Syntéza kokainu z tropinonu

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Určitě to vyzkouším a podělím se s vámi o videonávody

Bcz je to vážně neprobádaná věc.
Pokud je to možné, než výrobní náklady na kokain by se blížily asi 500-700 dolarů.

Mám o to také zájem.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Většina darkweb RC fór má syntézu kokainu, je to správný vzorec, ale výtěžek docela bude nízký, takže doporučuji dělat to z rostliny, im není odborník na kokain, ale listy koky je lepší
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Pokud získáme výtěžnost dokonce 50 %, než i s ohledem na cenu kokainu a cenu činidel je výroba velmi levná.
 
View previous replies…

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Chcete to udělat, můžete prosím pomoci?

Mohu získat 2-CMT
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Máte několik otázek.

Redukce 2cmt s NaBH má za následek 50% eme. Jaký je zbytek?

A jak z této směsi oddělit eme pro další použití?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že karbinol v 2-cmt je nahrazen hydroxy. 2-cmt získává 1 vodík . Dalšími pravděpodobnými vzniklými sloučeninami jsou metaborohydrát sodný a plynný vodík (H2).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Tohle hledáte........

Do vysušené 100ml baňky s kulatým dnem bylo přidáno 1,00 g (4,25 mmol) (+)-ekgonin methylesteru HCl se 7 ml suchého pyridinu a mícháno v ledové lázni. Reakce byla chráněna před vlhkostí argonem. Po kapkách byl během 5 min přidán roztok 0,8 ml (6,85 mmol) benzoylchloridu v 5 ml pyridinu. Po dokončení přídavku byla ledová lázeň odstraněna a reakce byla míchána 24 h pod argonem. Byl přidán suchý aceton (200 ml) a suspenze byla filtrována odsávací filtrací. Surový (+)-kokain-hydrochlorid byl promyt dalšími 100 ml suchého acetonu. Produkt byl vysušen za vzniku 1,28 g (89 %). Hydrochlorid byl rozpuštěn ve 20 ml vody, pH 8 bylo upraveno 5% hydroxidem amonným a 4x extrahován 50 ml methylenchloridu. Rozpouštědlo bylo vysušeno nad síranem sodným a odpařeno ve vakuu. Volná báze byla rekrystalizována z diethyletheru a petroletheru za vzniku 1,01 g (78 %) čisté (+)-kokainové báze, [α]D24 +35,8° (c=1, 50% vodný EtOH), mp 96,0-97,5 °C. Literatura48 uvádí (-)-enantiomer s [α]D24 -35° (c=1, 50% vodný EtOH), mp 98 °C.

Racemický a (-)-kokain lze syntetizovat stejným postupem benzoylace a čištění za použití (+)-EME, respektive (-)-EME.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že karbinol v 2-cmt je nahrazen hydroxy. 2-cmt získává 1 vodík . Dalšími pravděpodobnými vzniklými sloučeninami jsou metaborohydrát sodný a plynný vodík (H2).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Hlavní metabolity kokainu zjištěné v moči jsou
Benzoyl ekgonin
methylester ekgoninu
1 jednoduše potřebuje esterifikaci (redukci a metylaci)
2 jednoduše potřebuje výše popsanou benzoylaci.

Neříkám, abyste recyklovali svou moč, ale. Mohli byste
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Existují 4 chirální uhlíky pro 8 možných izomerů, Ať už očekáváte výtěžnost jakoukoli, rozdělte ji na 8.
LwJPBhFZb7
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Poněkud se obávám pomoci.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Velmi by mě zajímalo, zda se na toto téma objeví video. Zní to, jako by OP provedl syntézu alespoň jednou. Zveřejníte výsledky z EC nebo nám sdělíte podíl izomerů? Jaké byly náklady na výrobu? Pokud jsou izomery podobné kokainu, ale nejsou kokainem, jaký yeild uvádíte? Pokud váš produkt obsahuje izomery kokainu, není to ve skutečnosti kokain, ale směs.

Mohli bychom ho extrahovat z rostlinné hmoty, ale nejsme všichni v Jižní Americe. Mohli bychom vyrábět podobné drogy, ale pokud vyrábíme podobné drogy, pak už existují lepší drogy, imo.

Může mi někdo odpovědět, jestli je tato cesta životaschopná v malém měřítku, pokud by na ní člověk neplánoval vydělávat? Kolik by bylo potřeba na výrobu, řekněme 30 g?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
To nejlepší, co mohu udělat 🤷🏻‍♂️
 

Attachments

  • vTUxDL6Gaj.jpeg
    vTUxDL6Gaj.jpeg
    268.6 KB · Views: 167

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Je možné syntetizovat methylekgonidin z methylekgoninu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Moje chyba, přečetl jsem to obráceně. zahrnuje to redukci a hydroxylaci, ale neznám tu cestu
 
Last edited:

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Zjistil jsem, že je to pro mě příliš obtížné haha
Analogy kokainu, jako je RTI-31, byly zajímavé a chtěl jsem se je pokusit syntetizovat.
Každopádně vám moc děkuji!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
ČÍNSKÝ překlad vám prodá 2-cmt, což je jen pár reakcí. Dostal jsem od nich cenovou nabídku, ale nemohl jsem si to dovolit na základě obav, že to nezvládnu. Nabídli mi 150 dolarů za 10 g vzorku. Takže se pravděpodobně díváte na... idk, 10 000 kg?
Vím, že to funguje, protože zhruba 1 z 200 vzorků testovaných drogovou databází, kam to pošlete poštou a zaplatíte 100 dolarů, je syntetický kokain.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Pokud chci syntetizovat z 2 cmt, jaký je postup?
Hodily by se mi jakékoli příklady...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Psal jsem o tom buď výše, nebo v jiném vlákně na toto téma. Alkylační reakce (methylace) a Fischerova esterifikace jsou 2 reakce. Příklady najdete v podstatě v každém schématu syntézy kokainu. Nedoporučoval bych jednu na úkor druhé na základě toho, že jsem to nedělal.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
V pořádku. Děkuji!
Budu více hledat a číst minulé příspěvky.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Na této stránce je popsán způsob syntézy, ale osobně pochybuji, že to bude fungovat.

Návrh cesty syntézy
Cesta syntézy methylekgonidinu zahrnuje přeměnu methylesteru ekgoninu na methylekgonidin prostřednictvím řady chemických reakcí.

Výchozí materiály
methylester ekgoninu, methyljodid, hydroxid sodný, kyselina chlorovodíková, hydrogenuhličitan sodný, ethanol

Reakce
Krok 1: Methylester ekgoninu reaguje s methyljodidem v přítomnosti hydroxidu sodného za vzniku N-methylmethylesteru ekgoninu.
Krok 2: N-methylester ekgoninu se hydrolyzuje kyselinou chlorovodíkovou za vzniku N-methylesteru ekgoninu.
Krok 3: N-methyl ekgonin pak reaguje s hydrogenuhličitanem sodným a ethanolem za vzniku methylekgonidinu.
 
Top