ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
im sorry i have not posted yet but i will i have just been a lil uneasy about posting some things. iv never known a group to be so easy to get to and that makes me uneasy
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself,use tor and if you have photos erase the metadata before posting and you are okay bro.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Η διαγραφή μεταδεδομένων γίνεται αυτόματα στο φόρουμ μας. Εν πάση περιπτώσει, ο καθένας μπορεί να το κάνει σε δευτερεύοντες πόρους.
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Μπορείτε να μας παρέχετε έναν προμηθευτή εμπιστοσύνης για την πρόδρομη ουσία adbb;
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Το έχω δοκιμάσει αυτό, αλλά καταλήγω σε ένα πρόβλημα. Μετά τις 5 ώρες στη φιάλη στους 70C σταματώ να αφήσω να κρυώσει και να πλυθώ. όταν πλένω το υγρό σε νερό, τα στερεά δεν φαίνεται να εμφανίζονται. Χρησιμοποιώ ένα κανονικό σουρωτήρι, αλλά ίσως χρειάζομαι ένα φίλτρο καφέ, όπως προτείνατε. Έχει κανείς άλλος τα ίδια προβλήματα;
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Καθημερινή ρήση μπορεί να κάνει μπορεί να κάνει .... έτσι παιδιά αν είναι τόσο απλό να το κάνετε γιατί δεν το κάνετε; )))) ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ έχουμε το καλύτερο κίτρινο ADB και το πιο σκληρό ;) όλοι οι άλλοι που είναι στην αγορά έχουν λευκό ! το οποίο είναι σχεδόν ανενεργό.. αν ψάχνετε για κάτι σταθερό μπορείτε να επικοινωνήσετε άμεσα μαζί μας! ΕΠΙΣΗΣ έχουμε 5CL TOOO.

ΥΓ: Για όσους πρόκειται να απαντήσετε δεν είστε ο μόνος που με αυτό σας προκαλώ να στείλετε τα προϊόντα μου δωρεάν σε αυτούς για να δουν τη διαφορά με πραγματικό adb και πραγματικό ισχυρό αντί για τους δικούς σας.


ΥΓ: Μόνο ο τύπος "madmoney" κάνει κάτι εδώ και εγώ κανείς άλλος.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
τι πουλάτε τελικό προϊόν; ή κιτ;
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
δεν είναι εύκολο.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Αυτό σημαίνει ότι είμαστε 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 232

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb λευκό δεν είναι τόσο ισχυρή, αλλά οι πωλητές eu αυξάνουν πολύ την τιμή, Αν κάποιος θέλει βοήθεια με πρόδρομη ουσία μπορώ να τον βοηθήσω, επικοινωνήστε μαζί μου.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Είναι το λευκό ADBB στην πραγματικότητα πιο αδύναμο; Μπορείτε να συγκρίνετε τη δραστικότητα με το JWH210;

Έχω τη λευκή σκόνη από τον προμηθευτή της NL με φανταχτερές συσκευασίες, μπορώ να την κυνηγήσω σε αλουμινόχαρτο;
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Πουλάμε την καλύτερη ποιότητα στο adb yellow! δεν πουλάμε πρόδρομες ουσίες πουλάμε απευθείας τελικό προϊόν ακριβώς όπως το preban power , μπορείτε να πουλήσετε τα λευκά σας πράγματα αγόρια ;) αλλά adb yellow δεν μπορείτε να μαγειρέψετε όπως εμείς ;) ευχαριστώ!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Τότε γιατί δεν πουλάτε πρόδρομη ουσία; Δεν έχει κανένα νόημα αυτό που λέτε κίτρινο και λευκό έχει την ίδια διαδικασία κατασκευής, παιδιά που έχει πρόδρομη ουσία να μου γράψει για να τον βοηθήσει να το κάνει ο ίδιος δωρεάν. Έχω κουραστεί με αυτούς τους απατεώνες που αύξησαν την τιμή σε γελοία επίπεδα...
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Διαφορετικές παρτίδες έρχονται με ελαφρώς διαφορετικό χρώμα. Υπήρχε αδύναμη λευκή πρόδρομη adbb πριν από μισό χρόνο, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι η νέα λευκή παρτίδα adbb δεν μπορεί να είναι ισχυρή ως κίτρινη. Θυμάμαι ότι στη NL υπήρχε το ισχυρότερο adbb που ήταν εντελώς λευκό.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Το κίτρινο είναι πιο ισχυρό, αν χρειάζεστε βοήθεια, γράψτε μου, μπορείτε να αγοράσετε μόνο 500gr και να δοκιμάσετε και θα δείτε με τα μάτια σας.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Κίτρινο πιο ισχυρό του , δεν είναι ίδια διαδικασία για τη δημιουργία , ούτε καν. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Τι να πω ίσως ξέρω ότι είστε καλύτεροι από τον προμηθευτή της Κίνας που πουλάει αυτά τα πράγματα, καταλαβαίνω ότι θέλετε να τρομάξετε τους ανθρώπους, αλλά η τιμή είναι πολύ ακριβή.
Πριν από το preban 1kg ήταν 4k ευρώ από eu προμηθευτή και προμηθευτής της Κίνας ήταν 1,6k usd.
Πώς είπα αν θέλετε βοήθεια με την πρόδρομη ουσία γράψτε μου μπορώ να βοηθήσω με όλες τις πρώτες ύλες και πληροφορίες δωρεάν
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Ποιος λέει ότι χρειάζομαι βοήθεια; Ποιος λέει ότι θέλω να σας βοηθήσω ή ότι θέλω βοήθεια από εσάς; Ποιος λέει για τέτοιου είδους τιμές και ποιος μπορεί να μου πει τι τιμές να βάλω; Σας πουλάω, αγοράζετε, αυτό είναι όλο, τελείωνε, έχω το καλύτερο προϊόν, δεν με νοιάζει καν για το τι λέτε για σκουπίδια, φύγετε από την οπτική μου παρακαλώ.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Συμφωνώ, η φυσική παραλλαγή είναι πιθανή, αλλά δεν έχω δει λευκό ή κίτρινο αρκετά για να σχηματίσω μια σταθερή γνώμη, και δεν μου είναι άγνωστο αυτό που δηλώνει ο Dragonrevolt. Δεν καταλαβαίνω πράγματα που λένε οι πωλητές, ίσως αυτός ( εσείς) μπορεί να βοηθήσει άλλους σαν να το καταλάβουν. Μου έχουν προσφέρει ένα "νέο" κίτρινο adb-b, που λέγεται ότι παράγει ισχυρότερο τελικό προϊόν. Νιώθω ότι μου επιτρέπεται να ρωτήσω ποιο είναι το διαφορετικό νέο τελικό προϊόν, αλλά είναι δήθεν ισχυρότερο, αν και το ίδιο, τελικό προϊόν. Επιμένω σε κάποια εξήγηση, ενδεχομένως οπτική, χειρική οποιαδήποτε μορφή απομονωμένου ισομερούς, αποκλείεται η υπόθεση ότι αυτό θα ήταν ένα παράγωγο 5Br, ωστόσο διαβεβαιώνουν ότι είναι το ίδιο, οπότε κάτι τρομακτικό πραγματικά προωθείται, εκτός αν δεχτούμε ότι το ένα είναι λιγότερο καθαρό από το άλλο, ή ίσως το άλλο είναι πιο καθαρό από το λιγότερο καθαρό είδος. Ή μήπως δεν είναι το αντίθετο του αντίθετου; Όταν παρουσιάζεται η άφθονη έλλειψη αποδείξεων, αναγκάζομαι να δηλώσω ένοχος για πλήρη σύγχυση δευτέρου βαθμού. Παρόμοιες επιπόλαιες συζητήσεις για μια νέα, καλύτερη σκόνη αιθυλογλυκιδικού αιθυλεστέρα pmk (όχι κηρώδης/λιπαρή) εγείρουν υποψίες και σύντομα γίνονται θέμα ενδιαφέροντος και ίσως ύποπτος ή συνωμότης, αλλά αυτό δεν είναι επίσημο. Ίδιο cas & διαφορετικό σημείο πήξης; Αυτό απαιτεί μια εξήγηση. Το μόνο που μπορεί να συμπεράνει κανείς είναι ότι είτε δεν προστίθενται πλέον νοθευτικές ουσίες είτε οι προσμίξεις απομακρύνονται πλέον επαρκώς. Αβάσιμοι ισχυρισμοί και στοιχεία πέρα από λογικές εξηγήσεις αποδυναμώνουν την έρευνα και χωρίς περαιτέρω στοιχεία, η υπόθεση ψυχορραγεί. Dragonrevolt, πώς εξηγείτε υπεύθυνα τη διαφορά μεταξύ κίτρινου και λευκού adb-b ή των ουσιών που σχετίζονται με το adb-b ή των γεγονότων που αφηγούνται σε αυτή τη συζήτηση; Σίγουρα κάποιος θα ενδιαφερθεί για την επιχείρησή σας αν δείξετε ότι προσφέρετε περισσότερα από πιασάρικα αλλά κενά λόγια. Και δεν λέω ότι πέρα από το χρώμα υπάρχει διαφορά ή ότι δεν υπάρχει. Θα με εξέπληττε σοβαρά και θετικά αν μια αξιοπρεπής, λεπτομερής και μεθοδολογικά τεκμηριωμένη εξήγηση έφερνε φως στο τραπέζι.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Δεν είμαι σίγουρος για άλλα RC, αλλά ακόμη και πριν τα νουά ήταν νόμιμα στην Κίνα, κάθε παρτίδα σχεδόν πάντα εμφανιζόταν λίγο διαφορετική σε χρώμα ή σχήμα. Από το κίτρινο MDMB-4en-pinaca μέχρι το ροζ.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Τώρα το 5cl μου είναι χάλκινο σε ροζ
 
Top