Yeni triptaminler....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Tamam, eminim bazı insanlar soğuk sıcaklıklarda indirgeyici aminasyon kullanarak n-DMT ve diğer triptaminleri yaptığımın farkındadır...
Merak ediyorum, 2,5-dimetoksibenzaldehit temelli pek çok şey olduğu için, bu reaksiyonda aldehit kaynağı olarak bunu kullansaydınız ne olurdu?
Aynı şeyi siklohekzanon için de merak ettim ama tabii ki keton olarak...

Peki ilkiyle varsayımsal olarak 2,5-dimetoksi-4-metiltriptamin gibi bir şey elde edebilir misiniz? Bu aktif olur mu?

Peki ya n-sikloheksiltriptamin?

Bunlardan herhangi birinin aktif olma olasılığı var mı? Yapı-aktivite ilişkileri üzerine daha genel bir okuma yapmam gerekiyor, hafta sonu birkaç konu üzerinde çalışmayı planlıyorum, bu da onlardan biri....

Sanırım bu beni düşündürdü....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Aklımı mı kaçırıyorum? Kimsenin buraya gelmemesine şaşırdım.... buradaki çoğu kimyager am-her falan mı yapıyor?

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Triptaminlerin piperidin türevleri hiçbir amaca hizmet etmez. Potens kaybı ve ayırt edici etki yok.
Triptamin terminolojisi ile fenetilamini yanlış eşleştiriyorsunuz.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Evet, bunun için özür dilerim. Bunu bir süre önce, PEA kimyasını araştırmaya başlamadan önce yazmıştım.

Kesinlikle 5-MEO-pirolidinetriptamin'i duydum ve Nichols laboratuvarından çıkan florlu bir tanesine de inanıyorum. Kulağa pek hoş gelmese de Nichols laboratuarında 5-Meo-pir-triptamin içen birinin kampüste çıplak olarak bulunması ilginç bir olaydı.
Orada gerçekten çok ilginç şeyler yaptılar - Nichols aynı zamanda n-benzilfenetilaminlerin birçoğu için tüm fikri ve kimyayı bulan kişi değil miydi?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Süperpotent radyolabeled ligand yer değiştirme davranışına sahip birkaç tane yaptım, ancak bu şimdiye kadar yeterli olmayan kendi kendime (çok fazla korkutucu olurdu) ve bağımsız olarak yukarıdaki resimdeki Prof. Nichols ve bir üniversitenin araştırma departmanındaki bir avuç insan arasında ya da o zamanlar öyleydi...

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Siklobütan bazlı ve azetidin ikameli olanlar hakkında anonim olarak ilk elden bilgi vermeniz uygun olur mu?