Question Italská místní část

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Proč není k dispozici místní část v italianštině? Je možné ji vytvořit? Místní komunity mohou být v mrtvých bodech opravdu důležité. To vše má samozřejmě smysl pouze v případě, že o to má zájem slušný počet uživatelů. Prosím @heinsenberg dejte mi vědět a prosím italské uživatele, aby nám dali vědět. Díky všem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Abychom mohli vytvořit italskou sekci fóra, potřebujeme nejprve provést průzkum italského trhu s léčivy. Ten měl napsat @donkaz, ale zatím se mu to nepodařilo.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Ano, jsem schopen porozumět, ale řekl jsem, že nemohu sloučit 2 parte, protože vypršela zkušební verze adobe premium. Další 2 zprávy jsou od gov, které jsem přeložil do angličtiny, a pokud nemáte zájem o to, jak policie organizuje a další podrobnosti, pak poslední 2 odkazy prostě ignorujte. Pak někdo může stáhnout první odkaz a sloučit 2 parte a nahrát je znovu. Nebudu platit 75 € jen za sloučení 2 pdf do 1. Díky za pochopení, omlouvám se.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Zobrazit přílohu 41583Již jsem ji nahrál do 1 týdne, jak bylo požadováno, ale odkaz po 1 týdnu na cloudu vypršel. Nyní jsem to nahrál znovu vyprší za 1měsíc platnost stahování.
Potřebuje být přilepen bez expirace v cloudu, navíc je to tje anglická verze pro BB, ale potřeboval italskou versione pro italiana taky
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Dobře, teď mi pan Fox nebo kdokoli jiný může sloučit 2 pdf do 1? Díky
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Na prvním odkazu je výzkum ve 2 částech druhá část (pojmenovaná final)je třeba sloučit s první (pojmenovanou donkaz) obě jsou k dispozici ke stažení do prvního odkazu, který jsem poslal dříve
 
Top