Nová čínská omezení

rasamyr

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme za aktualizaci. Nevíte někdo, čím by se dalo nahradit pmk ? Bez toho, aby to procházelo Sassafrasovým olejem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Katechol nebo piperonál
 
View previous replies…

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton

MDMAPA

3-oxo-2-(3,4methylendioxyfenyl) butanoát

Již existuje MGPA, což je 4-fenylbutyrát, namísto 2-fenylbutryátu, takže předpokládám, že brzy bude existovat verze MD, stejně jako ethylová verze MDMAPA


https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/eBXItERNcT


Pro pokročilejší

Syntéza R- a S-MDMA prostřednictvím nukleofilního kruhového otevírání homochirálních N-tosylaziridinů

Homochirální (R)- a (S)-3,4-methylendioxymetamfetamin (MDMA) byly připraveny v šesti krocích (každý) z chirálních poolových prekurzorů D-, respektive L-alaninu. Klíčový krok, mědí katalyzované regioselektivní otevření kruhu N-tosylaziridinu arylovým Grignardovým činidlem, proběhl s vysokým výtěžkem a úplnou regioselektivitou. Elaborace bylo dosaženo se zachováním konfigurační integrity, přičemž byly získány R- a S-MDMA hydrochloridy s enantioprůměrnou nečistotou >99,5 %, jak bylo stanoveno enantioselektivní HPLC s fluorescenční detekcí. Pokusy o použití syntetické metodiky k syntéze homochirálních enantiomerů α-fenylového analogu MDMA (UWA-001) byly zmařeny přepnutím regioselektivity v klíčovém kroku.


Australian Journal of Chemistry 76(5) 299-310 https://doi.org/10.1071/CH23064
Odesláno: 20. dubna 2023 Přijato: 20. června 2023 Publikováno: 12. července 2023


Způsob výroby 1-(acyloxy)-alkylkarbamátových sloučenin

Úplný nápad

Reakce methylenedioxyfenylpropanu s dimethylkarbonátem, poté reakce produktu s chlorovodíkem methylaminu a alkalickým katalyzátorem (jako je diisopropylamid lithný). Produkt této reakce pak reaguje s chlornanem sodným. Výtěžek - MDMA hydrochlorid ~ 78 %
Kredit: https: //www.reddit.com/user/RussianIntellig/


Reakce alkanu s Me2CO3

produkt této reakce

Kyselina methylendioxyfenylisomáselná





[0244]
1-Chlorethyl 2-methoxykarbonylfenylkarbonát (D1-11) a 1-chlorethyl 3-methoxykarbonylfenylkarbonát (D1-12) lze připravit pomocí příslušných činidel a podle postupu popsaného pro D1-10.
Popis 1-13
1-chlorethyl 3,4-methylendioxyfenylkarbonát (D1-13)

0275]
1-({[(2-methoxykarbonylfenyl)oxy]karbonyl}oxy)ethyl 2-methylpropanoát (D2-11) a 1-({[(3-methoxykarbonylfenyl)oxy]karbonyl}oxy)ethyl 2-methylpropanoát (D2-10) (D2-12) lze připravit pomocí vhodných činidel a podle metody popsané pro D2-10.
Popis 2-13
1-({[(3,4-methylendioxyfenyl)oxy]karbonyl}oxy)ethyl 2-methylpropanoát (D2-13)




Vtipné je, že se o tom mluvilo už před 5 lety..
PMK-glycidát právě zakázala OSN - co bude dál?

Tento týden jsem byl na zasedání Komise pro omamné látky a PMK-glycidát tam byl zakázán. Bude otázkou času, kdy ho státy začnou kontrolovat.

Naposledy, když byl PMK zakázán, se trh vrátil k safrolovému oleji - a když ten vyschl, trh se v podstatě zhroutil, dokud glycidát PMK nenaskočil zpět silnější než kdy předtím.

Co se stane příště?

PMK glycidát je levná a snadná cesta pro nezkušené bastardy, jak se dostat k MDP2P a syntetizovat nevhodné věci, většinou nečisté, cena je relativně nízká, ale pokud jste dostatečně zkušení, cena nestojí za riziko ;)

Několik nápadů

Kyselina 3,4-methylendioxyfenyloctová. Kyselina 3,4-methylendioxyskořicová. Prostě jakákoli 3,4-dihydroxy sloučenina a vhodné methylační činidlo. Grignardova reakce na 5-bromo-1,3-benzodioxolu s allylhalogenidem. Friedelova-Craftova reakce s allylchloridem na 1,3-benzodioxolu. Přímo na amin s N-trifluoroacetamidem (alanin --> N-trifluoroacetylalaninol --> N-trifluoroacetylalanolylchlorid --> Friedel-Crafts na 1,3-BDO a hydrolýza) nebo Friedel-Crafts s 2-chlor-3-methyl-1R-aziridinem (který způsobuje spontánní otevření kruhu na isopropylamin). Přechod z MDRA na 5-aminopropylbenzofuran nebo 5-aminopropylindan/indol. Podzemní chemici se vždycky přizpůsobovali a přizpůsobovat budou a vždycky se najdou chamtiví parchanti, kteří jsou ochotni *náhodou* bezostyšně porušit zákon, pokud z toho mají zisk.
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
3,4-(methylendioxy)fenylacetonitril zní také zábavně. Někdo se na to ptal, ale IDK, proč potřeboval informace.

Přeměňte nitril na amid nebo karboxylovou kyselinu a pokračujte dál.

Když jsem začínal, zaujal mě piperonylalkohol nebo akát.

Mám další, které nahrazují jako 1 za 1 k PMK v syntéze borohydridu, ale nechci o tom mluvit ze zřejmého důvodu. Ale jestli se to ti kluci opravdu naučí. Není to tak těžké jít mimo vyšlapané cesty, abych tak řekl.

Také MDP2NP nitrostryen

Také nějaká regulace na adukty BISULFATE?
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Pro více zábavy..

Myslím, že adukty jódu


3,4-methylendioxybenzen

1,3-benzodioxol-5-karboximidamid

3,4-(methylendioxy)anilin může?


Ummm nebo co třeba

MDP2P oxim nebo epoxid... Ok, pro dnešek končím XD
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Případně

2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)propionaldehyd (2MMPP) je minoritní složkou piperonalu.

Nebo PMK acetyl-acetalový derivát PMK (PMKA) nebo podobný.

Říkal jsem si, že každý poloviční slušný člověk by mohl něco vymyslet... Bez velké práce

Stačí zadat podobné sloučeniny do molspecu nebo sigmy.

1,3-benzodioxol-5-karboxylová kyselina, metylester
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Také boc chemikálie

terc-butyloxykarbonylové prekurzory a stačí je později odstranit...

IDK to jsou jen nápady pro někoho samouka, pokud se v některém z nich mýlím, dejte mi vědět. Ale to je jen pohled na chemické látky a jít to vypadá možné. Ale někdy mi vždycky něco unikne.
 
Last edited:

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
66
Reaction score
33
Points
18
Helionalem jsem myslela meziprodukt enamin 😉, ale existují již nové meziprodukty.
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Byl jsem si toho vědom jako první. Ale ne to druhé...
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Chtěl bych se zeptat, 5449-12-7 již není k dispozici ke koupi. Existuje nějaká alternativa, kterou lze nahradit? A lze jej úspěšně redukovat pomocí NaBH4 s dobrým výtěžkem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Přečtěte si, prosím, co je napsáno ve vlákně a jeho části s komentáři.
 
Top