Question Tematické kanály telegramu.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Přátelé!
V rámci propagace našeho projektu vás prosíme o sdělení odkazů na telegramové kanály, které se zabývají Darknetem/Drogami/Chemií/RC a dalšími tématy.

Nezapomeňte prosím uvést zemi, ve které je kanál populární.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Navštěvoval jsem @mycodre, jen abych se podíval, jak jsou jejich věci skryté a zabalené...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
V telegramu jsem nenašel @mycodre
Máte jiný způsob, jak se připojit?
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Je zde již odkaz na soukromou skupinu?

IZceSDjRhE
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Proč místo toho nehostíme skupinu na Session?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Abych byl upřímný, nikdy jsem tento posel aktivně nepoužíval.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zajímavé, měli byste se do něj začíst, je velmi bezpečný a dokonce je vybaven vlastním cibulovým směrováním.

Jsem součástí dalších skupin na session, které jsou z podobného soudku jako Breaking Bad a silně podporují session a jiné messengery by si nevybraly.

Také, pokud si dobře vzpomínám, na telegramu není možnost skutečných chatovacích místností, nebo se mýlím? Session by tuto možnost poskytovala.

(Sdílím to, protože o chatovací místnosti Breaking Bad se nějakou dobu diskutovalo a napadlo mě přispět tím, co vím z jiných webů).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Základní technologický stack Session a s ním spojená kryptoměna vypadají úžasně!
Cena mince je po dlouhou dobu relativně stabilní. Jednou by mohla být silnější mincí na ochranu soukromí než Monero, protože načasování transakcí je tak rychlé.
Vzhledem k tomu, že vše staví na ideologii založené na soukromí, zajímalo by mě, jestli dojde k přesunu dark markets na thier lokinet, který je údajně mnohem rychlejší než TOR?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zajímavá myšlenková jiskra!

Ani jsem nevěděl, že relace dostala vlastní token, rozhodně stojí za to si to přečíst a možná něco investovat.
Privacy coins budou v budoucnu imo tak jako tak obrovské, když všechny měny přejdou na digitální a anonymita ve světovém finančním sektoru se začne vytrácet.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Představte si, že by celý svět DNM přešel na $OXEN - pokud nyní utratíte 1000 dolarů, za několik let by mince vzrostla řekněme na 150 dolarů a z vaší malé investice by se stal 1 000 000 dolarů osvobozený od daně, protože nikdo neví, že existuje
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Nemocný člověk, přesně to si teď myslím.

I proto, že tým, který stojí za relací, má kromě mince ještě další zdroj příjmů, což u XMR vidím jen stěží.
Celá clearnetová/offline scéna se teď přesouvá na session, takže změna v rámci komunikace se děje přímo před našima očima, určitě se to může opakovat i na straně krypto věcí.
Jako tenkrát, když Alexandre Cazes zavedl ETH do AB1 a poslal ho rovnou na měsíc.

To je sázka, kterou bych rád přijal. Díky, kámo
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Jelikož mám více než 1 telefon s vypalovačkou, mám na 1 nainstalovaný telegram, abych byl upřímný, je to místo, kde se dá získat mnoho klientů, stále nevěřím, že je to bezpečné, ale na telegramu je spousta kupujících a nadšenců, mám několik skupinových kanálů a odkazů

pokud stále potřebujete mohu je pm většina z nich jsou soukromé některé jsou veřejné jsou to hlavně skupiny EU a skupiny UK, neznám žádné skupiny USA
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
I když je Telegram poměrně bezpečný, není dostatečně bezpečný na to, aby se přes něj daly posílat léky, zejména ve velkém množství. Vhodnější je použít TOX/Jabber/Wickr nebo něco v tomto duchu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Relace je poměrně bezpečná
 
View previous replies…

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Session není tak populární, ale z toho, co vím, je docela bezpečná.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Telegram je opravdu sračka, známá kolaborací a plná zasraných podvodníků, ale s dobrým nastavením telefonu nebo správným použitím emulátoru androidu na whonixu může být fantastickou výkladní skříní pro malý podnik, pokud pak veškerou konverzaci a nabídky nasměrujete na důvěryhodnou platformu pro zprávy jako relace. Samozřejmě pokud plánujete mít v rukou velký obchod, je DN podle mě jediné řešení. Pokud nechcete říct, ale používání samostatného mobilního telefonu nebo samostatného PC pro všechny tyto typy věcí by mělo být OBBLIGATIVNÍ!
 
Top