• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Γεια σας Σλοβακία

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Γεια σας Spiritus καλώς ήρθατε... μη διστάσετε να συστηθείτε στο .... ώστε να αρχίσουμε να χτίζουμε τη δομή των θεμάτων που θα ξεκινήσουμε εδώ
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
modafen ή nurofen ή paralen grip το πράσινο περιέχει ψευδοεφεδρίνη το έχω κάνει ο ευκολότερος τρόπος τουλάχιστον για μένα είναι "straight to E" google it type "straight to E erowid" και κάνε κλικ στον πρώτο σύνδεσμο χρειάζεσαι τεχνική βενζίνη ακετόνη τολουόλιο όλα διαθέσιμα σε χρώματα υπάρχει μια μέθοδος όπου πρέπει να χρησιμοποιήσεις υδροχλωρικό οξύ για να πετύχεις ουδέτερο PH στο στρώμα του νερού είναι περίπλοκο γιατί μπορεί να υπερκαλύψεις το PH και μετά να προσθέσεις υδροξείδιο του νατρίου και είναι ένα γαμημένο χάλι αλλά straight to E είναι πιο εύκολο τα συνδυάζεις όλα και τα εξατμίζεις αλλά πρόσεχε όταν εξατμίζεις είναι πολύ εύφλεκτο. τα λατέρνα πρέπει να γίνονται κατά προτίμηση σε εξωτερικό χώρο στην αυλή και να φυσάτε τους ατμούς με ανεμιστήρα έχω βιώσει έκρηξη και μεγάλη φωτιά όταν έκανα περίπου 100γρ ψευδοροφή κάθε φορά σε ένα μεγάλο ποτήρι jansky είχα περίπου ένα λίτρο από αυτά τα χημικά και ενώ φόρτωνα τον ανεμιστήρα χειρός οι ατμοί μαζεύτηκαν όταν έβαλα τον ανεμιστήρα και τον άναψα δημιουργήθηκε ένας σπινθήρας και αναφλέχτηκε τότε να είστε πολύ προσεκτικοί σαφώς η μέθοδος του HCL μετά από σταγόνες στο PH7 είναι ασφαλέστερη
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Συμφωνώ ότι η μέθοδος του ψευδοφωσφόρου είναι πιο περίπλοκη αυτή τη στιγμή, επειδή ο φώσφορος δεν είναι πλέον τόσο εύκολο να βρεθεί όσο παλιά και ο μόνος τρόπος να βρεθεί RP (κόκκινος φώσφορος) είναι να τον ξύσετε από τα κουτιά των αναπτήρων, Το ιώδιο δεν είναι πρόβλημα αλλά το να παίρνεις ψευδοφώσφορο για να πηγαίνεις από φαρμακείο σε φαρμακείο νομίζω ότι ενέχει έναν κίνδυνο κάποιος μπορεί να παρατηρήσει ότι πηγαίνοντας στο φαρμακείο πιο συχνά το μέλλον είναι μεθαμφεταμίνη από P2P απλά δεν ξέρω πως είναι με την ποιότητα γενικά μου είναι γνωστό ότι η μεθαμφεταμίνη από P2P είναι κάπως πιο αδύναμη από την μεθαμφεταμίνη από ψευδοφώσφορο
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Η D-meth θα είναι πάντα μόνο D-meth ανεξάρτητα από τον τρόπο σύνθεσής της. η p2p meth παράγει ρακεμική meth 50%L-meth50% D-meth οπότε μετά τη σύνθεση θα πρέπει να χωρίσετε τα ισομερή. Μελέτη ρωτήστε στο φόρουμ υπάρχουν πολλοί σπουδαίοι βοηθητικοί άνθρωποι εκεί που θα σας εξηγήσουν τον οδηγό στο σωστό δρόμο. Ό,τι κι αν κάνετε θυμηθείτε να μην πουλάτε ναρκωτικά στην SK. Καλές συμβουλές 😎
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Και ο φώσφορος είναι πιο εύκολο να αντιμετωπιστεί από ποτέ ..... Εμπιστευτείτε με
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Αυτή ήταν η απάντηση που έψαχνα και ακριβώς αυτό που χρειαζόμουν. Σας ευχαριστώ πολύ
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
πώς εννοείτε να μην το πουλήσετε στη svk εννοείτε μέσω της DNM όπως μέσω ταχυδρομείου;
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Οποιαδήποτε διαπραγμάτευση στο en δεν αξίζει αυτό που ακολουθεί αν σας πιάσουν
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Γεια σε όλους Θα ήθελα να ζητήσω μια συμβουλή, παρακαλώ έχετε κάποια εμπειρία από P2P ? Ποιος είναι ο ευκολότερος τρόπος για να φτιάξουμε φαινυλακετόνη από τις τοπικές μας "Διαθέσιμες" πρώτες ύλες ? Ευχαριστώ
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
για τις πρώτες ύλες θα πρότεινα το gordon ramsey ή το constantylious, το constatylious είναι προμηθευτής από την Πολωνία έχουν όλα όσα χρειάζεστε για μεθαμφεταμίνη ο ευκολότερος τρόπος για να φτιάξετε P2P είναι να το φτιάξετε από P2NP οι δημιουργοί του φόρουμ έχουν φτιάξει ένα πώς να βίντεο είναι εύκολο αν ακολουθήσετε το βίντεο ακριβώς έτσι δεν υπάρχει τίποτα να πάει στραβά
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Σε καμία περίπτωση μέσω του p2np δεν πρόκειται για μια περιττά χρονοβόρα και χαμηλής παραγωγικότητας μέθοδο. Σίγουρα μελετήστε πολύ για να βρείτε τη σωστή διαδρομή. Είστε στο σωστό δρόμο p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Την τελευταία φορά που έφτιαξα ήδη αμφεταμίνη από p2np, απλά δεν ξέρω ακριβώς πώς να φτιάξω αμφεταμίνη - μεθαμφεταμίνη... Είμαι αυτοδίδακτος, μελετάω από τα βασικά μόνος μου, γι' αυτό σας παρακαλώ, μην με μισείτε.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Δυστυχώς, δεν μπορείτε να φτιάξετε πολλά από τις διαθέσιμες πρώτες ύλες μας. μόνο στην Κίνα. Μελετήστε το φόρουμ για να πάρετε όλες τις απαντήσεις...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ved αυτό εννοούσα επίσης τα προϊόντα χωρίς ιατρική συνταγή... Αλλά το p2p εξακολουθεί να έχει μέλλον, αν μπορώ να σε ρωτήσω, I2, έχεις ένα αποδεδειγμένο βάμμα;... Έβλεπα τους μαστούς των αγελάδων μετά το άρμεγμα, εκεί χρησιμοποιείται σχεδόν καθαρό ιώδιο, θα μπορούσες να μου δώσεις περισσότερες συμβουλές για το πώς να εξαγάγεις ιώδιο; Σας ευχαριστώ.
 
View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Γράψτε για πόσα € θέλετε θα σας στείλω ό,τι βάρος παίρνετε από καθαρό κρυσταλλικό ιώδιο...
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Χρειάζεστε υπεροξείδιο του υδρογόνου για τα βάμματα, και είναι ήδη ένα πράγμα υψηλού προφίλ...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Zdravim προσθέστε στη σλοβακική μας κοινότητα, έχετε παρατηρήσει την εισαγωγική προσφορά εργασίας για τη δημιουργία νεκρής πτώσης σε μεγάλες πόλεις ελάχιστη κατάθεση 100€ τι σκέφτεστε γι 'αυτό; Νομίζω ότι ακούγεται ενδιαφέρον.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Φανταστείτε τώρα ότι δεν θα χρειαστεί να περιμένετε να φτάσει το πακέτο σας. Απλώς αγοράζετε αυτό που θέλετε και λαμβάνετε την ακριβή διεύθυνση στην οποία βρίσκεται. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να πάτε και να παραλάβετε την αγορά σας.
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
τι θα γίνει αν οι απατεώνες προσπαθήσουν να το εκμεταλλευτούν ; Έτσι, στην πραγματικότητα, θα πρέπει να υπάρχει μηδενική επιστροφή χρημάτων για αυτού του είδους την αγορά ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Οι απατεώνες υπάρχουν πάντα και παντού. Δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα γι' αυτό. Εμείς θα χειριστούμε προσεκτικά τυχόν αμφισβητούμενες καταστάσεις.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
ok σχετικά με αυτή την προσφορά εργασίας θα επικοινωνήσω μαζί σας περαιτέρω σε ιδιωτικά μηνύματα
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Κατά τη γνώμη μου, αυτός είναι ένας πολύ καλός τρόπος για την επέκταση αυτής της κοινότητας και τη δημιουργία ενός σπουδαίου δικτύου που θα λειτουργεί ρολόι. Έχω ήδη αλληλογραφήσει με την OutLaw(HR Manager) και ακούγεται πολύ ενδιαφέρον και πολλά υποσχόμενο.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Πρόκειται για μια μεγαλοπρεπή ιδέα. Δεν θα ανησυχούσα για τις επιστροφές χρημάτων αν είναι στα χέρια του γκουρού HEISENBERG.... Είναι σπουδαίος τύπος και μεγάλο κεφάλι . Από τα βάθη της καρδιάς μου εύχομαι να πετύχει αυτό το εγχείρημα και όλοι οι εμπλεκόμενοι να είναι ευχαριστημένοι αγοραστές παίρνοντας ποιοτικά πράγματα για λογικά χρήματα . Επιτέλους έρχεται αυτό που ιδρύθηκε το φόρουμ BB για να στείλει στη λήθη τους άπληστους ανθρώπους που πουλάνε κακής ποιότητας ψιλοκομμένα και απίστευτα ακριβά πράγματα . Οπότε για μένα μια σπουδαία ιδέα από έναν σπουδαίο άνθρωπο ♥️
 
Top