Question Италианска местна секция

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Защо няма местен раздел на италийски език? Възможно ли е да се създаде? Местните общности могат да бъдат наистина важни в мъртвите точки. Разбира се, всичко това има смисъл само ако има приличен брой потребители, които се интересуват от него. Моля @heinsenberg да ме уведоми и моля италийските потребители да ни уведомят. Благодаря на всички.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
За да можем да създадем италианска секция на форума, първо трябва да направим проучване на италианския пазар на лекарства. @donkaz щеше да напише такова, но все още не го е направил.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Да, аз съм в състояние да разбера, но казах, че не мога да обединя 2 части, защото изтече пробната версия на Adobe Premium. Другите 2 доклада са от gov, които преведох на английски език, и ако не се интересувате от това как се организира полицията и други подробности, просто игнорирайте последните 2 връзки. След това някой може да изтегли първия линк и да обедини 2 части и да ги качи отново. Няма да платя 75 евро само за сливане на 2 pdf в 1. Благодаря за разбирането, съжалявам.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
View attachment 41583Вече го качих в рамките на 1 седмица, както беше поискано, но връзката изтече след 1 седмица в облака. Сега го качих отново, ще изтече след 1 месец срокът на сваляне.
Трябва да се залепи без да изтече в облака, плюс това е tje английската версия за BB, но трябваше и италианската версия за italiana
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Добре, сега г-н лисица или който и да е може да обедини 2 pdf в 1 за мен? Благодаря
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Първият линк е изследването в 2 части втората част (наречена окончателна) трябва да бъде обединена с първата (наречена donkaz) и двете са достъпни за изтегляне в първия линк, който изпратих преди
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Psw: bbresearchit

Тук е връзката на изследването 1 pdf :

 
Top