• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Здравейте, Словакия

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Здравейте на всички
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Здравейте Спиритус, добре дошли... не се колебайте да се представите на ...., за да можем да започнем да изграждаме структурата на темите, които ще започнем тук
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
modafen или nurofen или paralen grip зеленият съдържа псевдоефедрин аз съм го правил най-лесният начин поне за мен е "направо в Е" google it type "направо в Е erowid" и кликнете на първия линк трябва ви технически бензин ацетон толуол всичко налично в боята има един метод при който трябва да използвате солна киселина за да постигнете неутрално PH във водния слой той е сложен защото може да прецакате PH и след това да добавите натриев хидроксид и е шибана каша но straight to E е по-лесен комбинирате всичко и го изпарявате но внимавайте при изпаряването то е много запалимо. латките трябва да се правят за предпочитане на открито в двора и да се издухват изпаренията с вентилатор аз съм преживял експлозия и голям пожар когато правех около 100г псевдо наведнъж в голяма чаша на янси имах около литър от тези химикали и докато зареждах ръчния вентилатор изпаренията се събираха когато сложих вентилатора към него и го включих се създаде искра и се запали тогава бъдете много внимателни явно метода на HCL след капки на PH7 е по-безопасен
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Съгласен съм, че методът на псевдофосфора в момента е по-сложен, защото фосфорът вече не се набавя толкова лесно, колкото преди, и единственият начин да се получи RP (червен фосфор) е да се изстърже от кутиите за запалки, Йода не е проблем, но получаването на псевдофосфат за да отидеш от аптека в аптека мисля, че носи риск някой може да забележи, че ходиш по-често до аптеката бъдещето е мета от Р2Р просто не знам как е с качеството като цяло ми е известно, че мета от Р2Р е някак по-слаб от мета от псевдо
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
D-meth винаги ще бъде само D-meth, независимо как е синтезиран. p2p meth произвежда рацемичен meth 50%L-meth50% D-meth, така че след синтеза трябва да разделите изомерите. Проучване попитайте във форума там има много големи полезни хора, които ще обяснят ръководството на правилния път. Каквото и да правите, не забравяйте да не продавате наркотици в Словакия. Добър съвет 😎
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
А с фосфора е по-лесно да се борави от всякога ..... Доверете ми се
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Това беше отговорът, който търсех, и точно това, от което имах нужда. Много ви благодаря
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Чувствайте се свободни да изпратите лично съобщение
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
как означавате не го продавайте на свк имате предвид чрез ДНМ, например по пощата?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Всяко дилърство на ен не си струва това, което следва, ако ви хванат
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Здравейте на всички Бих искал да помоля за съвет, моля, имате ли опит с P2P ? Какъв е най-лесният начин за производство на фенилацетон от нашите местни "налични" суровини ? Благодаря
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
за суровини бих препоръчал gordon ramsey или constantylious, constatylious е доставчик от полша те имат всичко необходимо за метамфетамин най-лесният начин да направите P2P е да го направите от P2NP създателите на форума са направили видео как да го направите това е лесно, ако следвате точно видеото, така че няма какво да объркате
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
В никакъв случай чрез p2np това не е ненужно дълъг и нископроизводителен метод. Определено изучавайте много, за да намерите правилния път. Вие сте на прав път p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Последния път вече направих амфетамин от п2нп, само че не знам как точно да направя амфетамин - метамфетамин... Аз съм самоук, уча се от основите съвсем сам, така че моля без хейт
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
За съжаление, от наличните ни суровини не може да се направи много. само в Китай. Проучете форума, за да получите всички отговори...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Вед това имах предвид и продукти без рецепта... Но p2p все още има бъдеще, ако мога да ви попитам, I2, имате ли изпитана тинктура... Гледах кравешките вимета след доене, там се използва почти чист йод, бихте ли ми дали още съвет как да извличам йод? Благодаря ви
 
View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Пишете за колко евро искате Ще ви изпратя каквото тегло получите от чист кристален йод...
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
За тинктурите ви е необходим водороден прекис, а той вече е на високо ниво...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Здравим се към нашата словашка общност, забелязахте ли встъпителната оферта за работа за създаване на мъртва точка в големите градове минимален депозит 100 евро какво мислите за нея? Мисля, че звучи интересно
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Представете си, че сега няма да ви се налага да чакате пратката ви да пристигне. Просто ще купите това, което искате, и ще получите точния адрес, на който се намира. Всичко, което трябва да направите, е да отидете и да вземете покупката си.
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Какво ще стане, ако измамници се опитат да се възползват от него ? Така че всъщност трябва да има нулево възстановяване на средства за този вид покупка ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Измамниците са винаги и навсякъде. Не можете да направите нищо по въпроса. Ние внимателно ще се справим с всички спорни ситуации.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
ок във връзка с това предложение за работа ще се свържа с вас допълнително в лични съобщения
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Според мен това е чудесен начин да разширите тази общност и да създадете голяма мрежа, която ще работи като по часовник. Вече си кореспондирах с OutLaw(HR мениджър) и звучи много интересно и обещаващо.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Това е мега идея. Не бих се притеснявал за връщане на парите, ако е в ръцете на гуруто ХАЙЗЕНБЕРГһттр://.... Той е страхотен човек и страхотен ръководител. От все сърце желая този проект да се получи и всички участници да са щастливи купувачи, които получават качествени неща за разумни пари . Най-накрая се стига до това, което ББ форумът е основан, за да изпрати в небитието алчните хора, които продават некачествено нарязани и невероятно скъпи неща . Така че за мен една страхотна идея на един страхотен човек ♥️
 
Top