JWH-018'in Me2AlCl ile Sentezi

WillD

Expert
Reaction score
1,047
Reaksiyon şeması:
V67l4PErX8

Sentez:
1. 0*C'de 25 ml kuru DCM içinde karıştırılmış 10 g 1-pentilindol çözeltisine hekzanlar içinde damla damla 100 ml Me2AlCl 1M ilave edildi ve 0*C'de 30 dakika karıştırıldı.
2. 11,2 g 1-naftoil klorürün 25 ml DCM'deki taze çözeltisi 0 * C'de damla damla ilave edildi ve karışım gece boyunca ortam sıcaklığında karıştırıldı.
3. Reaksiyon su ile söndürüldü ve DCM kısımları ile ekstrakte edildi.
4. DCM çözeltisi su ve 1M KOH ile yıkandı, kurutuldu (MgSO4) ve çözücü vakumda uzaklaştırılarak ham ürün sarı bir katı olarak elde edildi (%69).

Last edited by a moderator:

banana123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Adım 3'te "DCM ile ekstrakte edildi" derken, su katmanından ekstraksiyonu mu kastediyorsunuz? JWH'nin suda çözünmediğini sanıyordum, bu yüzden belki de bu adımı tam olarak anlamadığımı düşünüyorum. Ayrıca, kendi JWH018 sentezim hakkında soru sormak için size DM atabilir miyim? Forumda birçok kişiye yardım ettiğinizi gördüm. Teşekkürler!

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
alternati̇f me2alcl olabi̇li̇r mi̇?

jayrockxiv

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Param için beni yakmayacak jwh-018 satın almak için hangi siteye gidebilirim Beyaz kağıtla karıştırmak ve karıştırmak için toza ihtiyacım var ABD'deyim?????

Alex7920

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Me2AlCl oldukça reaktiftir ve havaya karşı hassastır, hatta piroforiktir. Reaksiyonda nasıl kullanabilirim?