Question Çalıntı para transferi ne olacak?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
164
dark web'de bu tür duyurular yaygındır...
Böyle kolay paralar hep ilgimi çekmiştir.

Gerçekten nedir? Riskli mi? Dolandırıcılık mı? Gerçek mi?
1QC8uHxbXe

aynı şey ön ödemeli kartlar için de geçerli... (daha anonim sanırım)

0MnJSWv4Gp

Bu kadar kolay olması bana o kadar çılgınca geliyor ki... buna inanamıyorum

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
Bunun yanı sıra, sözde imha edilecek para biriminden kaymağını alan bir hizmetten gerçek para satın aldığımı da gördüm.

Daha düşük bir seviyeyi denemek istedim, ancak dediğiniz gibi neredeyse gerçek olamayacak kadar basit ve kolay görünüyor.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Eskiden kartlama ile ilgili konular bugünkünden daha iyi çalışırdı, çünkü birçok banka ve paypal artık 2FA kullanıyor, bu nedenle dolandırılmasanız bile, dolandırıcılık bu ürünlerde çoğunlukta olduğu için, çalışma tekniklerine aşina değilseniz para çekmek mümkün olmayabilir.

leitoinha

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bunu her zaman arıyorum... çoğunluğu aldatmaca. Sadece 2 site gerçek gibi görünüyor. Bunlardan biri Sindycate Market.

Gerçek gibi görünüyor çünkü 3 bin için çok fazla ücret alıyorlar, çoğunluğun çok para için daha düşük fiyatı var

tajira

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
genesis ne olacak?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Bu adama Genesis linkini vermeyin. Bu kurtçuktan daha aşağılık olamazlar.

tajira

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Sikini yala adamım, senin neyin var kedi çocuk?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
En önemlisi, Western Union'ın kapatılmakta olan bir mağazada bıraktığı bir ana transfer terminaline sahip olduklarını ve size ayda sadece 3 transfer gönderdiklerini ya da her neyse, hepsi saçmalık olduğunu söylüyorlar. Yasal bulduğum tek yer Brian's Club'dı ve ne yaptığınızı bilmeniz gerekiyor. CR ve CX gibi çoğu tamamen dolandırıcı, tüm site sahte. Bunu anlamanın iyi bir yolu ve bu sitelere baktığımızda kullandığımız şey, tüm mesajların yönetim tarafından iletilip iletilmediğidir. Sistem kesinlikle bir aldatmaca ise, daha önce dolandırılanların bu sitedeki diğer herkese göndermeye çalıştıkları uyarıları kilitlemeye çalıştıkları için

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Çin'den gelen Alice ve diğer bir düzine Tajira'ya karşı dikkatli olun.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Gerçek olamayacak kadar iyi. TS bir aldatmaca. Western Union terminaline sahip olduklarının reklamını yapıyorlar ama hiçbir şekilde. Hangi kartlama sitesindesiniz?

K1tty

Vacation
Resident
Reaction score
24
Sıradan insanların rahatını ve açgözlülüğünü hedefliyorlar, ilgi çekici görünüyor ama yatırım getiriniz oldukça olumsuz olacak :D

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Kimlik Doğrulama bunu öldürdü Kartım her kullanıldığında bana kullanıp kullanmadığımı soran bir kısa mesaj gönderiyor, bu yüzden telefon numaramı alıp ele geçirmediğiniz sürece telefonum olmadan kartımı kullanamazsınız

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
Her şey büyük bir aldatmaca, gerçek olamayacak kadar kolay, kimse size bedava para vermez. Bugünlerde cc ve kart çalmak gerçekten çok zor çünkü bankalar güvenlik katmanları ekliyor... bu yüzden size böyle bir şey satmaya çalışan hiç kimseye güvenmeyin, onlar dolandırıcı!

Laduenda

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
TOR mağazası ne olacak?
gizli wiki'deki ilk bağlantı 2
Oradan bir şey alan var mı? Kendileri olan bir esrcrow ile çalıştığını söylüyor...