Syntéza metamfetaminu z P2P a redukce NaBH4

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Proč se k methylaminu+meoh přidává isopropyl? V jiných podobných zápisech jsem se s použitím tohoto rozpouštědla nesetkal.
(Odkaz ve výše uvedeném příspěvku)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Je totiž potřeba znovu rozpustit metylamin v IPA. Je to lepší možnost ve srovnání s mým zápisem, protože umožňuje zbavit se vody a zvýšit výtěžnost.
 

Heligo554

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Za předpokladu, že neúmyslně přidáte příliš mnoho NaBH4 najednou a teplota stoupne na 30C, lze to nějak zachránit, nebo to musíte v každém případě restartovat?
Ano, vím, že jsem úplný idiot... Přidal jsem dalších 300ml IPA, abych vše znovu naředil a teď to vypadá, že se zase alespoň něco děje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Je třeba se vyhnout takovým výkyvům teploty, protože výrazně snižují výtěžnost. V této dávce můžete pokračovat. Stojí za to získat něco místo ničeho.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme vám za vaše úsilí
Jak z konečného produktu vytvořit krystal?
 

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Amfetamin jsem úspěšně nevyrobil. Chtěl bych se zeptat mistra. Proč nemůžeme produkt s bodem varu volného amfetaminu po dokončení redukční reakce NaBH4 přímo destilovat? Chci znát princip.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Doufám, že se jednou dočkáte odpovědi a já si budu moci zlepšit své znalosti.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Vyzkoušel jsem tuto metodu, která zpočátku fungovala docela dobře. Každý přídavek NaBh4 vyvolal mírnou exotermii 2-4° (8-12°)Když jsem po asi 6 hodinách skončil, teplota během 30 minut stoupla na 45°, ačkoli chlazení probíhalo při -20°. Výtěžek neznám, o tom budu informovat později. Moje otázka zní, jak je možné, že teplota stoupne tak náhle? Jak tomu mohu zabránit? Stává se obtížným škálovat, když musím čekat 30 minut při každém přidání NaBh4. Mohu na tom něco změnit nebo přejít zpět na methanol.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ve fázi 4, obr. 14, se z destilační baňky vypláchne 10-20 ml ethanolu.
Mohu místo ethanolu použít jiné rozpouštědlo, například methanol nebo isopropanol?
Nebo mohu použít ethanol denaturovaný, protože nemohu sehnat ethanol nedenaturovaný?
 
Top