GÜVENLİ SİPARİŞ

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
31
Dark web'de her şeyi satın alabileceğimiz çok fazla imkanımız var. Ancak asıl soru teslimat konusunda ne kadar imkanımız olduğu.
Elbette ev adresinizi (düşünmekten hoşlanmadığım şey) ve bazı teslim alma noktalarını kullanabilirsiniz. Başka ne olabilir?:unsure:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,741
Deals
666
Ölü damlalar, mümkünse sadece ölü damlaları satın almaya çalışın. Aksi takdirde incognito market gibi size şantaj yapmaya başlayacak pislikler olacaktır.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
31
Hızlı cevabınız için teşekkürler:sneaky:

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
31
Ama Dead drops hiçbir yerde çalışmıyor... Yani Çek Cumhuriyeti'nde Dead drops istiyorsam, bu satıcıya bağlı olabilir, değil mi?

View previous replies…

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Dead Drop Tutorial bunu kapsıyor mu bilmiyorum ama kimsenin yaşamadığı apartman daireleri aramanız gerekiyor. Örneğin rbnb, kiralık / satılık daireler vb.
Daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa sadece sorun.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
31
İlginç. Bunun hakkında düşüneceğim. Bunu reddetmiyorum.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
246
Bir adrese göndermekten kaçınamıyorsanız PGP de arkadaşınız olmalıdır. Yerleşik şifrelemeye sahip bir markete asla güvenmeyin. Hassas bilgileri kendi uygulamanızla kendiniz şifreleyin

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Miner21....... "PGP" hakkında ne demek istediğinizi bana daha fazla anlatın lütfen. Tartışmak için başka hangi seçenekler var. Başka ne yapacağımı bilmediğim için birkaç kez evime uyuşturucu postaladım. Yakın zamanda bir arkadaşımın evine uyuşturucu postaladım. Bulunduğum bölgede bildiğim kadarıyla hiç ölü damla yok. Az önce birinin boş bir eve posta gönderdiğini ama sonra paketin teslim edilmediğini ve aslında kaybolduğunu okudum. Yani bir miktar risk var. Açıkçası risk almakla bir sorunum yok, yani etrafta dolaşan çok fazla posta var. Sadece burada bariz bir çözümü gözden kaçırıp kaçırmadığımı merak ediyorum. OpSec için VPN gibi, kolay, sadece yap. Tor kolay, sadece yapın. BTC kolay, sadece yap. Anonim kayıtsız e-posta kolaydır, sadece yapın. Monero biraz daha zor ama buna değer, sadece yapın. Tüm bunları yaptıktan sonra bir arkadaşımın evine postalıyorum ve yakalanmama bir derece kalıyor. Bu planımın en zayıf noktası. Ne gibi fikirlerimiz var?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
246
Böylece PGP sizi 3. tarafların bilgilerinizi görmesine karşı korur. PGP oldukça iyi gizlilik anlamına gelir. Temel olarak siz ve başka bir kişi anahtarları değiştirirsiniz, böylece birbirinize mesajların şifresini çözebilirsiniz ve başka hiç kimse sizin anahtarınız olmadan mesajınızın şifresini çözemez. Kelopatra ve GnuPG iyi uygulamalardır. Bu konuda okuyun ve sorularınız varsa ya da pratiğe ihtiyacınız varsa geri gelin.

Benim de arkadaşlarıma giden paketlerim oldu. Bir şey aldığınızı bildikleri ve uyuşturucunuzu çalacak tipte bir insan olmadıkları sürece işe yarayacaktır.

evinize veya bir arkadaşınıza göndermekten daha iyi bir yol bilmiyorum. Belki gönderebileceğiniz bir iş yeriniz varsa? Posta kutusu önermem çünkü sizin mülkünüzde olmadığı gibi bir devlet binasında da değildir.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
246
Böylece PGP sizi 3. tarafların bilgilerinizi görmesine karşı korur. PGP oldukça iyi gizlilik anlamına gelir. Temel olarak siz ve başka bir kişi anahtarları değiştirirsiniz, böylece birbirinize mesajların şifresini çözebilirsiniz ve başka hiç kimse sizin anahtarınız olmadan mesajınızın şifresini çözemez. Kelopatra ve GnuPG iyi uygulamalardır. Bu konuda okuyun ve sorularınız varsa ya da pratiğe ihtiyacınız varsa geri gelin.