Promluvme si o mé směšné toleranci

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Vyzkoušejte MAOI, například moklobemid.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ještě jednou děkuji, pane, za další doporučení do mého seznamu sloučenin k vyzkoušení! V uplynulém týdnu jsem byl ticho po pěšině, tady i všude jinde. Celý týden to byla jen Mary.

Můj poslední 25mg Sertralinu byl minulou sobotu, cítil jsem se spíše líný a nemotorný. Chtěl jsem celý týden bez Ice, protože to je všechno, s čím musím v tuto chvíli experimentovat, celý týden na, celý týden mimo. A když říkám "na", myslím tím jen mezi 0,05 - 0,10 g na šňupnutí a dělal jsem to jen jednou denně. @SauceySockss se zmínil o tom, že v jednu chvíli dělal AN OUNCE za týden?! Soudě podle toho, jak moc mi tahle věc nakopává mozek do prdele a jak jsem předminulé pondělí doslova málem umřel, když jsem udělal "první" 0,10 g, řekl bych, že to musí být nějaká šílená sračka s vysokou účinností, nebo jsem našel něco, na co osobně reaguji jen jedinečně.

Já na ledu: rychle a tupě, tupý předmět.. Obvykle jsem velmi opatrný a snažím se být strategický s každým rozhodnutím, které udělám (příliš mnoho, takže obvykle nic neudělám. Lidé s ADHD vědí, o čem mluvím). Na ledě mozek jede milion mil za minutu, ale mně to nevadí(?), chytím nápad ze vzduchu a běžím s ním. Ale já prostě běžím a běžím a běžím... Celý víkend po prvním ledovém týdnu jsem strávila v posteli, protože jsem se nemohla hýbat kvůli nadměrnému úsilí při práci na zahradě... Nemůžu si v hlavě dělat seznamy jako na 4MMC, takže jsem jako blázen, co uklízí, zahradničí a opravuje, a jenom skáču od jedné věci k druhé.

Upřímně řečeno, takhle jsem se choval ve svých 20 a 30 letech, než mi mozek ve společnosti úplně vyhořel. Opravdu jediný rozdíl je nespavost, myslím, že je to psycho. Udělal jsem .07g ve čtvrtek v 9 ráno. Poté, co jsem ležel v posteli přesně 3 hodin, tady to píšu v 2: 30 v pátek ráno wtf.

Tahle věc je v podstatě příliš daleko jedním směrem, něco chybí ze "stimulačního zážitku", který jsem měl s MeowMeow a MDMA v umm, "oddělení třídění a archivace"(?) mého mozku. Koupil jsem dnes nějaké potřeby pro domácí zvířata a paní se mimoděk zeptala, jaké plemeno psů mám, a já jsem si nemohl kurva vzpomenout!!!! Cože?!

Kdybych tak mohla přimět mozkovou sekretářku, aby dělala svou práci A měla takovou úroveň motivace a energie, myslím, že to je konečný cíl. A protože jsem se také nedávno dozvěděl o MAOI, myslím, že zachráním pychedelics možná jako "odměnu" pro sebe, jakmile budu mít tento mnohem vážnější problém Nootropics vyřešen a alespoň blíž k místu, kde se cítím správné úrovně motivace, protože mám vážné hovno, abych se dostal na zatraceně!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Můžete také zkusit syrská semena rue aswell jsou maoi aswell. ALE PROSÍM, PROZKOUMEJTE INTERAKCE, MOHLI BYSTE ZEMŘÍT!
 
Top