Амфетамин от P2P (фенил-2-пропанон)

longlivehank

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, Юсуф, какъв е последният статус? можете ли да приготвяте метамфетамин?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
20
Points
8
Здравейте, опитах се да го сготвя, но не се получи след 5 опита, не успях, но когато направих амфетамин се получи, мислех си дали моят p2p има проблем, но измерих точката на кипене и беше правилен p2p, въпреки че имам видео за приготвяне на метамфетамин ясно,и го следвах, но не се получи нищо...
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Хидролизата на n-формиламфетамин с Naoh+метанол ли направихте, или направихте хидролиза с киселина?
Можете ли да публикувате кратък синтез как сте направили от p2p до амфетамин? (моля, посочете времето и температурата на реакцията)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Не знаех, че базифицирано какво е възможно с NaOH+метанол ?
Значи това, което искате да кажете, е, че след като сте варили N-формата си с HCl в продължение на два часа, сте се базифицирали с NaOH+метанол ?
не разбирам това ???
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Колко Naoh използвате за 100ml N-форма
и колко метанол използвате за разтваряне на Naoh ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

това няма никакъв смисъл, след като получихме ph14, ако добавим отново киселина, вашето ph спада обратно до 1 също така, ако добавим метанол, ph спада отново

@HIGGS BOSSON @G.Patton

@Yusuf

Съжалявам, че редактирането не е възможно
 
Last edited:

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
20
Points
8
Здравейте, смесих 40 mlp2p, 100 ml етанол, 25% амоняк 200 ml, алуминиево фолио, 20 грама, за амалгамата, нагрявах реакцията в продължение на 3 часа при температура, 69-80 градуса. след това го филтрирах и получих бял базов слой без масло, 25 грама, направих амфетамин, като смесих маслото с ацетон и капнах сярна киселина до ph6, и го сложих в хладилника, и получих 8 грама бяла прахообразна утайка след изсушаване и претегляне, но когато извлекох амфетамина от водния разтвор, който екстрахирах с петролен етер, получих само 1 грам... Мисля, че е така, приятели.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Има 2 варианта при извършването на хидролиза, първият е нормалният староучилищен начин с HCL киселина, така че n-формиламфетамин + 37% hcl и се вари в продължение на 2 часа
Вторият вариант, който се пази в тъмна тайна (и аз не знам защо????), е хидролиза с NaOH + метанол, така че се изсипва n-формиламфетамин + разтвор на NaOH + метанол в реакционен съд и след това се вари 2 часа, мисля

Но някой, който има опит с хидролизата с NaOH+Methanol, би трябвало да изясни ситуацията и да обясни как наистина се работи
@Hank Schrader
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Вчера приготвих разтвор от 300ml метанол + 35gr NaOH, който отнема 3 часа за решаване, но мисля, че това е много по-добре по този начин
Защото така или иначе се нуждаем от метанол на по-късен етап . и тогава сте сигурни, че в разтвора не е останала вода.

но мисля, че все още се нуждаете от HCl, за да варите с N-форма в продължение на т часа.
Следващият ми опит ще бъде след варене на HCl + N-formy в продължение на два часа отделно и базифициране със смес от метанол и NaOH
и без толуол, НИКОГА ПОВЕЧЕ
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Не слушаш, приятелю, написах, че има 2 начина на Хидролизис, ти пак го правиш по твоя начин, пак ще се провалиш!
Сварете N-формил с 50 % разтвор на NaOH + метанол, в съотношение 1:1:1, и публикувайте тук, ако има някакъв успех, за да се поучим всички от този експеримент
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Как да приготвите предварително разтвора на NaOH с вода или метанол ?

Също така попитах преди това, ако добавя разтвора на NaOH към N-формата, дали трябва да я кипна отново, а те казаха, че не
Защото температурата не трябва да е по-висока от 60°С

За мен това е безсмислено, но хората тук казват точно това.
Аз лично смятам, че тези синтези могат да работят само ако към разтвора добавим газ HCL.
но това е много трудно да се направи.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Не се опитах да направя този хидролизен начин с Naoh+метанол, така че ще трябва да направите експерименти за себе си
не е необходимо да добавяте газ hcl към разтвора, вие търсите амф. сулфат, а не амф. хидрохлорид
трябва само да направите първо леукарт (който вече сте направили), след това да сварите n-формила или с hcl киселина, или с Naoh+метанол, за да извършите хидролиза
след това направете парна дестилация на крайната реакция и воала, вашата чиста свободна основа трябва да е налице
 

turk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, при дестилацията с водна пара просто вземате черната течност или добавяте нещо друго
не изваждате водата, която използвате за нао?
просто дестилирате всичко с пара?
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Можем ли да използваме петролен етер вместо етилов етер?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Нямам опит с тази реакция
така че ако ще я правите, моля, напишете тук във форума, за да научим всички
този синтез трябва най-накрая да види бял свят, защото твърде дълго беше държан на тъмно в подземната сценаһттр://....
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
15
Points
3
p2p- амфетамин
Има ли друг ефективен синтез?
Бихте ли споделили по-ефективен синтез?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Опасявам се, че това е всичко за амфетамина. бензилметилкетонът е по-подходящ за метамфетамин
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
20
Points
8
Здравей, приятелю, каква е причината да казваш, че се притесняваш от p2p към амфетамин, нали в литературата ероуид казва, че p2p към амфетамин може да даде 99% чистота, въпреки че все още е рацемат, можеш ли да обясниш.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
15
Points
3
Има ли алтернатива на диетиловия етер (Et2O)?
Може ли да се използва DCM?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Не използвайте толуол, той изобщо не работи .
Мисля, че дестинацията на парата е най-добрата.
черната ми течност се прехвърля в светложълта течност.
но това отнема много време, а първият ми опит не беше толкова добър.
От 100 мл черна течност имах само малко.

Следващият ми опит е да използвам колба с 3 гърла, да свържа към нея разделителната фуния с крушовидна форма и да я напълня с вода.
Бавно, на капки, добавям водата в колбата, където се намира черната течност.
Всеки път, когато водата се свързва с черната течност, се получава пара.
тази пара се връща и се събира в цилиндър
 
Top