Синтез на мефедрон (4-MMC) в разтворител NMP. В голям мащаб.

bubuka

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Бих искал да направя ММС в НМП. Проблемът е, че не разполагам с pH хартия. Доколко е проблематично, ако накрая прекаля с подкиселяването? Или бихте ли ми казали колко 30% солна киселина трябва да добавя накрая, когато използвам 100 г 2b4m? Подкислявам в DCM+вода.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ако нямате достатъчно опит, трябва да използвате индикатори, за да получите максимален добив. Ако това не е възможно, ние можем да ви изчислим минималното количество киселина, което можете да добавите, за да получите продукта.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Ако купувате електрически, направете си услуга, като похарчите допълнително, за да се сдобиете със стъклена сонда. В противен случай тя ще се разтвори (да, случвало се е)
 

c01db100d_india_mephedron

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Можем ли да заменим
солна киселина в бромна киселина 48%
ако е възможно, колко е добивът на продукта и какво количество искаме
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Да, можете да използвате този заместител. Теглото на продукта при същите условия ще бъде малко по-голямо.
 

Hanna520

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Защо да използваме бензен и NMP. Вместо това използвайте етилов ацетат. Много по-безопасно. Променете монометил амина на водна основа за алкохолна основа.
След добавяне на вода. Разделете слоевете. Вземете "масления" слой и дестилирайте EA. По-дебела тази стъпка. Охладете базовото масло за 1 час при замразяване -19. Нереагиралите странични продукти ще се появят. Филтрирайте разтвора и поставете основата в АС и с HCL37% добавете рН до 5,5.

Не използвайте пламък за нагряване. Вместо това използвайте вана. Тази конфигурация ще ви даде добри резултати. ;))
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Добър начин, по който си направих 2бромо4метиленпропиофенон
 

Attachments

  • ay9Br8EPIk.jpg
    ay9Br8EPIk.jpg
    337.1 KB · Views: 17
  • chU8H5C3zi.jpg
    chU8H5C3zi.jpg
    272.2 KB · Views: 17
  • 7cINXo6Ddj.jpg
    7cINXo6Ddj.jpg
    310.8 KB · Views: 18
  • l0JLPBNtyu.jpg
    l0JLPBNtyu.jpg
    411.1 KB · Views: 19

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Това беше обсъдено в основния чат преди няколко дни. Общата препоръка беше да се дестилира ЕА при 55 °C във вакуум (/отрицателно налягане) за подобряване на добива. Това ли имахте предвид, или искахте да дестилирате при нормално налягане при 77 °C (температура на кипене на ЕА)?

За първи път чета за това и ще опитам.

Ще започна тема за максимизиране на добива на 4-MMC и ще ви поканя да споделите знанията си. Изглежда, че знаете много за това.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Възможно ли е на етапа на кристализация да се бълбука с газообразен хлороводород, вместо да се добавя солна киселина?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Да, това е добра алтернатива на използването на солна киселина, стига да сте искали да кажете "подкиселяване" вместо "кристализация". По време на етапа на кристализация не се добавя киселина.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Благодаря ви много!
 
Top