Pokusy a experimenty s amfetaminem ASheSChem

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Můj milý příteli, protože je škoda mluvit: / jako by tam byl litr oleje a konečný výsledek byl asi 500 g sulfátu ... tady je ta druhá polovina ... pro mě to vypadá, jako by ten olej byl naředěn, aby se vytvořila iluze, že je to 1000 ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Možná se mýlím, ale vůně a chuť spojená s pouličními amfetaminy pochází ze zbytků freebáze. mám podezření, že ji tam nechávají záměrně, aby "ochutili" plnidla.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ye
Ano, to je nejpravděpodobnější důvod nízkého výtěžku z navrhovaného čistého a-oleje. Otázkou je, jaké bylo ředidlo ve výchozím oleji. Obvyklým viníkem je methanol, takže byste v budoucnu mohli zkusit olej odpařovat při teplotě 50-80 C po dobu několika hodin a poté zbytek vydestilovat parou, abyste jej vyčistili.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
a vše bylo jasné poté, co vyšla najevo acidobazická extrakce, že ten, kdo tento olej vyráběl, ho ředil lihem... při odpařování vody a oleje a odpařování dcm začal stékat líh. Odpařil jsem ho, přidal jsem znovu kyselinu sírovou a vyšel krásný čistý produkt, který uschnul za 40 minut.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ano, a lihem, podle toho, co jsem se dočetl, je obvykle methanol. V zabavených vzorcích amfetaminového oleje bylo odděleno až 50 %.
Takže má smysl udělat menší zkušební nákup u jakéhokoli prodejce a pak odpařit veškerý alkohol přítomný v oleji. Pravděpodobně ho také destilujte s vodní parou, abyste se zbavili všech méně těkavých olejů, které mohou být přítomny. Pak bude jasné, kolik produktu člověk dostane za každou objednávku, a podle toho lze vypočítat finance.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Zápach pochází z nečistot, amfetamin sulfát nesmrdí jako nic.
Freebase je nestabilní a časem se rozkládá, nikdy nebude freebase ve speedu nebo speed pasta všechno jen hloupé dealerské řeči.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Neměla jsem žádné ingredience a jsem trochu líná, nechce se mi tolik stát v kuchyni, ale vidím, že pro takové chvíle není jiná možnost a člověk se musí smířit s pravdou, že pokud to má být dobře udělané, musí si to udělat sám... ehhhh
z té menší půlky, asi 200g, se ušetřilo jen tolik oleje ...XIRyEe25do
60ml oleje . :/
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Inu, vždy dostanete to, co si zasloužíte. Vložte práci, získejte výsledky. Buďte líní, vyhovujte si.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Volná báze je cítit štiplavě a "rybinou", není to tak velký protah, abych předpokládal, že se část z ní zachytí kolem sulfátu, ale idk možná se mýlím.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
P2NP můžete ihned vykrystalizovat ledovou vodou, což vám ušetří mnoho času a poté překrystalizovat pomocí IPA nebo ethanolu,
.
Mzv8yUPNMn
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Pak jsem začal další a mám konečný produkt , mám takové krystaly.
8O4r5MghX9
UoL0NhWKMf
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Důležité jsou různé mince.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Testoval jsem to s markýzovým činidlem a je to pozitivní, co si myslíte, lidi .
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Myslím, že to vypadá trochu suše, sráželi jste, zmrazovali a filtrovali? Nebo jen srážení a filtrace?
Vypadá to trochu, jako byste tam měli zbytky propenu kvůli té divné krystalizaci, mírně žluté barvě. rozpouští se váš produkt plně ve vodě? Byl váš extrakt po bazifikaci výrazně žlutý? Voní stejně jako vaše surovina?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Může být, že v konečném produktu zůstalo trochu P2NP , zkuste ho rekrystalizovat vodou.
 
Top