Question Dotaz týkající se nákupu 20litrového dávkovacího reaktoru.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Brzy budu kupovat tuto 20litrovou nádobu se vsádkovým reaktorem a měl jsem několik otázek.

S následujícími stručnými hlavními specifikacemi
1) Horní míchací motor s převodovkou
2) Oddělené skleněné víko se 7 hrdly
3) Vybavená podávací nálevka a sada kondenzátorů
4) Jednovrstvá skleněná nádoba s kulatým dnem a vypouštěcím ventilem.
5) Topná lázeň z nerezové oceli s vypouštěcím ventilem

Nyní se je chystám objednat s DDP. Takže vše je již zařízeno při nákupu. Teď by mě jen zajímalo, zda je vlastně zakázáno nakupovat tyto výrobky soukromě? Nemůžu o tom najít moc informací. Samozřejmě si udělám vlastní opatření při nákupu např. úplně jinde a navíc si zařízení vyzkouším na vysílače. Možná je to ode mne trochu paranoidní, ale lepší jistota než lítost.

Dovedu si ale také představit, že samozřejmě zazvoní poplašné zvonky na celnici nebo tak něco při náhodné kontrole zboží. není zakázáno toto zařízení nakupovat soukromě? A mají právo vám zboží zastavit a např. předložit prohlášení o zakoupení tohoto výrobku, pokud ano. Jaká je nejlepší odpověď?

Děkuji za přečtení tohoto tématu a pojďme se všichni podělit o své znalosti, aby nám to dobře hrálo do karet.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

Chemické reaktory jsou velmi drahá zařízení.

Mohu se zeptat, k čemu jej hodláte použít, k jaké syntéze?

20l reaktor není nic moc, bude vás to stát x5 částky, kterou vás bude stát normální sklo, můj vlastní názor je, že cokoli pod 50l reaktor se nevyplatí, stačí koupit sklo a použít magnetické míchadlo.

Tohle je ta těžká část, zákon. Řekl bych, že 99% lidí vlastně neví, jak funguje právo v jejich zemi, ještě méně v jiných zemích, zákon je málokdy napsán černé na bílém, to znamená, že neuvádí, jestli jsou určité věci legální nebo ne, je třeba ho vykládat.

Například nebudu jmenovat zemi, ale existuje země v západní Evropě, kde si nemůžete koupit chemické reaktory nebo rotovary, přeprodávají to pouze firmy, školy, vláda atd.

Ale ani nákup a dovoz jako soukromá osoba není nelegální.

ALE! Tady nastává šedá zóna, pokud si ho koupíte a zadrží ho celníci, nesmějí ho zabavit, ale zákon jim dává právo zařadit vás na seznam sledovaných osob a získat povolení k domovní prohlídce kvůli podezřelému nákupu zařízení.

Takže vám doporučuji, pokud žijete v Evropě, zajděte za prodejcem, zaplaťte hotově a prostě ho převezte jako normální balík v autě přes hranice, to bude pro vás naprosto nejbezpečnější způsob.

S pozdravem

PS: Dalším skvělým příkladem je prekurzor "P2nP" Četl jsem tolik zavádějících "prohlášení/domněnek" o legálnosti tohoto prekurzoru v Evropě. A tento prekurzor se také nachází v šedé zóně výkladu práva v několika málo zemích v Evropě.

Každá země i Evropa má seznam sledovaných látek / prekurzorů pro nelegální prekurzory, jako je P2P nebo APAAN, ale zatím žádná z nich nemá prekurzor P2nP na seznamu jako zakázanou látku.

ZASE, ALE! zákon také uvádí, že pokud se koupí prekurzor, který není na seznamu sledovaných látek, ale lze jej snadno syntetizovat za účelem marginálního zisku nelegální látky a zisku, bude rovněž klasifikován jako konečný produkt, v tomto případě amfetamin.

Pokud jste tedy chyceni s látkou P2nP, můžete být skutečně obviněni z trestného činu dovozu amfetaminu. Takto funguje zákon.

Spousta lidí tomu nerozumí, prostě se podívají na seznam sledovaných prekurzorů, prekurzory na něm nevidí a prostě prohlásí: "Aha, vždyť je to legální!" NE!!!
 
Last edited:
View previous replies…

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Pro 4MMC začínám malou syntézou, abych dobře pochopil celý průběh 4MMC. Odtud přejdu k reaktoru z dvojitého skla o objemu 100/200 l.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Stále dokola argumentuji touto skutečností " škálování není intuitivní. Také, jak řekl pán, velké ztráty mohou být finanční až po evakuaci nebo ještě horší. Nebudu lhát, i když ten reaktor je *****y jako kurva rychlost bohů kamarád.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
To není pravda, udělal jsem si výpočty. vyhřívaný míchací plášť s 20L 3 neckerem stojí cca 1000E rovnou, pokud půjdeš přes hlavu stejná cena ish, odečteš od pláště, protože potřebuješ jen teplo a přidáš za samotné míchadlo. přidáš všechny ostatní věci jako kondenzátory, sifon, stojan, svorky, topný "box" + sonda , zvedáky dostaneš se na 2000E EASY.
A 20L stojí 2,2k DOPRAVA DDP a je to kompletní balení.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

nevím, z jakého vybavení jste výpočty prováděl, ale tady je kompletní sestava, kterou jsem vyrobil, chybí jen dvouhrdlý adaptér, který se nasazuje na florentinskou baňku, což přidává dalších 62zl.

Celkově kompletní systém za 530euro + poštovné 30euro v borosilikátovém skle 3,3.

Nyní jste ušetřili 1500euro, které můžete utratit za ventilaci, zabezpečení nebo jinou sestavu.

Systém se skládá z následujících prvků:

Magnetické míchadlo s ohřevem (340c).
Magnetická tyč
Florentinská baňka
Adaptér
Dvouhrdlý adaptér
Dimrothův kondenzátor s baňkou
Kapací nálevka

Stejné součásti, které se nacházejí ve 20litrovém skleněném reaktoru.

C4QLoDRszw
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
No prodejce je z Číny, jinak bych obeviously jít sám s autem. Ale tohle A++ kvalita a dobrá cena pro malou syntézu k pochopení. Proto jsem řekl, že jsem přijal vlastní opatření, abych byl v bezpečí.

Stejně jako, Není moje jméno na objednávku, místo pro doručení není moje a já také bude skenování reaktoru pro chyby.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jistě, můžete si objednat pod falešným jménem a falešnou adresou, ale opět je zde příklad opatření, kterým se nevyhnete.

Pokud váš reaktor zachytí při přepravě, celníci a policie mohou dát na váš reaktor stopu, takže když si ho nakonec vyzvednete, stejně vás chytí. Jediná reálná možnost, jak tomu uniknout, je mít takzvaného "strážce cíle", někoho, kdo vám vyzvedne objednávku, a pokud ho chytí, že vás nepráskne.

Jediná naděje, že to bude proveditelné, je, že si toho nevšimnou celníci, jinak vás bezpochyby chytí, nedbejte na to, jak fungují orgány činné v trestním řízení.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Dbejte na to, aby skenování nebylo vidět. Pokud vás venku sleduje policie, neskenujte tam, kde to mohou vidět.

Pokud bude zaznamenáno, že jste skenovali, policie to použije jako důkaz, že jste věděli, že to, co děláte, je špatné, a snažili jste se nenechat se chytit. Oproti tomu, že budou muset dokázat, že víte, co to je, jestli to dává smysl.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Bro ty vypadáš, že nevíš, co se děje s čínou, vždycky ti pašujou věci jako jiné věci, než jsou deklarované. vlastními tranzitními systémy v kontejnerech plných legálních věcí. nedají ti do balíku zasranej tracker xd .přestaň šířit fud.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
3V6*****lPMQB
 
View previous replies…

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
A taky kdo kurva umístil sledovací zařízení do krabice, která je odpadem. idk, co chtějí sledovat? popelářské auto?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@tajira,

Vy a špatně interpretujete to, co jsem napsal, uvedení "track" na balíku neznamená blantly, že dali "Tracker", uvedení track na balíku nebo předmětu je synonymum pro různé cesty skutečného sledování balíků nejen pomocí trackerů, ale to už asi víte?

A já vlastně vím, jak funguje skutečný svět, protože mám přímou zkušenost s orgány činnými v trestním řízení a celními orgány.

Ale hádám, že jste se naučili svůj způsob směru sledováním BreakingBad och Narcos?

Místo toho, abyste jen plkal nesmysly, mohl byste nám dopřát své zkušenosti z první ruky v souvislostech?

PS: Holandsko je region, nikoliv země, sídlí v zemi Nizozemsko, na kterou jste předpokládám narážel.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
@ImOutAlso

Ve všem, co jsi řekl, jsi měl stoprocentní pravdu; tyhle děti si ještě neuvědomují, jak funguje skutečný svět, ale časem se to naučí... "nízko visící ovoce", tenhle termín se neobjevil jen tak ze vzduchu... nech je učit se...

sledovačky byly před pár lety při pokusu o dovoz lisů na pilulky z číny kurva standardní postup, jak chceš předpokládat, že skleněný reaktor by si nezasloužil stejné zacházení.....
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Řekněme, že jste velký tajný agent 007 nikde nic mimořádně přepravuje, jakmile se dostane na místo určení, jsem si jistý, že mimoúčetní podnikatelé ve vašem okolí by rádi měli rozsáhlou operaci, kterou by vedl jenom chlápek a jeho kamarádi, jsem si jistý, že by s tím neměli vůbec žádný problém 😕
 
Top