Metamfetamin Üretimi Üzerine

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22
Eminim meşgulsünüz ve onlarca insan size metamfetamin üretimi hakkında sorular sorup duruyor. Bazen "forumda bununla ilgili başlıklar var, neden yeni başlıklar açmaya gerek duyuyorlar?" diye düşünebilirsiniz.

Forumda gereksiz konu açmak istemiyorum ama profesyonel üyelere bu konuları sorduğumda cevaplar ya çok geç geliyor ya da hiç cevaplanmıyor.

Forumda anadili İngilizce olmayanların anadili İngilizce olanlardan daha fazla olduğu izlenimine sahibim. Kimya dilini anlamakta zorluk çekiyoruz. Özellikle de İngilizce ise. Üretimde atılması gereken adımları biliyorum ama bu bilgileri zihnimde doğru bir şekilde bir araya getiremedim.

Sorularım kısa ama en önemlileri arasında sanırım. Cevaplarınızın bu işle ilgilenen kişilere çok yardımcı olacağına eminim.

1 - P2P'den doğrudan metamfetamin sentezlemenin, P2P'den amfetamin sentezleyip daha sonra metamfetamine dönüştürmekten daha kolay ve yüksek verimli olduğunu okudum.

P2P ile indirgeyici aminasyon yoluyla Metamfetamin Hidroklorür büyük ölçeklerde üretmek için verimli bir yol mudur?

2 - Anladığım kadarıyla Metamfetamin Hidroklorür elde etmek yeterli değil. Tartarik asit yoluyla d-Metamfetamin Hidroklorür'e dönüştürülmesi gerekiyor. Metamfetamin Hidroklorür, d-Metamfetamin Hidroklorür'e dönüştürülmeden kullanılamaz mı?

3 - İnsanlar Metilamin bulamadıkları için üretmek için farklı yöntemler kullanıyorlar. Ancak sentezlenmesi kolay bir kimyasaldır. Neden insanlar kendileri sentezlemeyi tercih etmiyor? Benim bilmediğim ama kimyagerler arasında yaygın olarak bilinen bir dezavantajı var mı?

4 - Ölçeği büyütmek veya küçültmek istediğimizde, kullanılacak reaktiflerin oranlarına nasıl karar vermeliyiz?

Örneğin, bir sentezde 500 ml X maddesi ve 500 ml Y maddesi kullanılıyorsa, bunu küçültmek istiyorsak, her ikisini de 250 ml yapmak işe yaramaz mı?

Her türlü cevap için şimdiden teşekkür ederim.

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Psödoefedrini hidriodik asit/kırmızı fosfor ile de indirgeyebilirsiniz.
Belki bir başkası katkıda bulunur ama indirgeyici aminasyon yolu hakkında hiçbir bilgim yok. D-meth psikoaktif bileşendir. Sizi harekete geçiren levo-meth, walmart'tan burun dekonjestanı olarak satın alabilirsiniz, kelimenin tam anlamıyla aktif bileşen "levo-metamfetamin "dir. Çöp. Ayrıca, ölçeklendirmeyi başka bir yere ertelemek istiyorum. "Ağzını kapalı tutup insanların seni aptal sanmasına izin vermek, açıp tüm şüpheleri ortadan kaldırmaktan daha iyidir." Babam bana söylerdi. Ben de bu işlerde henüz çok yeniyim, bu yüzden yanlış bilgilendirmek istemem.

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22
Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederiz.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Sorularınıza yanıt alamamanızın nedeni, Amfetamin / Metamfetamin ile ilgili diğer başlıklarda birkaç kez yanıtlanmış olmalarıdır.

Yani ifadenize cevap vermek gerekirse, evet bu başlık gereksizdir.

Saygılarımla

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22
O halde herkes mevcut kitapları okumalı ve bir cerrah olmalıdır.

View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Üniversitelerde öğrencilerin yaptığı tam olarak budur.

Ders kitaplarını okuyorlar ve cerrah oluyorlar.

Sizin yaptığınız ise ders kitaplarını ihmal etmek ve profesörlerden her sınavın cevabını istemek ve bunun için çaba sarf etmemek.

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22
Çok üzgünüm ama burada "bana metamfetamin yapmayı öğretin" yazmıyor. Belli ki spesifik sorular soruyorum. Bir düşünce ve araştırma sürecinden geçerek sorulmuş sorular. Özellikle yöntemleri anladığımı, sadece onları zihnimde düzgün bir düzende bir araya getiremediğimi söylüyor. Forumda ölçek küçültme ve ölçek büyütme hakkında neredeyse hiç bilgi yok. Ayrıca, metilamin kullanımı ve sentezi konusunda diğer kimyagerlerden özellikle geri bildirim istediğimi söylüyor. Sorunun doğası gereği diğer kimyagerlerin geri bildirimlerine ihtiyaç var. Çünkü bu deneyimlerle ilgili bir soru.

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Çünkü okudu ve sonra sordu. Sorusuna bakın, aptalca bir soru gibi mi görünüyor? Sizce üniversitedeki öğrenciler nasıl öğreniyor? Kitabı okuduktan sonra, ancak o zaman anlamadıklarında ne soracaklarını bilirler. Şaka gibi.

wael gano

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Merhaba sevgili
Metamfetamin sentezine gelince, bunun P2P'den mi yoksa amfetaminden mi elde edildiği önemli değildir. Bu, ülkenizde mevcut olan reaktiflere bağlıdır.
İkinci olarak, büyük forumda amonyum klorür ve formaldehitten metilamin hidroklorür sentezini açıklayan bir konu var.
Üçüncü olarak, cevabı üretmek için gerekli bilgileri ve adımları biliyorsunuz
Zihninizde zarif ve iyi bir düzenlemeye sahip olması için pratik uygulama gereklidir. Zihin bilgiyi depolayamaz. Bir kısmını silebilir ama pratik sentez uygulaması onu bilgiyi saklamaya zorlar.
Yeni başlayanlar basit bir şey yapmalıdır, o da suyu damıtmaktır. Bu, sıcaklık kontrolü ve basit bir damıtma cihazının uygulanması açısından faydalıdır.
Dördüncü olarak, genişletme ve ölçeklendirme kapsamı size bağlıdır. Yapmanız gereken tek şey, reaktiflere çok dikkat ederken, sentezde kullanılan reaktif ve alet miktarını iki katına çıkarmaktır.
Saygılarımla

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22
Daha fazla yardımcı olamazdınız. Çok teşekkür ederim.

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22
İzin verirseniz birkaç soru daha sormak istiyorum.

Aynı teknik ölçek küçültme için de geçerli mi? Reaktiflerin ve aletlerin miktarını bir ya da iki kat azaltmak yeterli midir? Ve bu her kimyasal reaksiyon için geçerli midir?

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
P2P ile başlanırsa, amfetamin verimi zaten düşüktür ve bunu metamfetamine dönüştürmeye çalışmak daha da önemli kayıplara neden olur. Ancak başlangıç reaktifi olarak P2NP kullanılırsa bu dönüşüm mümkündür. Kristalizasyon, toluen veya eter içinde kuru HCl gazı kullanılarak, çöken toz filtrelenerek ve ardından d ve l kristalleri ile tohumlama yoluyla kristalizasyon için su ve etanol kullanılarak denenebilir.

Attachments

• QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 8

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
4
Merhaba arkadaşım. Ben de sizin gibi çok açıklayıcı bir şey ya da eksiksiz bir rehber arıyordum ama söylemek istediğim şu ki detaylı bilgi aramaya gerek yok. Verilen bilgileri sırasıyla yapıp uyguladığınızda ne olduğunu anlamaya başlıyorsunuz ve yazılanların aslında yeterli bilgi olduğuna inanmaya başlıyorsunuz. Önce yazılanları yapın, kendiniz denerken veya uygularken yaklaşık %80-90 oranında tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız. Benim yaptığım gibi detay arayarak işleri kendiniz için zorlaştırmayın.

Önemli bir ipucu daha: Ağzınızı ve dilinizi kapalı tutun. Sol elinizin sağ elinizin ne yaptığını bilmesine izin vermeyin.

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
22
Bunu yazmayalı uzun zaman oldu. Bu konuda zaten bir miktar başarı elde ettim, ancak yardım etme isteğiniz için çok teşekkür ederim. Yanıtınız yardıma ihtiyacı olan insanlar için faydalı olacaktır. Teşekkür ederim. :)