5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA) Synthesis Info & Questions

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Μια άλλη ερώτηση που έχω - αρκούν 2-3 ώρες ανάδευσης και θέρμανσης για να οδηγηθεί αυτή η αντίδραση σε ολοκλήρωση ή θα πρέπει να πάω με 4-5 ώρες όπως αναφέρεται σε κάποια άλλα κείμενα;
 

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Έκανα TLC, μετά από 3 ώρες μετατροπή σχεδόν 100%, 4ώρες δεν παρουσιάστηκε καμία πρόδρομη ουσία (ιδανικά κάνετε 3-4 ώρες, αλλά 2-3 ώρες είναι συνήθως επίσης μια χαρά)
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Στείλε μου ένα PM, αδελφέ.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Αυτή είναι στην πραγματικότητα η δική μου γραφή που αυτός ο χρήστης μόλις αναδημοσίευσε & πρόσθεσε μερικές ερωτήσεις, συνήθιζε να εργάζεται με αυτό το άτομο, αλλά έχω ακούσει κάποια παράπονα γι' αυτούς πρόσφατα. Ευχαριστώ για το κομπλιμέντο σχετικά με τις εξηγήσεις μου. Συμφωνώ απόλυτα με την ανάλυσή σας για την τρέχουσα κατάσταση της κινεζικής αγοράς, πολύ διορατική. Πάρα πολλοί κινέζοι πωλητές κάνουν απλά συντομεύσεις στην παραγωγή, δεν καθαρίζουν ή δεν κάνουν κανενός είδους αναλυτική επαλήθευση των πρόδρομων ουσιών τους, μόνο από απληστία. Αυτό αφήνει πολλούς πελάτες παγκοσμίως να αγοράζουν πολύ ακάθαρτες πρόδρομες ουσίες, χρησιμοποιώντας τες για την παραγωγή ακάθαρτων προϊόντων με άγνωστα και πιθανώς τοξικά/επικίνδυνα παραπροϊόντα. Πολύ λυπηρό, και γι' αυτό ενθαρρύνω όλους τους παραγωγούς τελικών προϊόντων που έχουν τα μέσα να κάνουν τη δέουσα επιμέλεια στέλνοντας το προϊόν τους σε δοκιμές από τρίτους για αναλυτική επαλήθευση της καθαρότητας και της ταυτότητας μέσω GCMS/LCMS/HPLC/NMR κ.λπ. Αν πουλάτε προϊόν σε τελικούς χρήστες χωρίς να το κάνετε αυτό, είστε ανεύθυνοι & θέτετε σε κίνδυνο την υγεία & τη ζωή των ανθρώπων.

Εάν κάποιος χρειάζεται δείκτες για εταιρείες δοκιμών 3ου μέρους που μπορούν να το κάνουν αυτό σε λογικές τιμές στις ΗΠΑ, απλά στείλτε μου ένα PM. Μην θέτετε σε κίνδυνο τους πελάτες σας. Η απληστία & η άγνοια είναι η ρίζα του μεγαλύτερου μέρους αυτού του κακού.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Ενθαρρύνω επίσης σθεναρά όλους τους κατασκευαστές να αφιερώσουν χρόνο για να μάθουν αυτή την πιο προηγμένη 2η μέθοδο εκχύλισης. Τα αναλυτικά επαληθευμένα 5f & 5cl που παρασκευάζονται με απλή συντριβή του προϊόντος σε παγωμένο νερό με την πρώτη μέθοδο δεν είναι σχεδόν ΠΟΤΕ υψηλότερης καθαρότητας από 70-80%, και ποιος ξέρει τι είδους άλλα σκουπίδια αφήνετε στο τελικό προϊόν.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Χρησιμοποιήσατε εκχύλιση με πάγο ή dcm, δοκιμάσατε αυτό το writeup για mdmb-5br-inaca, ανακατεύετε 4h στους 80C, αλλά δεν υπάρχει σκόνη στο παγωμένο νερό, μόνο λίγο λάδι
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Α, και κάτι άλλο - αν υπερθερμάνετε ή υποθερμάνετε αυτή την αντίδραση, θα μείνει επίσης ένα τελικό προϊόν που θα κολλήσει διαλυμένο ως έλαιο. Αν σας μείνει ένα έλαιο, υπάρχουν μέθοδοι για την ανακρυστάλλωση της σκόνης από το έλαιο και έναν διαλύτη, αλλά είναι κάπως περίπλοκες για έναν νέο χημικό. Μπορεί εύκολα να γίνει όμως με τις σωστές οδηγίες, απλά ενημερώστε με αν χρειάζεστε καθοδήγηση.
 
View previous replies…

incomecam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ενδιαφέρομαι για το τελικό προϊόν μπορείτε να μου υποδείξετε τη σωστή κατεύθυνση
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
ποιο είναι το συστατικό αριθ. 1 και πώς το λαμβάνετε; το κύριο συστατικό
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
mdmb-inaca, μπορείτε να αγοράσετε ή να συνθέσετε
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ναι, θα χρειαστώ καθοδήγηση αν αγοράσω από την ιστοσελίδα σας (MDMB - INACA ) , είναι ακόμη διαθέσιμη;
Τι γίνεται με την ποιότητα ;
 
Top