• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Beni dolandıran birine karşı posta hizmetleri

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Hey,

Herhangi bir havalı Avustralyalıdan yardım arıyorum, Bizi binlerce $ dolandıran bir dolandırıcıya mektup gönderme konusunda yardımcı olabilecek biri olup olmadığını görmek istiyorum. Devam eden işler olabilir

Adelaide'deki kişi için bir adresimiz var, ancak denizaşırı bir yerde bulunuyor.

Yardımcı olabilirseniz bana bir DM atın. Gerçekten minnettar olurum. Yardım için telafi etmekten mutluluk duyarım!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Bu site doxxing ve her türlü saldırganlık/şiddeti açıkça yasaklamaktadır. Mektup göndermek genellikle bir pul, zarf ve bir posta taşıyıcısı gerektirir. Kazıklandığınız için üzgünüm. Buralarda takılın ve artık böyle bir sorununuz olmayacak. Hatta dünyadaki herhangi biriyle anlaşma yapıp buraya gelebilir ve emaneti kullanabilirsiniz, sadece bir hesap açmalarını sağlayın. Eğer reddederlerse zaten muhtemelen paranızı çalacaklardır. Açıkça kuralları çiğneyen bir şey söylemiyorsunuz ama niyetinizin bu olduğunu hissediyorum

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
239
Deals
1
Bunu yapmasına nasıl izin verdiğinizle ilgileniyorum. ona mal verdiniz mi şimdi katman anlaşması ödeyin 🤷🏻‍♂️