Çinli tedarikçiden RCH21 kannabinoid hakkında herhangi bir bilgisi olan var mı?

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
IUPAC veya CAS vermemişler, bunun iyi olup olmadığını bilen var mı? Yasak nedeniyle Cb1 etkisine sahip olduğundan şüpheliyim. diğer yeni sarı inaktif olanların aksine beyaz ama kabataslak. deneyen var mı?
OiBzTxOl1w

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22
Tam olarak ne olduğunu söyleyemem, ancak metil-ayırıcı indol/indazol kannabinoid analoglarından veya hidrazid bağlantılı olanlardan biri olduğundan eminim. Çin'in yaygın kannabinoid yapılarını yasaklamasından sonra, analiz ettiğimiz ithal kannabinoidlerin neredeyse tamamı metil köprülü kannabinoidlerdi. Klasik indol/indazol kannabinoidlere neredeyse benzer, yüksek CB1 afinitesi ve üretimi kolaydır. Örneğin - ADB-FUBIATA, diğer adıyla AD-18

Attachments

• 1tLiZbEKuD.jpeg
    1tLiZbEKuD.jpeg
    9.8 KB · Views: 508

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Sadece Cb2 değil, Cb1 afinitesi var mı? Sadece noidlerin yapısı değil, tüm Cb1 afinite kimyasallarının yasaklandığını sanıyordum, bu doğru mu? Ayrıca AD-18 hakkında raporlar duydum ve tüm yeni Çinliler gibi inaktif olduğunu duydum, görmek için bundan bir örnek alabilirim.

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22
Bildiğim kadarıyla Çin sadece bu yapısal sınıfları yasakladı. Bazı medyanın bunu, görünüşe göre hiçbir kimya bilgisi olmadan, 'catchall clause' olarak yayınladığını gördüm. Metil ara parçalı kannabinoidlerle yapılan kısa süreli deneylere göre, her iki reseptöre de bir şekilde güçlü bir afiniteye sahipler ve hibrid olmayan eşdeğerlerinden biraz daha az etkililer. Ayrıca bazı yeni kannabnoidlerin/katinonların, artık yasaklı olan öncekilerden çok daha az etkili olduğunu duydum. Çok sayıda ithal materyali GC/MS ile analiz ettik ve bunların çoğu ya ilgili olmayan bileşiklerle kesilmiş ya da sadece yapısal olarak farklı bileşikler. Bence bu, etki ve etkinliğin azalmasının bir nedeni olabilir. Bazı yeni RC dükkanları bugünlerde oldukça kabataslak olabiliyor. Biraz üzücü.

Attachments

• xVRvedtC0o.png
    xVRvedtC0o.png
    106.8 KB · Views: 508

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Evet, RC mağazaları için uzun süredir standart bir uygulama gibi görünüyor Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim, ayrıca birisi bu RCH21'i in vivo olarak test etmişse ve yasaklanmış olanlarla herhangi bir bilgi ve karşılaştırmaya sahipse bu harika olur.

Jester8

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Elimde bir örnek var

5 gramını 48 gram yaprakla karıştırdım.
Hiçbir etkisi olmadı. Geçen yıl Çin'den çıkan diğer tüm noidlerle aynı.

WillD

Expert
Reaction score
1,047
Daha ziyade, psikoaktif olmayan bir CB2 reseptör agonistidir

Jester8

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Doğru eş. Eğlence etkisi yok