Question Mám několik otázek týkajících se tajné syntézy amfetamin sulfátu.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ahoj všichni, jsem tu nový a jsem začátečník, takže mám pár hloupých otázek, nevím, jestli se jich někdo někdy ptal, ale každopádně začneme !

je lepší mít elrlenmeyer a ohřívat na plotně, nebo baňku s plochým dnem a ohřívat ve vodní lázni? Myslím, že baňka s plochým dnem je lepší, protože je tam větší kontakt při ohřevu než u erlenmeyeru, mám pravdu?

Tohle je moje "nastavení"
0IBA8uUNGW
Je dobrá takováto digestoř?


Opravdu potřebuji kondenzátor a další věci? Pokud je nebudu mít, můj výtěžek bude nižší, že?


Děkuji za odpovědi!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Všichni musíme někde začít :)
Vlastně je to jeho vlastní vlákno.
Raději ať se někdo ptá na hlouposti, než aby se neptal vůbec a vystavoval se riziku. Kdo má na hloupé otázky čas, odpoví na ně a kdo ne, tak ne.
Sestava, kterou jsem doporučil, by byla na něco víc než 1g/2g síranové stupnice. Pro tyto reakce byste vlastně ot potřebovali horní míchadlo, protože jsou potřeba pro větší množství (což si můžete přečíst, pokud si přečtete o různých chemických míchadlech). Menší objemy lze míchat magnetickým míchadlem.
Myslím, že byste se do syntézy neměli vrhat příliš rychle. Nepodceňujte to a výzkum je lepší udělat před, než po.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Dobře, ale existují legitimní otázky, které prostě spadnou na stránku, zatímco my stále narážíme na nesmysly o výběru baňky. Tedy, možná jen možná doporučíte nějaké učebnice, než jim řeknete, aby si založili laboratoř.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Když už jsme to řekli, můžeme přestat učit přírodopis na přípravné škole a vrátit se ke skutečnému vývoji některých zveřejněných postupů. Protože přiznejme si, že některé z metod copy paste jsou velmi zavádějící.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Rozhodně bych očekával, že si zájemce najde sekci knihovny sám, ale pravděpodobně tomu tak není vždy.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Jsem Francouz, takže nevím, jak hledat odpovědi na své otázky, mé otázky jsou tak hloupé, že nemám odpověď, promiň člověče.

A potřebuji různé odpovědi, abych si mohl vytvořit vlastní odpověď.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Všichni musíme někde začít :)
Já ano, dělám nějaký výzkum, ale potřebuji odpovědi od jiných lidí, abych viděl, co si lidé myslí, kdybych chtěl udělat to, co jsem viděl, koupím si kulatou baňku o objemu 1 l a další věci v syntéze amfetaminu a je to, ale potřebuji odpovědi od jiných chemiků
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Problém je, že neexistují žádné francouzské knihy... pouze anglické a moje úroveň angličtiny není příliš dobrá.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Mám knihu s názvem "The Construction & Operation Of Clandestine Drug Laboratories", ale špatně se mi čte :(, ale nevadí, budu číst, i když některým slovům nerozumím.
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Jaká je skutečná hmotnost z 1 litru amfetaminu freebase? a kolik těstovin dostanete ven pomocí síry?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ahoj, pro začátek si koupím malé věci a později si koupím větší věci, myslím, že je to nejlepší způsob.
 
Top