🔍 Most Wanted!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Αναζητούμε προμηθευτές χημικών προϊόντων σε όλο τον κόσμο. Παρακαλούμε αφήστε εδώ συνδέσμους για προμηθευτές που γνωρίζετε και εμπιστεύεστε.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Έχετε παραγγείλει από εκεί;
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Στην Πολωνία μπορώ να πάρω methyloamine hcl 40% σε νερό
2 βρωμο 4-μεθυλοπροπυφαινόνιο
2 βρωμο-4-χλωροπροπυφαινόνιο
P2np
Και άλλες χημικές ουσίες αν κάποιος χρειάζεται
 
View previous replies…

jacks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ενδιαφέρομαι
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Η Hello Constantylious και η Nitrochems είναι και οι δύο γνήσιοι και αξιόπιστοι προμηθευτές κατά τη γνώμη μου! Η διαφορά είναι ότι η Nitrochems είναι ελαφρώς φθηνότερη, αλλά η συσκευασία είναι επίσης σαφώς επισημασμένη με αυτοκόλλητο της εταιρείας που υποδεικνύει σαφώς το περιεχόμενο!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Εν τω μεταξύ, η παράδοση δεμάτων από τη Nietrochems είναι σοβαρή και δυσδιάκριτη χωρίς καμία εξωτερικά ορατή αναφορά στο περιεχόμενο ή στον αποστολέα!!!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇴
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Έχω μια χημική εταιρεία στη Σκανδιναβία
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Θα μπορούσατε ενδεχομένως να αναλάβετε να μου στείλετε 2000 λίτρα GBL το μήνα και να μου το στείλετε. Έχω μια επιχειρηματική άδεια που σχετίζεται με αυτό, αλλά θα ήθελα πολύ να λάβω ως κάτι άλλο με πιθανώς προσθήκη χρωστικών τροφίμων για να βεβαιωθώ ότι δεν θεωρείται ως GBL. Θα ήμουν για πάντα στο χρέος σας και θα υποσχεθώ να σας στήσω ένα άγαλμα στο εγγύς μέλλον;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Υπάρχει άφθονο bdo παντού, οι άνθρωποι φαίνεται να πιστεύουν ότι το bdo είναι νόμιμο, αλλά είναι ακριβώς πάνω από το GBL στον κατάλογο του προγράμματος 1 με την DEA. Οπότε, ευχαριστώ, αλλά όχι, δεν έχω καμία χρήση για το bdo. Γιατί η Κίνα δεν προσθέτει κάτι στην GBL που τεχνικά την κάνει διαφορετική χημική ουσία αλλά δεν την επηρεάζει με κανένα τρόπο, θα μπορούσαν να αρχίσουν να την στέλνουν ξανά με νέα ονομασία και CAs # και να είναι σε καλό έδαφος ακόμα νόμιμα;
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
gbl απαγορεύεται η εξαγωγή στην Κίνα και υπάρχουν σαφείς κανονισμοί. Επίπεδο προϊόν bdo
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Λυπάμαι που βρίσκεστε στη Σκανδιναβία, αλλά θα πρέπει να μου παραγγείλετε 1,4 από την Κίνα; Δεν είναι μια πολύ βασική χημική ουσία. Η Σκανδιναβία δεν παράγει κανένα διαλύτη στη Σκανδιναβία;
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Γνωρίζει κανείς κάποιον προμηθευτή που διαθέτει το NABH4;
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Γεια σας , ελέγξτε τις λίστες μου, αποστέλλονται τη Δευτέρα / Τρίτη την επόμενη εβδομάδα.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Γεια σας, ευχαριστώ! αν μπορώ να ρωτήσω από πού αποστέλλετε; Είναι η ναυτιλία προς τη Ν.Λ. αρκετά ασφαλής;
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Ναι, όλες οι χώρες της ΕΕ δεν αποτελούν πρόβλημα Έχω στείλει και σε NL χωρίς πρόβλημα.
Βρίσκομαι επίσης στην ΕΕ, σχεδόν χωρίς έλεγχο.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Έχω μια πηγή που πουλάει κάθε στεροειδές σε σκόνη, φιαλίδια και καρτέλες, πουλάει PMK, BDO, helional και BMK (δεν εξέτασε τις πρόδρομες ουσίες αλλά για τα roids είναι ο μεγαλύτερος πωλητής νομίζω, πολλές πηγές αγοράζουν από αυτούς και είναι πολύ φθηνοί)

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd.)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Γεια σας, πρόκειται απλώς για μια διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή υπάρχει και ιστότοπος; Έχετε πραγματικά παραγγείλει από αυτούς; Αν ναι, θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε πόσο καλή είναι η μυστικότητα και η αποστολή τους; ευχαριστώ.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Παρήγγειλα 10g turinabol και 10g clomid, όλα τέλεια, το stealth ήταν εντάξει, η ποιότητα είναι κορυφαία, αλλά αν θέλετε να έχετε κάποια σχόλια πηγαίνετε στο rx meso US/FR ή eroids ;) θα βρείτε πολλά σχόλια bro ;)

Πουλάνε επίσης χάπια ans φιαλίδια

Αλλά αν θέλετε να αγοράσετε απευθείας στεροειδή , έχετε goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... εξαρτάται από το πού ζείτε
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Λοιπόν, αυτό εξαρτάται από το ποιες χώρες χρειάζεστε.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Bloom tech Κίνα το 100%% του βασιλιά θα πάρετε αυτό που παραγγείλατε όχι κομμένα σκατά αυτό που κάνουν οι άλλοι Κινέζοι πωλητές είναι να αγοράσουν από την bloomtech κόβουν το προϊόν και στη συνέχεια να τα πουλήσουν σε εσάς όταν εκεί αγοράζουν αγοράζουν τον τόνο και ρίχνουν σε 200ml αν p2p από bmk γλυκιδικό στις τσέπες τους wtf πρόκειται να κάνετε μόλις πάρετε το προϊόν τίποτα δεν έχουν για τα χρήματά σας θα πρέπει να δεσμεύσετε γλυκό ή να προχωρήσουμε, αλλά για τα χρήματα που πηγαίνει για απλά κολλήσει ως αυτό το παράθυρο είναι ευκαιρίες πρόκειται να κλείσει σύντομα ως Americanis πιέζει την Κίνα να σταματήσει όλα αυτά, όπως είναι τρέχει αγοράζουν την κινεζική κυβέρνηση για τα slush funds και ro.μολύνουν τον κόσμο με πρόδρομες ουσίες φαιντανύλης και μεθαμφεταμίνης.
Ο Alex Vivi σας πουλάει αυτό που αναγράφεται στην ετικέτα του προϊόντος.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ο γείτονάς μου πληρώνει πολλά δολάρια για
4m-προπριοφαινόνη
2b-4m-βαλεροφαινόνη
Βρωμιούχο φαινυλομαγνήσιο και άλλα γκριγκνάρδια
Διμεθοκαΐνη HCl
Πολλές άλλες χημικές ουσίες,
αλλά πρέπει να αποστέλλονται στο εσωτερικό της χώρας, μόνο Us-2-Us. Τίποτα από την Κίνα ή την Πολωνία. Τίποτα δεν περνάει από το τελωνείο. Κάποιος γενναίος θα μπορούσε να τα εισάγει με το κιλό, να τα σπάσει και να τα μεταπωλήσει με τεράστιο κέρδος.
Υπάρχουν προσθήκες σε αυτή τη σελίδα για $125/kg d-caine HCl από την Κίνα, ο γείτονάς μου θα πλήρωνε 10 φορές περισσότερα.
 
Top