Wuhan Alpha Omega İlaç Laboratuvarı.... yasal mı? İnceleme?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba. Burada yeni bir kullanıcıyım.
Önümüzdeki hafta 2 aylığına Kolombiya'ya uçuyorum ve oradayken biraz 4mmc sentezlemek için küçük bir operasyon kurmak istiyorum. 100g 2B4MP ile başlamayı düşünüyordum.

Laboratuvar ekipmanını temin edebileceğime eminim, ancak öncüller konusunda biraz sorun yaşıyorum... yasal bir laboratuvar bilen var mı? Wuhan Alpha Omega yasal mı? Burada reklam verdiklerini biliyorum ama operasyonları biraz şüpheli görünüyor.

Örneğin whatsapp listeleri var. Ayrıca, "Hakkımızda" sayfasında "Jack Damon" "tıp alanında otorite" olarak listelenmiş, ancak bu fotoğraflar, google görsel aramasının başka biri olduğunu ortaya çıkardığı saçma bir stok fotoğrafı.

Örneğin, bu diğer bağlantıda, gerçek isim etiketinde Dennis yazıyor

Ve işte google araması

Bir süre önce Chenhua Chems (wickr: cnbilly) tarafından 400 £ dolandırıldıktan sonra, bu lanet Çinlilerden tekrar sipariş vermek konusunda biraz isteksizim! Özellikle de böyle kırmızı bir bayrak varken.

Bu satıcıyı kullanan var mı?
Ya da uygun bir satıcıyı teyit edebilirler mi?

Eğer yoksa, sadece coke.... ile devam edebilirim ama bunun neresi eğlenceli? :)

Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Daha önce hiç gerçekten bromoketon kullandınız mı? Kola almaya devam edin...

Bromoketonlar inanılmaz derecede güçlü tahriş edicilerdir, eğer çeker ocak dışında bir şişe açarsanız.... çıplak vücudunuzun her tarafına Kolombiyalı biberlerin sürülmesinin nasıl bir şey olduğunu deneyimleyeceksiniz.... bana güvenin...
Hiç eğlenceli değil.

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

Hayır, bu benim IPA'da basit bir ReX ve mimoza kökünden bir (kuşkusuz oldukça amatörce) doğrudan baz ekstraksiyonunun ötesinde ilk bilimsel denemem olacak.

Meph sentezi videosunda, adam reaksiyonu bir çeker ocakta gerçekleştirmiyor ya da gerekli olabileceğini ima ettiğiniz gibi tam bir hazmat giyiyor gibi görünmüyor.

Diğer yorumunuzda Çin'den gönderilen 2B4MP'nin çoğunun bir aldatmaca olduğundan bahsettiğinizi fark ettim (özetlediğiniz nedenden dolayı) - emin misiniz?

woohoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22
Kokain ve kartellerin ülkesi Kolombiya'da mephedrone laboratuvarı mı kurmak istiyorsunuz?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

Adamım, henüz sahaya inmedim bile... önümüzdeki hafta yerleştiğimde ve arkadaşımla yeniden bir araya geldiğimde, araziyi (belki de başka bir şeyi) anladığımda... o zaman ileriye dönük yolu belirleyeceğim.

Sadece *2/3 boyunlu bir şişeye, bir ayırıcı huniye ve bir reflü kondansatörüne ihtiyacım var (ikincisi, reaksiyon yoluna bakıldığında, sadece havalandırma için kullanıldığından gereksiz gibi görünüyor; kaçan gazların tutulmasına ve karışıma geri akıtılmasına gerek yok... değil mi?)
Artı tabii ki öncül bileşenler.

Kolombiya 50 milyon nüfuslu bir ülke... Ciddi ciddi kartelin her yere hakim olduğunu mu söylüyorsunuz? Ejercito militar yok, polis yok, yurtdışında gizli faaliyet gösteren alfabe çocukları yok...?

Ciddi cevaplar alabilir miyim acaba? Kimse yok mu? @Marvin "Popcorn" Sutton?

Last edited: