Soupravy pro syntézu 5cl Čína

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
5c材料

①. Hlavní složka, 1 kg
②. dmf, 2,5-3 litry (68-12-2)
③. Uhličitan draselný, 700g (584-08-7)
④. 5-bromo-1-penten, 514 g (1119-51-3)

Krok:
Do reakční baňky přidejte ①②③, promíchejte, zahřejte na 60-70 stupňů,
Pomalu přidejte ④, reagujte 2-3 hodiny, ochlaďte na pokojovou teplotu.

Jak získat hotový produkt:
1. Reakční roztok přidejte za stálého míchání do ledové vody a pomalu přidávejte. Získaný prášek je hotový výrobek.

2. Reakční roztok byl dvakrát extrahován dichlormethanem a vodou, zahuštěn do sucha, přidáno 1,5 kg ethanolu, uložen do chladničky na 1-2 dny a získán krystalický prášek, který je hotovým produktem.

První druh hotového výrobku není tak dobrý jako druhý druh.

vybavení:
①. Reaktor o objemu 50 litrů,
②. 20litrová rotační odparka,
③. mrazák,
④. Odsávací filtr (odstředivka),
⑤. Extrakční a krystalizační sudy 60 litrů, 4 kusy,
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Jsou rotační odparky nebo destilační přístroje obtížně použitelné?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Měli jste s tímto překladem štěstí? Našli jste dodavatele?
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Nahrál jsem originální dokument od čínského dodavatele
 

Attachments

  • NvBYngr6Fw.jpeg
    NvBYngr6Fw.jpeg
    331.7 KB · Views: 573

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Přesně souhlasím s tím, co říkáte. Domnívám se, že mám prekurzor, o kterém mluvíte, a zdá se mi, že je stejný jako 5cl. Máte pravdu, že reakcí s 5-bromo-1-pentenem vzniká 5cl, který nelze vykrystalizovat, a já jsem uvedl, že jsem tentýž prekurzor zreagoval s 1-bromo-5-fluoropentanem a získal silnější produkt, a předpokládám, že je to 1971007-89-2, S- izomer (nebo možná racemická směs, cas 1715016-75-3?). Po několika testech jsem si mohl všimnout zvýšeného výtěžku obou při sušení a čerstvé destilaci DMF, čerstvě vysušeného uhličitanu a přenášení pod proudem argonu. Nedokážu přesně určit o kolik, ale tradiční přístroj pro analýzu noidů vypíše výsledky s nezpochybnitelnými údaji typu "DUUUUUUDE I CANT MOVE" následované typickým výpisem proudu paměti, který naznačuje nejméně nějaké 21,75% zvýšení výtěžnosti*.
Další poznámka a otázka, vypadá to, že jako prekurzor koluje MDMB-5br-inaca, snad aby se obešly předpisy. Vzhledově se zdá být jiný, silně žlutý. Slyšel o něm někdo nebo o něm něco ví? Nějaký návrh praktického testu nebo metody, jak tuto přítomnost Br určit? Tím praktickým myslím, že nemám FTIR, HPLC-MS, NMR nebo podobné přístroje v garáži vedle soustruhu, kde by mělo být něčí auto.

* Tento dokument slouží pouze pro pobavení, žádné informace by neměly být brány vážně, pokud nejste idiot**.
** Pokud jste idiot, neberte tento dokument vážně.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Dobrý den, příteli, a děkuji za vaši odpověď a čas. Mám k dispozici tento prekurzor. 5BR-INACA (ADB-INACA) a čekám na alkyhalogen, abych mohl začít experimentovat. (Tak těžké najít). Rozhodně budu toto vlákno informovat o všech experimentech a výsledcích s tímto prekurzorem. Přikládám jeho nomenklaturu. Ale... Jsem trochu skeptický ohledně toho atomu bromu nahoře v poloze 5 kruhu. Zahříváním směsi při teplotě 70° - 75° C se tato vazba uhlík - brom rozhodně NEporuší. Takže mám takovou představu, že zatímco 5-brom-1-fluoropenten, pentan nebo bromobutan přepustí vodík spojený s dusíkem na kruhu, výsledný produkt si zachová tento atom bromu. Bez ohledu na název, který by mohl být něco jako 5BR-ADB-5FLUORO..(něco), by tento atom bromu mohl snížit účinnost. Předpokládám, že se uvidí. Mám také tento prekurzor 5br inaca (nebo adb-incaca) ze dvou různých šarží a mám přístup k NMR. Takže všechny jak prokurzory, tak výsledný krystal nebo pevná látka (pokud se mi to samozřejmě podaří) budou podrobně vysvětleny buď zde, nebo buď ve videu.
 

Attachments

  • 5WIFec1EC6.png
    5WIFec1EC6.png
    13.3 KB · Views: 347

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Právě jsem narazil na dodavatele, který mi chtěl prodat hlavní prekurzor 5cl a zbývající chemikálie, ale jsem trochu skeptický. Riziko podvodu je příliš velké...!
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Ano, recept je pravdivý, ale jaký konečný produkt z reakce vznikne? Ví někdo, zda byl analyzován v laboratoři?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Jaká látka vznikne z výše uvedené reakce?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Ví někdo, jaká látka vzniká z výše uvedeného receptu a jejich syntéza? analyzována v laboratoři?


Zná někdo chemický vzorec konečného produktu nebo jeho název?
 

sgbaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nedávno jsem tuto syntézu vyzkoušel, ačkoli byl produkt aktivní, všiml jsem si, že po pěti hodinách míchání zůstalo hodně surovin. Byly nezreagované? Nevím.
Pokud byly, zdá se, že by to ovlivnilo účinnost produktu.

Nějaké tipy, lidi?
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Předpokládám, že 5cl ,správně?
 

ging6910

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 30, 2022
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Koupil jsem si sadu a mám olejovitý produkt, který nemá pevné látky dávek ví někdo, jak to dostat do hotového výrobku
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den všem,
Zajímalo by mě, zda se někomu podařilo výše uvedenou jednoduchou syntézou získat z MDMB-INACA
konečný produkt MDMB-4en-PINACA ?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Ano,
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
stačí zahřívat prekurzor v DMF s 5-bromo-1-pentenem a uhličitanem draselným 3 hodiny při teplotě 60-70 stupňů, jak je napsáno na začátku vlákna, nebo jsou nutné další kroky při syntéze?
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Horký prodej o celou sadu z nich, vítejte na dotaz!
 
Top