Tablet Basma Kuvveti ve Eleme

Claz

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba,
küçük tabletler için: 7mm x 3mm, hangi basıncı tavsiye edersiniz? Belki 40 kN yeterlidir?

Ve sizce preslemeden önce eleme gerekli mi? Tüm tozlarım 100 mesh

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
basınç = kuvvet / alan, bunu kullanın veya alan x basınç = kuvvet (kuvvet genellikle n veya kn cinsinden ölçüldüğü için muhtemelen aradığınız şey budur, yanılıyorsam sadece ilk formülü kullanın)

eleğiniz 100 mesh'den daha küçük değilse (bundan şüpheliyim), zaten ne kadar ince olduğu göz önüne alındığında bunun gerekli olduğunu sanmıyorum

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
İnternetten bakabilirsiniz. Hap basımı için malzemeler taşıyan sitelerde hesap makinesi var. Ya da buna yakın bir şey vardır. Ayrıca youtube'da hap pres hesaplamalarına bakın. Udemy'de de formülasyonlar ve çok daha fazlası var. Umarım yardımcı olur

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
5
Merhaba millet! Bu konuda biraz bilgi arıyorum, haplar için makinemiz var. Renklerimiz var ve mdma hapları yapmak istiyoruz. Araştırıyorum ama kompakt için bazı şeyler koymamız gerekip gerekmediği hakkında bir şey bulamıyorum. Ya da sadece mdma ve renk güçlü olacak,

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
146
Sert formda xtv peletleri oluşturmak için md+magnezyum stereat+mikrokristalin selüloza ihtiyacınız var

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
146
Tabletleri presleyebilmek için bu magnezyum stearat ve mikrokristalin selüloz karışımını ve mdma'nızı oluşturmanız gerekir. Karışım bağlayıcınızı tamir ettirmezseniz, makine iyi çalışmayacaktır çünkü sıkışmayı önlemek ve tabletlere uygun sertliği vermek için bu bileşenlere ihtiyacı vardır. .

View previous replies…

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
5
Yani her biri 250 mg'lık haplar yaparsak. Her şeyiyle birlikte toplam. Ya da 250gr mdma artı renk artı magnezyum
Ve stearat mikrokristalin?

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
5
Çünkü renkleri satanları ürkütüyoruz. Ve her bir kilo mdma için yaklaşık 3/4 kg renk değiştirmemiz gerekiyor. Böyle mi? Çünkü bu çılgınlık. 500 kg renge ihtiyacım var. Para için değil, çok mu değil mi bilmek için.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
146
Hayır, çok fazla boyaya ihtiyacınız yok, 10 g ile 1 kg hazırlanmış karışımı renklendirebileceğiniz gıda sınıfı toz boyalar var

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
146
DWpNc23agA

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
5
İspanyol musunuz? İspanyolum!

1kg mdma ile demek istiyorsun. Magnezyum, selüloz ve azıcık renkle renk mi değiştiriyorum? Benim mdma'm şampanya.