Protonitazen, Metonitazen & N-Desetilizotonitazen

Chuan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu kimyasalların üçü için de internette iyi bir tedarikçi buldum ve birkaçından ücretsiz olarak 3-4 numune alıyorum ki bunu düşünmek bile çılgınca.

Aşırı dozdan ölmemem için bilgi paylaşabilecek biri var mı, sadece bu kimyasalları arada bir dozlamanın mümkün olan en iyi yolunu bilmek istiyorum. Günde 8 ila 16 mg Suboxone kullanıyorum. Eminim bu, bunların güçlü olması açısından biraz yardımcı olacaktır, bir tür karşı hareket için. Bu soruların çok sorulduğunu biliyorum ama cevaplar değişiyor.

Bir çeşit solüsyon hazırlamayı ve sonra onu burundan çekmeyi ve sonunda solüsyondan biraz serum takmayı planlıyorum.

Herhangi bir fikir veya topluluktan bilgelik sözleri memnuniyetle karşılanır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Yani ec50, tam agonist potansiyelinin %50'sini temsil eder. Fenton/ morfin ile karşılaştırabilir, bunu bir kesir haline getirebilir ve sonra ondalık sayıya dönüştürebilir ve bu rakamı alacağınız bir fentanil dozunun çarpanı olarak kullanabilir ve kabaca bir sonuç elde edebilirsiniz

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
279
Merhaba!
Lütfen özellikle kullanmak istediğiniz psikoaktif maddelerin adlarını ve bunları tam olarak nasıl kullanmak istediğinizi yazın.
Güvenli dozlar hakkında konuşmaktan ve her şeyi açıklamaktan mutluluk duyarım

lilred1227

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Gerçekten tutarlı ve aldatmaca olmayan harika bir satıcı bulmam gerekiyor, lütfen bana dm atın

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Sanırım bu kimyasalların bu sitede alınıp satılması veya ticaretinin yapılması yasak. Bu, onlarla uğraşmak konusunda iki kez daha düşünmemi sağlardı. Öldüğünde anneni, karını ve çocuklarını çok üzeceksin.

View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Bu yasağın ne zaman gerçekleştiğini biliyor musunuz? Çünkü %99 eminim ki burada daha önce bunu sunan satıcılar ya da başka bölgeler görmüştüm. Gerçi son baktığımdan beri değişmiş olabilir.

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Evet. Kimyasal madde satıcıları sayfasında en azından Precursor-supplier tarafından sunuluyor.

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Yasaklamak doğru yol mu?
Tehlike önce kullanıcıdan gelir, maddeden değil.

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Merhaba, burada M30'larını içilebilir hale getirmek için presçilerin ne kullandığını bilen var mı? Zene'lerden biri mi?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Sadece bir fikir: İlaçlarınızı nasıl dozlayacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa, örneğin bir çözelti hazırlayarak, bu tür maddelerle başlamayabilirsiniz.