Question Avrupa pazarında ticari amaçlar için MDMA'nın en iyi kimyasal sentez yolu nedir?

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Aynı bilgiye ihtiyacım var ama şimdiye kadar bir sonraki bilgiyi aldım.

En güvenli yol PMK (toz veya balmumu) CAS: 28578-16-7 almak ve MDP2P (cas: 4676-39-5) yapmak için onu hidrolize etmektir.

Bu şekilde pmk etil glisidat tozu CAS 28578-16-7'yi PMK yağı (MDP2P; cas 4676-39-5) olarak değiştirdim.

pmk etil glisidat tozu CAS 28578-16-7 1kg.
naoh 240g H2O içinde fermente edilmiş 1400ml pmk etil glisidat CAS 28578-16-7 dökün
NaOH+H2O içinde 80C 1 saat refluks. 1 saat sonra oda sıcaklığına soğutun.

Buz üzerinde yuvarlak tabanlı bir şişedeki tüm bileşenlerin karışımına 728 ml %33 HCL ekleyin. Tüm HCL'yi ekleyerek 80C 1 saat reflü yapın.
1 saat sonra oda sıcaklığına soğutun.

Su tabakasını ayırın, yağ tabakasını altta tutun.

kabartma tozu 200g + H2O 2000ml
Yağ tabakasını 200 g kabartma tozu + 2000 ml H2O karışımına dökün.
Karıştırarak 6-10 dakika karıştırın, sonra durdurun.

Su tabakasını ayırın, yağ tabakasını altta tutun.

Sulu tabakaya yağ ekstraksiyonu için 1 litre dcm ekleyin.
Su katmanından dcm ile ekstrakte edilen yağ, yağ katmanı ile karıştırılır.
ve susuz sodyum sülfat ile kurutulur.
DCM bir beher içinde buharlaştırılır.

Alınan PMK yağı (MDP2P; cas 4676-39-5) 550g pmk etil glisidat tozu CAS 28578-16-7 1kg.

pmk'nin mpdp2p'ye dönüştürülmesi̇ni̇n i̇lk adimi.....

e ve naoh bikarbonat çözeltileri %35'lik bir çözeltinin nasıl yapılacağını gösterecektir

500 ml'den fazla mdp2p'den 1 kilo pmk iyi çıkarıldı.... dcm ile ne kadar daha çıkaracağınıza bağlı

pmk'yı mdp2p'ye dönüştürmenin bu adımında şişenizi 0 derecede bırakmanız gereken bir an olacak .... bunu bardağınızın etrafında bir buz banyosu ile yapacaksınız .... sentezin açıklamasında size daha fazla ayrıntı göndereceğim...

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Sanırım Hollanda ya da oradaki birileri tarafından hazırlanan ve bu konuyu ele alan raporlar var. Leuckart ve değerli metal katalizör hidrojenasyonlarının büyüklerin bu işi nasıl yaptığını duydum.

Sig

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Hollandaca öğrenmek istediğinizde (soğuk versiyon) dm me ☺️

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
evet plati̇n i̇le çalişiyorum...1 ton pmk başina 1 kg

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Bu karbon üzerinde platin mi? Yüzde kaç?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Hidrojenasyon cihazınız ne kadar büyük? Çalkalayıcı mı kullanıyorsunuz yoksa sadece karıştırıyor musunuz?

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
55
hidrojenasyonda katalizör nedir, bilgi aradım ama hala anlamadım, kimyasal bir süreci hızlandıran kimyasal bir ürün mü?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Katalizör tam olarak budur. Paladyum, platin gibi bir metal olmadan, herhangi bir PMK'yı hidrojenize edemezsiniz, herhangi bir mdma yapamazsınız

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
660
Deals
8
Yanlış bir cevap gönderdim, özür dilerim.

PNicole

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Katalitik hidrojenasyon aşırı derecede karmaşık olacaktır ve kolayca öğrenebileceğiniz bir şey değildir. Büyük laboratuvarlarda nasıl bu kadar popüler bir reaksiyon olabileceğini anlamıyorum

NaBH4 indirgeme kullanın, özel bir ekipmana gerek yoktur. Çoğu CAS: 28578-16-7 gibi şeyler satın alıyor ve oldukça kolay bir şekilde PMK'ya dönüştürüyor. Vakumlu bir damıtma düzeneğine ihtiyacınız olacaktır. Gerçek MDMA üretimine gelince, Alkolde Metilamin veya Metilamin HCl'ye ihtiyacınız olacaktır. Daha sonra su oluşumunu düşük tutarken ve Silika jel veya farklı bir yöntemle emerken ikisini Metanol içinde karıştırmanın bir yolunu bulursunuz. Sonra basitçe toz halindeki NaBH4'ü karıştırarak reaksiyona eklersiniz. Soğuk kaldığından emin olarak bunu yaklaşık 8 parça halinde yaparsınız. İşlem tamamlandıktan sonra, reaksiyon az miktarda asit veya çok miktarda su ile söndürülür.

MDMA'nız bir yağ olarak mevcuttur ve metanolün MDMA'yı artık çözmemesi için her şeyi suyla doldurup doldurmayacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra toluen ile ekstrakte edersiniz. Ya da reaksiyonu damıtır ve MDMA yağını vakumla damıtırsınız.

Bu size en basit yol hakkında bir fikir verecektir.

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Deals
8
PMK vb hammadde tedarikçisi, bu seri ana ürünümüzdür

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Şahsen SWiM, daha büyük ölçekte MD-P2P'den metanolik Metilamin (MeOH içine gazlaştırılmış) + NaBH4'ü tercih ediyor. Bununla birlikte, daha az büyük ölçekte, Nitrometan ile Al/Hg (doğrudan Metilamin kullanmak yerine!) ketondan ikincil amine gerçekten temiz ve kolay bir yoldur. Her iki yöntemde de verim çok iyidir.

Saygılarımla,
Ali

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Leuckart büyük ölçek için en iyisidir. Yasa dışı uyuşturucu üretimiyle ilgili her resmi belgede her zaman lecukar'dan bahsedilir.

Kolay ölçeklendirilebilir, kolay malzemeler (amonyum karbonat ve formik asit)

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Aslında çok kiloluk partiler için Leuckart reaksiyonunu seçmezdim. Yarım kiloda işe yaradığını görüyorum, ancak endüstriyel ölçekte muhtemelen NaBH4 veya LAH ve ardından Al/Hg ile en iyisini yaparsınız. Yanılıyor olabilirim ama IMO Metanol içinde NaBH4/metilamin muhtemelen SWiM'in kişisel deneyime sahip olduğu sentezler arasında endüstriyel üretim için en iyi yoldur.

Saygılarımla,
Ali

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Hollandalı ilaç laboratuvarlarının leuckart'ı çok sayıda, çok kiloluk büyük partiler halinde kullandıklarından eminim. Evet, verimsiz ve düşük verimlidir, ancak basittir ve reaktifler ucuz ve elde edilmesi kolaydır. Formik asit ve amonyum karbonat elde etmek kolaydır ve metilamin yerine kullanılabilir, ki bunu da elde edebilirler, bu yüzden çok popülerdir.

Bunların hepsi AB'den gelen raporlara dayanmaktadır.

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Evet, şüphesiz iyi bir reaksiyon. SWiM bunu bir süre önce Amonyum format ile yapmıştı ama karbonatla ilgili bir yazım hatası olduğunu varsayıyorum. Verimler aslında oldukça iyi, sadece multikilolar için daha iyi yollar olduğunu düşünüyorum. Leuckart'ı ikisinin arasında bir yere koyardım.

SWiM daha önce düzenli Amfetamin işinde bir ağ için yurtdışında bazı danışmanlıklar yaptı ve aslında Al / Hg'yi doğrudan P2NP'den büyük ölçekte yaptılar, belki ideal değil ama işe yaradı ve üretim çok hızlıydı. Sanırım yeterince ince ayarla her şey mümkün :)