Question Ürünün satış fiyatı nedir?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
1kg JWH-018'in satış fiyatı nedir?

1kg Alprazolam'ın satış fiyatı nedir?

1kg psilosin'in satış fiyatı nedir?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Evet, tabii ki denedim. Ancak toplu fiyatlandırma hakkında bilgi yok. Üretici olarak Amph @ 2500 / kg sattığınız gibi
Toplu üretici olarak bu faktöre nasıl bağlı olduğunu açıklayabilir misiniz?
Sanki Amph'yi dünya çapında aynı fiyata satıyormuşsunuz gibi

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Dışarıda her şey için fiyatlar var, belki doğrudan clearweb veya darkweb'de değil, ancak üreticileri bulabilir ve onlardan fiyatları toplu olarak nasıl alacağınızı hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.

Bu çok basit ve tamamen iş deneyimi ile ilgili. Örneğin bir kafede bir fincan kahveyi ele alalım.

Aynı fincan kahvenin fiyatı sadece kahve çekirdeklerine değil, aynı zamanda satın alma maliyetine, personel maliyetine, kira maliyetine, bakım maliyetine ve daha birçok faktöre bağlıdır.

İsviçre:

Kira: 10$
Personel: 10$
Kahve çekirdekleri: 10$
Bakım: 10$
Bir fincan kahve için fiyat: 3$

Çin:

Kira: 7$
Personel: 7$
Kahve çekirdekleri: 7$
Bakım: 7$
Bir fincan kahvenin fiyatı: 1,5$

Fiyat bu ikisi arasında farklılık gösterebilir, ancak kahvenin kalitesi tamamen aynıdır, çünkü her ülke kendi enflasyonu ve dünya enflasyonu tarafından yönlendirilmektedir. Bu sizin için çok basitleştirilmiş bir örnek ama umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Saygılarımla

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
W
Burada satılan 3 çeşit mantarımız var ama ons başına satılıyorlar. Ben sadece altın başlı olanlarla uğraştım ve onsunu 200$'a alıp genelde 325$'a satıyorum.
Alprazolam'ı sadece Xanax olarak satın aldım ve fiyatı çok çeşitli. Barlar ve tekler toptan olarak miligramı yaklaşık 30 sente satılıyor.
Kannaboidler çoğunlukla burada üretiliyor ve türüne ve kalitesine bağlı olarak fiyatta büyük farklılıklar gösteriyor, burada söylenemeyecek kadar çok.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Xanax benim yığın tanımım en az 1 teknedir. Tekne 1000 için kullanılan bir terimdir.