suş avcısı... tohum veya klon mu arıyorsunuz? büyük FENO AVI

tablet press

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bazı benzersiz kenevir tohumlarını aramama yardım etmek isteyen var mı, avlanmak ve yeni lekeler yaratmak için dünyanın her yerine bakacağım, herkesin sahip olduğu veya sadece istenen iyi özellikleri alabileceği konusunda yorum atmaya başlayalım ... mesajlaşmaya başlayalım ... tazminat veya bağışlar konusunda endişelenelim ikinci $$ HANGİ TOHUMLARINIZ veya klonlarınız VAR VEYA ARKADAŞINIZ?
BENDE VAR
Runtz, beyaz, siyah, mavi, pembe
oreo fritz
siyah vişneli gelato
gellato41
çiklet gellato
ceral süt
rs11
korsanlar sütü
20 artı daha!!
sadece mor türleri seviyorum ama mor bir versiyon yapmak için bitkileri her zaman çaprazlayabilirim, bu yüzden lütfen cennet bahçenizde ne var? koku, renk, tat, kristal içeriği, görünüm, etkileyici ayrıntılar aranıyor!!!! bir topluluk olarak bir araya gelelim ve yeni projeme yardımcı olan herkes, eleme sürecini atmasını sağlayan genetikler için kredi alacak resimler ve güncellemeler sağlanacak bu 10.000 feno avı deneyi, bu yüzden bu foruma bazı iyi tohumlar veya klonlar getirelim ... NE YAPTINIZ ve bu gerçekleşirse bir web sitesi oluşturuluyor açık tartışmalar için teşekkürler Breaking Bad ve ilacı dünyaya yaymaya yardımcı olun

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Bu hafta bana 30-40 tür teklif edildi. Özellikle aradığınız bir şey var mı? Bulunduğum yerde Eğlence Amaçlı Esrar yasal, bu yüzden herkes ve kardeşleri amatör bir genetikçi. Bu roket bilimi değil, sevdiğiniz 2 türü çaprazlayın, bir sürü tohum yetiştirin, en sevdiğiniz fenomeni klonlayın ve melez canlılığınızın tadını çıkarın 💩

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
159
Fazladan tohumu olan varsa biraz tohum kullanabilirim. Ne oldukları önemli değil.

Son teklifimi yapmadan önce bir çuval orta sınıf tohumdan kalan tohumlarla başladım. İlk sezon erkeklerin işlerini yapmalarına izin verdim ve 1 lb tohumla bitirdim.
Sonraki sezon işimi yaptım, daha sağlıklı ve daha 'tuhaf' kızlardan birine tokatladığım biri dışında erkekleri öldürdüm, yapay olarak tohumladım. Bundan, üremeye devam etmek ve diğer türlere eklemeye başlamak istediğim az miktarda tohum elde ettim. Açıkçası şimdi ya da hiçbir zaman 10 paket tohum için 100 dolarım yok. Tohumların ne kadar "özel" olduğu umurumda değil.
Genetiğin az çok iyi başlangıç özellikleri ve sağlık verdiğini düşünüyorum ama aynı zamanda kalite söz konusu olduğunda tavanın nerede olduğunu da işaret ediyor. Boktan tohumlar, parmağınız ne kadar yeşil olursa olsun, sadece o kadar iyi olacaktır, aynı şekilde, en iyi tohumlar da boktan bir yetiştiricinin elinde sadece o kadar iyidir.

Bunlar orta sınıf tohumlar. Miktar, kanal açma/eğitim becerilerinize bağlıdır, bunu bir bilime dönüştürmek için birkaç yetiştirme gerekir. Kalite açısından, çok daha iyisini yapabileceğimi düşünüyorum. Bu, o zamanlar ortağımın evindeydi. İki haftada bir işten sonra gelip onları kırpmak ve yüksek posasyumlu yiyeceklerle beslemek konusunda çok kararlıydım, ancak o bununla ilgileneceği konusunda ısrar etti. Tabii ki benim kadar motive olamadı ve işi yarım bıraktı. Şimdiye kadar sahip olduğum en kötü sensi değil, ama dediğim gibi, özel bir şey değil.

Sporlarla, haşhaş tohumlarıyla da ilgileniyorum. İzin verirseniz (ve vermeseniz bile) her şeyi yetiştiririm ... ;]

Attachments

• WV8UKYne6o.jpg
    WV8UKYne6o.jpg
    2 MB · Views: 22
  • GxFi9zwO8T.jpg
    GxFi9zwO8T.jpg
    4 MB · Views: 17