TUTORIAL: Güvenli prekürsör siparişi, banka hesabı açma ve daha fazlası için Sahte Kimlik nasıl alınır ve kullanılır

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46

Neden sahte kimlik kullanılmalı?

Sahte bir kimliğin güvenliğinizi büyük ölçüde artırmaya yardımcı olmasının birçok nedeni vardır. Sadece günlük hayatta yapılan tüm o olağan işler, size kolayca geri dönebilecek izler bırakır.

Bu sadece kimya tedarik evlerine verilen siparişleri almak için bir adresle ilgili değil, aynı zamanda satın alma işleminizi size geri izlenemeyecek bir şekilde ödemek zorundasınız. Kripto veya "zarf içinde nakit ödemeler" neredeyse tüm tedarikçiler tarafından kabul edilmediğinden, anonim kalmak için sahte kimliğinizle anonim bir banka hesabı + Paypal kurulumu gerekecektir. Ya da çevrimiçi uyuşturucu satıyor olabilirsiniz ve kriptoyu nakde çevirme ve bir atm'den alma olanağına ihtiyacınız olabilir.

Bunlar sadece en belirgin kullanım alanları.... daha pek çok kullanım alanı var.

Burada açıklayacağım şey, sahte fiziksel kimlik belgelerinin nasıl ve nereden alınacağı, dijital sahte belgelerin nereden alınacağı ve bunların bir banka hesabı, Paypal, Kripto değişimi kurmak için tam olarak nasıl kullanılacağı konusunda adım adım öğretici bir adımdır. Ve ayrıca sahte kimliğinizle kayıtlı anonim Posta Kutuları ile birlikte posta yönlendirme hizmetlerini kullanarak gönderileri almak için bunları nasıl kullanacağınız.

Ve tüm bunları evinizden hiç çıkmadan. Herhangi bir tedarikçiyle görüşmenize, banka şubelerini ziyaret etmenize vs. gerek yok.

Bilgisayar kurulumunuz

Güvenliğiniz berbatsa sahte kimlik kullanmak yardımcı olmaz!

Sahte kimliğinizle bir şey yapmadan önce, gerçek ip'nizi hiçbir şey için kullanmayacağınızdan emin olmalısınız. Kripto ile ödenebilen iyi bir VPN Sağlayıcısına kaydolun! Özel e-postanızla kaydetmeyin, sahte kimliğiniz için kurduğunuz e-postayı kullanın!!!

Ayrıca gerçek ve sahte hayat için aynı Tarayıcıyı kullanmadığınızdan emin olmanız gerekir.

Sadece bu amaç için kurulmuş bir profil ile bir anti tespit BRowser tavsiye ederim. Örnekler CheBrowser, Ghostbrowser ve diğerleri olabilir. Ben şahsen CheBrowser'ı tercih ediyorum. Bunlar için ödeme yapmanız gerekir ancak ücretsiz olabilecek başka çözümler de olacaktır, sadece Google'da "anti detect browser" veya "multi profile browser" yazın. Chrome ile de yapılabilir, ancak mesele şu ki, bu standart tarayıcılar en iyi anonimlik için geliştirilmemiştir ve bu nedenle standart kurulumda her zaman veri sızdırırlar, bu nedenle coğrafi konum izleme, WebRct vb. gibi şeyleri devre dışı bırakmak için birçok şeyin ayarlanması gerekir.... Bunu açıklamıyorum ama google'da "make chrome an anti detect browser" veya "chrome plugins anti detect" yazarsanız çözümleri kendiniz bulacağınıza eminim.

Tarayıcının yanı sıra, tüm karanlık işleri dizüstü bilgisayarıma kurduğum sanal bir makinede yaparak bir adım daha ileri gidiyorum. Anti detect tarayıcımı bu sanal makinede çalıştırıyorum, ayrıca tüm sahte belgeleri vb. bu sanal makineye kaydediyorum ve ayrıca sanal makinem için kullanılan tüm bölümü şifrelemek ve gizlemek için Veracrypt kullanıyorum. Bu şekilde, bilgisayarım ele geçirilirse veya belki de kaybolursa, kimse herhangi bir şüpheli şey bulamaz. Bu şekilde, toplumun dürüst bir üyesi gibi görünüyorum. Bu sizin gözünüzde paranoyakça görünebilir. Ek güvenlik için bu adımı daha da ileri götürmek size kalmış. Bunun için herhangi bir neden görmeyebilirsiniz, sorun değil. Ama lütfen, yukarıdaki Tarayıcı kısmı, bu ek değildir, atlanmamalıdır! Her şey için (sahte ve gerçek hayat) tek bir tarayıcı kullanmak sorunlara ve hesap yasaklarına yol açacaktır. Paypal, bankalar, eBay, amazon, kripto borsaları hepsinin kendi sahtekarlık önleme sistemleri vardır ve farklı hesaplarla giriş yaparsanız fark ederler, bunları bağlarlar ve genellikle işaretlerler veya yasaklarlar! TorBrowser'ı bu amaçlar için kullanıyorsanız da aynı şey geçerlidir. Tor birçok şey için iyi olabilir ama çevrimiçi bankacılık, PayPal vb. kullanamazsınız.

Banka hesabınızı açmak

Ben Avrupa'dayım, burada banka hesabı kurulumu, posta yönlendirme vs. açısından anlattıklarım ABD'de farklı olabilir.

Çevrimiçi bir banka hesabı açarken, sizin (hesabı açan kişi olarak) olduğunuzu iddia ettiğiniz kişi olduğunuzdan emin olmak için her zaman bir tür doğrulama gerekecektir! Fazla çaba harcamadan kolayca kullanılabilecek 2 doğrulama sistemi biliyorum:

A) - Banka havalesi ile doğrulama:

Çevrimiçi olarak yeni bir hesap açarsanız, banka havalesi ile doğrulama imkanı olabilir. Google'da "Neo Banks" veya "Neo Banks verify by bank transfer" gibi İngilizce ve kendi dilinizde bir şeyler aratarak NEO Bankalar olarak adlandırılan bankaların bir listesini bulabilirsiniz. Openbank banka havalesi ile doğrulamayı kabul edenlerden biri ve sanırım LEO Pay de öyle. Bu doğrulamanın ayrıntılı olarak çalışma şekli, mevcut hesabınızdan yeni kaydettiğiniz hesaba bir para transferi yapmanız gerektiğidir. Bunun işe yaraması için, parayı gönderen hesap sahibinin adının alıcı hesabın adına benzer olması önemlidir. Bunu başarmanın yolu, gidip internette 20€ gibi ucuz bir fiyata bir şey satmak ve sadece banka havalesi yoluyla ödeme almayı kabul etmektir. Şimdi "Alex Shulgin" adında bir adamın kullanılmış android telefonunuzu satın almakla ilgilenmesini bekleyin, onunla aynı isme sahip olmanın tesadüfü sizi tamamen heyecanlandırıyor. Komik olan şey, bu daha önce hiç başınıza gelmemişti....

Yapmanız gereken, hesabınızı bu isimle kaydetmek ve 20€'yu aynı isme sahip hesaba ödemesine izin vermek. Sonra ona satın aldığı telefonu gönderin ve oradan devam edin. "Alex Shulgin" az önce aynı isimle açılmış banka hesabınızı doğruladı ve bundan sonra sahte kimliğiniz için kullandığınız isimle aynı olacak. Bu bilgileri sahte fiziksel veya dijital kimlik belgeleriniz ve posta yönlendirme hizmetlerine kayıt gibi diğer adımlarınız için kullanacaksınız....

B) - Sahte dijital belgelerle doğrulama

Wise.com bu şekilde harika çalışıyor. Kayıt sırasında sizden kimliğinizin bir resmini ve ayrıca kimliğinizi tutarken bir selfie çekmeniz istenir. Daha sonra resimlerinizin gerçekten iyi olup olmadığını ve pasaport numaralarının geçerli olup olmadığını kontrol ediyorlar.

Telefonunuzun hasar görmesi ve kameranız çalışmadığı için artık fotoğraf çekememeniz ne tesadüf. Destek ekibiyle iletişime geçin ve farklı bir çözüm isteyin. Bulacakları şey, fotoşoplanmış kimlik belgelerini yükleme fırsatıdır. Bunları ayrıntılı olarak kontrol ediyorlar, bunu nasıl yapacağını ve geçerli pasaport numaralarını nasıl hesaplayacağını gerçekten bilen biri tarafından yapılan belgeleri kullanmak önemlidir. Tavsiye edebileceğim bir kişi var (İletişim bilgileri bu eğitimin sonunda bulunabilir), bilmesi gereken tek şey isim, cinsiyet, doğum tarihi, adres ve uyruk. Ona yaklaşık 100 € ödüyorsunuz ve 2-3 saat içinde 3 resim dosyası alacaksınız. Bir ön, bir arka ve bir de selfie. Bunları yüklüyorsunuz ve işiniz neredeyse bitiyor. Sonunda IBAN banka hesap numaranızı almak için, hesabınıza en az 20 € yüklemeniz gerekir. Burada kolay olan şey, Paypal'ı da kabul etmeleridir. Yani yapacağınız şey, sahte kimlik bilgileriyle bir Paypal kurmak, sonra size bu hesaba 20 € gönderecek birini bulmak (bir şey satmak) ve sonra yeni sahte banka hesabınızı doğrulamak için bu yeni sahte Paypal'ı kullanmaktır.

Bu hesapları kullanmak hakkında birkaç söz:

Henüz herhangi bir ATM kartı sipariş etmeyin, bunu daha sonra posta yönlendirme ve PO Box yerinde olduğunda yapabilirsiniz!

En başından itibaren ağır davranmayın! Bu hesaplar biraz ısınmış olmalı. Başlangıçta onlardan 2000 € gibi bir ücret almayın, sadece yapmayın, işaretlenebilirler. Bir veya iki ay boyunca bazı güvenilir yetkili işlemleri göstermek için bunları bazı eBay alım ve satımlarıyla kullanmaya başlayın. Bazı şeyler satın ve nakit parayı eBay'de aseton gibi şeyler satın almak için kullanın. Bir süre sonra, parayı içeri ve dışarı aktarmak için kripto değiştiricileri kullanabilir ve büyük kimyasal tedarik evlerinden satın almak için kullanabilirsiniz.

Bir şirket gibi davranın

Namecheap.com 'a kaydolmak için kimliğinizi kullanın ve kripto ile ödenen bir alan adı satın alın. Genellikle yapacağım şey www.alexshulginservices.eu gibi genel bir şeydir ve şirketiniz "Alex Shulgin Industry Services" için basit bir web sitesi oluşturmaktır. Bunu yaptıktan sonra, bu alan adıyla e-posta kurun ve işletmeniz olarak iletişim kurarken her zaman bunu kullanın. Tecrübelerime göre, bu zaten neredeyse her yerde satın alabilmek için yeterli. Şirket kaydı isteyebilirler. Eğer öyleyse, yukarıdaki kaynaktan sahte bir dijital belge alın. KDV kimliği isterlerse, aslında henüz bir kimliğiniz yoktur.

Fiziksel adresiniz

Web sitenizde, bankacılıkta, eBay'de vs. belirtmek için bir adrese ihtiyacınız var... Resmi, görünür adresiniz. Bunu başarmanın birçok yolu vardır. Profesyonel posta yönlendirme şirketleri vardır (şartlarını kontrol edin, çoğu paketleri açar ve içeriğini kontrol eder, elbette bunları kullanmazsınız).

İsviçre'ye sınırı olan tüm ülkelerde (İtalya, Fransa, Almanya...), İsviçreli müşteriler için paket alma konusunda uzmanlaşmış şirketler olacaktır ve bunlar daha sonra AB topraklarının dışına gönderme zahmetinden kaçınmak için sınırı geçip oradan teslim alabilirler. Onlara e-posta gönderebilir ve neden teslim almak istemediğinizi, ancak yerel bir adrese veya posta kutusuna (belki de tatil nedeniyle) iletilmesini istediğinizi anlatabilirsiniz.

Başka bir yol, sanırım en iyisi, sanal bir ofis kullanmaktır. Neden olmasın? Alex Shulgin Endüstri hizmetleri için bir sanal ofis edinin, bu adresi her yerde kullanın ve reaktiflerinizi oraya gönderin ve sahte kimliğinizle ayarlanmış bir Posta Kutusuna yönlendirmelerini sağlayın veya yerel bir dhl mağazasına gönderin ve oradan alacak birini bulun veya paranoyanıza bağlı olarak, belki de başka bir adrese yönlendirin.

Uzun yıllardır bu şekilde yapıyorum ve zaman zaman sahte kimliğimi ve sahte şirketimi de değiştiriyorum ve her yerden sipariş verebiliyorum ve ayrıca riskli şeyler sipariş edebiliyorum ve hiçbir zaman sorun yaşamadım.

Kaynaklar vs...

Dijital sahte belgelerinizi veya fiziksel sahte kimlik kartlarınızı veya ehliyetlerinizi almak için önerebileceğim bir adam var. Her zaman onun hizmetini kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım:

Telegram: @MyAlienID
Dijital sahte kimlik: 90€
Fiziksel kimlik kartları: 390€

Fiziksel kartların havaalanlarında, polis kontrollerinde vb. çalışmayabileceğini bekleyin... Ancak hesap açma, posta ofislerinden sipariş alma vb. için harikadırlar....

Umarım bu eğitim kimyasallarınızı daha güvenli bir şekilde sipariş etmenize yardımcı olur.
Ayrıca, İngilizce dil becerilerimin ne hakkında yazdığımı anlamanızı sağlayacak kadar iyi olduğunu umuyorum.

Herhangi bir sorunuz varsa, buraya yazmaktan çekinmeyin

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Güzel konu.

MyAlienID denen adam herhangi bir pazar yerinde emanet hizmetleri kullanarak satış yapıyor mu?

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46
Merhaba Kokos,

Tam olarak emin değilim, onunla uzun süredir çalışıyorum ve hiç emanet kullanmadım.
Aslında onu birkaç yıl önce bir kartlama forumunda buldum. Birkaç kimlik kartı ve bir ton dijital belge satın aldım, çoğunlukla kendimi tararken

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Yakaladım!

Telegram kullanmıyorum, sorun da bu - birkaç nedenden dolayı

Ama rehberinizi beğendim, iyi yazılmış ve anlaşılırdı! Bir deneyebilirim.
Belgeleri nereden gönderdiğini biliyor musunuz?

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46
İngiltere'den gönderildi. Ama sanırım son 12 ay içinde kart satın almadım. Belki bir şeyler değişmiştir, sormak lazım.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Kulağa hoş geliyor!

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
acaba bir şey duydunuz mu?

ayrıca, hala havaalanında veya poliste gerçek kimlik yerine geçecek kimlikler satan sahte kimlik satıcıları var mı? Ben şahsen polisin sahte bir kimliği incelediğini ve gerçekmiş gibi gösterdiğini gördüm... tabii bu 15 yıl önceydi. yine de, eğer incelemeye dayanacak sahte kimlikler için bir seçenek varsa, bu yoldan gitmek akıllıca görünüyor.....

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Sahte kimlik satıcılarını biliyorum ama geçmiyorlar.

Bence 15 yıl önceki kimlikler şimdikilerden çok farklıydı.
Havaalanlarında onları geçip geçemeyeceğiniz pek çok faktöre bağlı...ama geçebilen sahte kimlikler bulduğunu iddia eden çevrimdışı bir bağlantım var...ama birkaç bin dolara mal oluyorlar.

Herhangi bir şekilde, havaalanında geçmesi gereken sahte kimlik, IRL'de var olan bir kişiden gelmelidir, böylece onların kişiliğini kullanabilirsiniz.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32

Eğitim için teşekkürler !!!
100 Euro dokümanlar ve selfie için çok ucuz, eğer işe yararsa. Banka başka bir selfie isterse, o adama 100 avro daha ödememiz gerektiğini biliyor musunuz?
Bir borsacıda gerçek adımla bir hesap açtım ve hesabım doğrulanana kadar farklı günlerde 3 kez selfie istendi.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
Tiflis'e ucuz bilet bulursanız, şansınızı deneyin ve bir Gürcü banka hesabı alın, iş dünyası yanlısıdırlar, soru sorulmaz, yabancı gelir için 0 vergi.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Gerçekten ne? Bu çok ilginç. Bu konuda deneyiminiz var mı? Sahte belgelerle anonim bir şekilde nasıl kurulabileceğini merak ediyorum

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
Bunu sizin için uzaktan bile yapan ajanslar var, ancak çok pahalılar. Sahte belgelerle ne kadar kolay olduğundan emin değilim, ancak gönderdiğiniz taramalar olduğu için sanırım işe yaramalı, ancak kimseye hiçbir şey bildirmedikleri için gerçek isim veya gerçek paravan şirket bile yeterli.
Bunun gibi birkaç ülke daha biliyorum ama şahsen gitmeniz gerekiyor, bu durumda Avrupa'dalar, bu yüzden çok uzak değiller, size PM'de bildirebilirim.

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46
hayır, bundan daha fazlasına ihtiyacınız yok

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

ama aslında, gerçek verilerinizi kullanırsanız, ne zaman AB kolluk kuvvetleri ve mali otoriteleri ile birlikte çalışmaya zorlanacaklarını asla bilemezsiniz. Bunun yakında gerçekleşmesini beklerdim, çünkü Rusya ile olan durum nedeniyle, Gürcistan şimdi AB ile iyi durumda olmakla daha da ilgileniyor ve AB'nin bir parçası olmak istiyorlar ve bu kesinlikle kara para aklamayı desteklerken işe yaramayacak.

AMA:

bu ajanslarla bir yıl önce konuştum, iyi bağlantıları var ve hesap açmak için orijinal belgenize ihtiyaç duymuyorlar.
Onlara sahte belgeler gönderebilir ve bu belgelerle kayıt yaptırmalarını sağlayabilirsiniz.

Ajansa 1000 € ödemeden kendiniz bile yapmanın mümkün olabileceğini umuyorum

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
1.000EUR o kadar da fazla değil ama söz konusu ajanslar olduğunda genellikle oldukça temkinli davranırım. Bilirsiniz, hırsızlar arasında onur yoktur haha.

Sizinle ve @UWe9o12jkied91d ile bir sohbet açacağım, böylece daha fazla tartışabiliriz

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
Biliyoruz ki, 2023 raporlama ve izleme listesine girdikleri yıl, ne dendiğini unuttum.