metilfenidat dozajı

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
metilfenidat dozu konusunda bana yardımcı olabilecek biri var mı? beni yüksek hissettirecek doz... bir makaleden okudum, eğer ritalin intravenöz olarak enjekte edilirse, aslında kokaine yakın bir yüksekliğe neden olabilir idk bu doğru mu ama gerçekten küfürlü dozu bilmem gerekiyor ve, dozaj iv uygulama için ise daha yararlı olacaktır

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Reaction score
47
Metilfenidatı damar yoluyla kullanmak neredeyse mantıksızdır. Bu ilaç esas olarak psikostimülanlara bağımlılık ve DEHB tedavisinde kullanılır. Çok düzgün bir farmako-kinetiğe sahiptir, bu da kokainin yüksek etkisine ulaşma olasılığını sıfıra indirecektir. Ritallin formundaki tabletlerin intravenöz uygulaması için hazırlanmasında da teknik zorluklar vardır. Beynin dopaminerjik merkezleri üzerinde etkileri olan mephedrone, methylone veya MDPV gibi ilaçları damar içi kullanım için kullanmak çok daha akılcıdır. Kokain yüksekliğine daha yakın olacaktır. Ancak her zaman bu tür ilaçların IV dozajını kontrol edin ve dikkatli olun.

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Bunu tavsiye etmem ama Danbury Pharmaceuticals'tan jenerik 20 mg turuncu metilfenidat enjekte ederdim. Suda ısıttıktan sonra 3 ml'lik bir şırıngada 7 hapa kadar yaptım. Çok güçlü bir etki, zor nefes alıyordum. Neredeyse tam olarak iv kola gibiydi ama kısa sürdü ve geri dönüşü berbattı... Danbury 20'lerde en az miktarda tampon vardı, diğer markaların çoğu sadece jelleşiyordu. Ben olsam burnuma çekerdim. Dikkatli olun!

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
279
Bu korkunç! Tablet formunun intravenöz olarak uygulanması kategorik olarak yasaktır! Bunu unutmayın, lütfen!