• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Kârlı teklif! Forumun bu bölümünü tanıtmak için

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,002
Deals
1
Yani bu sitenin Amerikan sitelerinde reklamını yapması için birine para mı vereceksiniz? Bu bana bir adamın arabamı satın aldığı, ancak nakliye şirketine arabayı onun için taşıması için ödeme yapabilmem için fazla ödeme yapmakta ısrar ettiği zamanı hatırlatıyor. Havale ile 🤡 Cidden, bunu yapabilirim, bir sürü boş zamanım, birden fazla dizüstü ve masaüstü bilgisayarım, tabletlerim ve telefonum var. Reklam yapmak için Photshop deneyimi vb.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,748
Deals
666
>>Yani bu sitenin Amerikan sitelerinde reklamını yapması için birine para mı ödeyeceksiniz?
Bu doğru. Sürekli olarak reklam satmaya istekli olanları arıyoruz. Bannerlar/linkler/vb için ödeme yapmaya hazırız veya her tekil ziyaretçi için 0.1$ ödemeye hazırız. Bu teklif her zaman aktiftir.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
248
Buraya bakarken çok etkilendim. Bir süredir piyasalarda ve formlarda bulunuyorum ama burası çok geniş. Gerçekten iyi bir şekilde bir araya getirilmiş.
Bunu paylaşıyor olacağım.

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43

Çok ilgileniyorum, size bir DM göndereyim mi?

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22
Buraya bir ton trafik yönlendirebilirim... Yani bir ton trafik... 5.000 ila 80.000 kullanıcı gibi.
Bana DM atın! Teşekkür ederim.