Нуждаете се от помощ за преобразуване на bmk 5449-12-7 в свободна база А-масло

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Направих нормална дестилация, Просто за да подобря цвета. Това, което също се получи.
Вече не приемам съвети от нови потребители. Вие сте тук от два дни, а говорите тук, в тази тема, сякаш сте експерт.
Ако бяхте прочели темата, щяхте да видите целия процес от А до Я
Спрете да губите времето на хората с глупости .
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Разбрано!

Също така разбрах, че някои са склонни да пропускат стъпки като екстракция на твърди вещества с DCM... може би по причини, свързани с времето.
С нетърпение очаквам скоро да приложа всички научени неща в собствения си синтез, благодаря за разговора. Ще имаш DM от мен
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Човече, това е отворен форум cmon.

Може би това са моите очи, но виждам, че той се е присъединил 26 дни след теб през май г..
Няма причина да бъдеш нелюбезен
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Този форум може да работи само ако модератори с познания подобрят някои теории
Виждам някои грешки тук
Първо, амониевият карбонат никога не се използва директно с p2p.
Първо се прави амониев формат.
Амониевият формат се получава лесно чрез амониев карбонат и мравчена киселина. Титрат
до хубаво рН 7 и отстранете водата.
Едва след това може да се използва с p2p
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Нямам търпение да видя как форумът ще се разраства все повече и повече, като се появяват все по-опитни хора!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Слушайте, вие помолихте хората за помощ и аз ви написах своя отговор.
Буквално ти написах всички основни неща и това, което съм видял от опит, или защо мислиш, че хората продават жълто и прозрачно масло в Холандия?
Няма нужда да приемаш съветите ми, защото повече няма да ти ги давам и аз.
Но мисля, че е очевидно кой има повече опит от нас двамата ;)
Само си спомнете кой беше затънал в хидролизата и си мислеше, че A-OIL е N-амфетамин.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
От Уикипедия това изглежда лесно...

На първия етап при реакция между фенилацетон и формамид, като се използва допълнителна мравчена киселина или самият формамид като редуциращ агент, се получава N-формиламфетамин. След това този междинен продукт се хидролизира с помощта на солна киселина и впоследствие се базифицира, екстрахира се с органичен разтворител, концентрира се и се дестилира, за да се получи свободната основа.

След това свободната основа се разтваря в органичен разтворител, добавя се сярна киселина и амфетаминът се утаява като сулфатна сол.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Лесно е, някои хора просто обичат да изобретяват колелото и да добавят свои собствени приумици, без да имат квалификация за това, вместо да следват рецептата докрай.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Намерих тази рецепта в книгата на чичо Фестър

Синтез на амфетамин чрез реакцията на Льокарт

Магията на реакцията се състои в това, че фенилацетонът и формамидът се поставят заедно няколко пъти.
дни преди реакцията.
I част фенилацетон и 2 части фонамид трябва да престоят на стайна температура поне 24 часа или
повече. Мисля, че една седмица е най-добре. Трябва да се разклаща два пъти дневно или повече. Смятам, че формамидът е
бавно реагира с фенилацетона, така че колкото по-дълго престои, толкова по-добре!
Може би, ако температурата е по-висока, той реагира по-бързо. Някои хора го оставят само за един ден, но ако
имате време, защо не го оставите да престои една или две седмици?
Точно преди да ме арестуват, измервах рН на сместа и смятам, че тя се променя
всеки ден. С малко търпение би трябвало да успеете да разберете каква е най-добрата продължителност на времето, през което да я оставите
да престои.
Предупреждение: НИКОГА не поставяйте мравчена киселина в сместа. Тя ще разруши всичко и вие ще
ще трябва да започнете всичко отначало.
И така, сега сте чакали една седмица и сте готови да се заемете с това. Поставете сместа в чаша
колба с врящи стърготини. Трябва да използвате колкото се може повече, защото ви трябват малки мехурчета.
Това е много важно! ! С кондензатор отгоре за рефлуксиране, водата в кондензатора трябва да
да не бъде много студена, защото амонякът ще запуши отвора на кондензатора, така че 30° C е добра температура.
температура за него. Можете дори да изпуснете цялата вода, ако нямате нищо против миризмата на амоняк.
Точно преди да започнете, вземете малко фонтинова киселина и я добавете към сместа. Вие само
например за 3-литрова смес добавете Scc. Повече няма да направи никакъв хан. Ако сложите
твърде много, просто загрейте колбата без кондензатора, докато температурата се повиши до 1 60-1 65°.
C и отново поставете кондензатора.
Сега трябва да се повиши температурата до 1 80°С, а понякога и малко по-високо, в зависимост от
в зависимост от качеството на вашия формамид. Тук се използва промишлен клас. Никога не съм имал проблеми, тъй като
стига да е чист.
Оставете сместа да се рет1уксира в продължение на един час, след като е достигнала желаната температура. Сместа
ще се промени от светложълта в тъмножълта. Ако започне да потъмнява, значи температурата ви е твърде
висока.
След един час я оставете да се охлади или, когато е малка партида, вземете сепарева фуния, напълнена с
вода и я смесете с партидата. На този етап не използвайте луга.
Сега извадете маслото и го смесете с двойно по-голямо количество солна киселина. Оставете я да прелее в продължение на
един час.
Сега трябва да го разделите с луга. Най-добре е първо да я оставите да се охлади, но ако
става въпрос за малка партида и голяма сепарева фуния, можете да поемете риска. Също така е необходимо много добро разклащане
тук.
Вземете масления слой и започнете да го дестилирате под максимален вакуум.
Вземете дестилирания продукт и го смесете с двойно по-голямо количество алкохол, метанол, ацетон,
или каквото смятате, че е най-добро. Сега вземете 20% H2S04 и го добавете бавно, докато p H стане 7 . Ако
сте добавили твърде много H2S04, просто върнете рН с малко луга.
Сега филтрирайте продукта и го оставете да изсъхне. Големите партиди се сушат дълго време, затова хората тук
ги поставят в центрофуга. Вземете голям чаршаф, сложете там партидата си и я оставете да се върти. (Бъдете внимателни.
с искри и други подобни.")
време.
Вместо формамид можете да използвате и амониев фонат. Тук не ви е необходима мравчена киселина.
Сега се опитвам да направя реакцията само с амоняк, но все още работя по този въпрос.
Ако имате някакви въпроси, пишете ми и попитайте. Продължавайте с добрата работа и се радвайте
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
А чичо Фестър говори и за добавяне на малко никел и натриев борохидрид като катализатори за увеличаване на добивите.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Има ли човек в този форум, който да е смукал семена и да е имал краен продукт А-масло ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Не е вярно, че той е направил P2P от него.
тук няма никой, който да го е направил
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
О, добре, разбирам :)

Защо не се насочите към пътя NaBH4/CuCL2?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Здравейте, господине, аз вече имам P2P
това не е проблемът
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Не се отказвайте @Saul, този път купете амониев формат и опитайте отново да реагирате с p2p
След това, когато имате n-формил, добавете hcl в съотношение 1:1 и варете 2 часа, след това добавете naoh и ще излезе а-маслото

Опитайте отново и публикувайте резултатите, ако се получи
 

Amp master

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Всички казват, че звучи невъзможно мат това е много лесен процес и крайният резултат е 52% А масло кристално чисто
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
52% ? Направих го с 89%
 
Top