλώντας το στην κατάψυξη το οποίο επέστρεψε ολόλευκα κομμάτια που ήταν μια τεράστια βελτίωση
 
Top