Налични са синтези и процеси с професионално ръководство стъпка по стъпка.

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Здравейте. как това би било изгодно за клиента? Насоките ви включват помощ при подреждането на реактивите, оборудването, как да се намерят клиенти? Какъв точно синтез на лекарства можете да преподавате? Наясно ли сте как изглежда пазарът на реактиви в ЕС?
 

Stiluvu

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Той измами клиента, нека го остави...по-добре....
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Да, такива услуги трябва да се заплащат като вашите, защото в много държави производството на наркотици в много държави води до много дълги години затвор и дори до смъртно наказание. В днешно време всеки иска всичко безплатно, защото го заслужава, и всъщност не можеш да провериш кой е от другата страна на екрана. По същия начин можете да поискате безплатни наркотици и да ги приемате безплатно в продължение на години. Каква е работата на дилъра в това? някой отива в магазина и му дава храна безплатно? Съществуват много методи за пеодукция, мдма, метамфетамин, меф или фент, но много прекарано време и синтези водят само до резултати. Много хора се нуждаят от учител, а ние сме хора и също имаме свой личен живот, не само в интернет. Така че съм съгласен с теб, синтезите трябва да се плащат за големи играчи, а не за деца, които седят на такива форуми без родителски надзор.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
И какво става, когато платих 7250 евро и за да ме изведе от ескроу, той заслужава предварително плащане, за да си купи прекурсор и сега 7250 евро са в портфейла му, скоро беше 50 дни, той обещава всяка седмица да предоставя проследяване на пратката (като първите две сделки в ескроу, където е добре), но никога не го уважава и продължава да ме лъжеһттр://....I ve asked please 60% refund, nothing back into my wallet yet, well done btcbboss2022 ....Ако казвам глупости, дайте ми доказателство, че ще изпратите това, което се очакваше, вчера за пети път обещахте, че артикулът е изпратен и имате проследяване, но отново не получих нищо...Не искам война, просто моля за възстановяване на 60% от биткойна, платен в портфейла ви, обратно в моя портфейл и сделката е затворена и няма да ви тормозя повече

Най-добри пожелания така или иначе това е огромна загуба за мен:(

(не е вярно, че продуктът не е изпратен веднъж печалба)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ако не сте родени да готвите, защо да го правите.🤔😉 . Това не е хубаво, голям товар пари , , I dient знам, че има пазар за такива цени., Аз учи преди години моите племенници и hes съученици как да се готви,. точно като моя Grand пах😂 шегувам,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Брато, един глупав въпрос. Тъй като сега има недостиг на 99,9% ацетон, трябва да изсуша 98,5 (чистотата се изчислява по температурата на кипене) от магазина за хранителни стоки. Опитах се да го изсуша с MgSO4 за първи път в живота си. Проверих резултата с MDMA HCL.
В 100 ml от "моя сух" ацетон се разтвориха 0,5 гр.
Това нормално ли е или трябва да е по-сухо?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Мисля, че безводният натриев сулфат ще работи по-добре в този случай.
Така или иначе 0,5 г зависи от това колко е било първоначалното количество.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Интересно е, но честно казано наистина не е моят случай. Не разполагам с достатъчно място, за да съхранявам реактиви и разтворители в продължение на седмици. Може би в бъдеще.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
3А молекулярният уплътнител е сушилният агент на вашите мечти и ще замени други сушилни агенти в повечето от вашите сценарии
1. Той е инертен и не реагира с киселини основи амини или с нещо друго
2. Може да се добавя към разтворителя и е доста селективен поради своята природа. Той ще абсорбира само вода и съединения, по-малки от водата (3 ангстрьома), без да губи повече разтворител или продукт. Добавянето на твърде много не е в ущърб.
3 това са големи частици, които можете да филтрирате с фина цедка
4. Може да се презарежда, просто изпичате водата от него и го използвате отново и отново.
На всекиго поотделно. Някои хора ходят в гората с бутилки от поп и почистващ препарат за спирачки, а други са оборудвани с лаборатории, финансирани от корпорации. Повечето от нас са някъде по средата
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Разбира се. аз лично търся начин за получаване на 99,9% ацетон на крайна цена около 10-15 EUR за 1L. Ако не е необходимо да съхранявам такъв агент и ацетон във фризера в продължение на седмици, ще бъда благодарен на такова предложение.

Между другото, виждал съм някакво интересно "изследване" (не мога да го намеря в мига), в което се твърди, че MgSO4 и ацетон реагират, като се получава някакъв трети продукт. Така че си струва да не държите този сушилен агент в ацетон за дълго време.
Вярно ли е това?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Знам, че обикновено не се оставя като преобърнат съд на дъното на кана, а се филтрира малко след като спре да се трупа. Но РС може да се остави и дори продължава да действа във фризера. Също така, когато отворите буркана и използвате малко, навлиза атмосферен въздух и то вече не е безводно, но това е нещо като фалшив флаг, защото няколко кубика 50%рх въздух със стайна температура съдържат само около 1 капка вода максимум. И да, реагира с няколко неща, но аз не го използвам, така че не знам с какво.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ако имам време, ще се опитам да намеря тази статия отново само за "архивите". Накратко, казано е, че MgSO4, изложен дълго време в ацетон, произвежда дублирана "огледална" молекула на ацетон, която има специфична миризма на "мед". Затова е ограничено дългото държане на MgSO4 в ацетон. Но аз не съм такъв експерт, за да потвърдя дали това е вярно или не. Просто внимателен читател.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Лекарство на око е много трудно да се даде печат хд. Знам, че смленият химикал за рецептата за мдма шампанско мирише на аниз, ликьор, екстракт от декстро/ванилов бадем. . Мисля, че си на върха на сградата mdma това, което имате rght befre youre очите,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
24
Points
8
Защо не ми отговаряте повече, пуснах ви 4 съобщения, все още има и двете поръчки за изпращане, имате адрес за доставка, защо ме блокирахте, защото имате предвид да не изпращате поръчките ми (имам предвид 7250 евро), скоро ще отворя нова тема, не ми пука...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Вижте, не ми пука за вашите постове и заплахи; последната пратка пристигна счупена. Ако си мислите, че това не е проблем, много се лъжете. Няма да я изпратя по същия начин в същия район, в никакъв случай. Търся друг метод за доставка. Така че, ако искате да изчакате, добре. Ако не, можете да пишете по хиляда поста на ден; това няма да промени нищо. Освен това вече не продавам онлайн, така че се разберете сами, напълно луди сте, както знаете!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Въпрос относно рН на дестилирана вода.

Знам, че цялата дестилирана вода, която купувам, е леко алкална, най-често 7,5, понякога 8,0.

Обикновено регулирам рН по време на подкиселяването като 3,0-5,0. След това промивам с ацетон и всичко е наред.

Но когато правя окончателната кристализация, забелязвам, че рН пада до 6,0-8,0. Има ли смисъл да коригирам рН в крайния разтвор с няколко капки HCl? Или такава алкална вода няма да ми развали хидрохлорида?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Не е ли същото регулиране на рН в сместа със свободна основа, за да се създаде възможно най-много HCL, отколкото на рН на разтвор на HCL за рекристализация
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Предполагам, че не сте разбрали правилно въпроса. Не става въпрос за остатъци от киселинни основи. Няма никакви остатъци от основи.

Въпросът е за корекция на рН на водата. Знам, че някои хора правят двойна дестилация, за да получат вода с перфектно pH 7,0, но това е шибан кошмар. Може ли да добавите няколко капки HCl към водата, за да я настроите на 6,0, преди да я добавите към хлороводорода? Притеснявам се дали такава леко алкална вода може да превърне част от хидрохлорида в основа.

Съжалявам, дълъг глупав въпрос.
 
Last edited:

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Но вие прекалявате. Препоръчвам ти да изучиш основите на химията, преди да зададеш въпроса. при 8,0 или при 9,0 няма да превърне солта в свободна основа за бога.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Наистина не е необходимо да се прекалява прекалено много. За да коригирам рН от 8 на 6 на 1 л вода, ми е необходима една капка или нещо такова, казва калкулаторът. Но ако това не ви притеснява - добре.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Дълго време мислих как да опиша правилно и обективно нашето бизнес сътрудничество, но след това реших, че ще е по-добре да се справя по-малко и сам.

Гледайки напред, ще кажа, че всеки цент си заслужава да бъде воден за ръка от А до Я.
Преди това бях използвал някой друг за преподаване на синтез на метамфетамин и това беше кошмар. Загуба на реагент, време, нерви. Не съм химик, имах няколкогодишен опит с ефедрин, но това е всичко.
Когато се обърнах към него, той ми обясни всичко подробно, отговори на всичките ми глупави въпроси, дори на тези, които не бяха свързани с този процес. Попълнихме ескроу, той ме изчака търпеливо и ми даде време да събера всичко необходимо и започнахме. Присъстваше на всяка стъпка, винаги вникваше какво точно се прави и съветваше какви алтернативи съществуват. Дори когато объркахме нещо, той ни издърпа за ръка и ни обясни. Веднага усещаш, че той е правил всичко това на практика и го знае, а не е само на теория. Показва колко по-лесно е да се направи това в реални условия. След това все още се обръщах към него за съвет, като винаги предлагаше нещо, което вече не беше от значение за нашата сделка.
Като цяло, абсолютно го препоръчвам! Страхотен човек и страхотно обслужване.
Благодаря ви отново.

P.S. Съжалявам за моя английски, всичко е преводач
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Това е интелигентна услуга, която да предложите
 
Top