YÖNTEMLER BREZİLYA'DAN AVRUPA'YA GÖNDERİLİYOR (BREZİLYA'DAN İM)

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Hey aile Brezilya'dan geliyorum, Avrupa'ya veya ülkelere balık pulları göndermek için yöntemler arıyorum, iyi bir ortaklık veya gerçek bir iş arayan herkes, hadi işe koyulalım!

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
NASIL?
Brezilya'dan kola kulağa hoş geliyor, ancak bunu sadece posta yoluyla yapmak istiyorsanız, Avrupa gümrüklerinde anında bir baskın gibi

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Arkadaşım haber yöntemlerine ihtiyacım var, hiçbir yazı daha iyi bir seçim değil !!!

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
675
Yeni yöntemler yok. Avrupa'da, yasal sahte pozisyonlar kisvesi altında malları şirkete götürebilecek ortaklara ihtiyacınız var.

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Bence SA'dan AB'ye küçük ölçekli kok kömürü sevkiyatı uzun bir süre için mümkün değil. Buradaki bağlantınız yakında bozulacak. Kartellerin çok zengin olmasının ve küçük ölçekli kaçakçıların pek olmamasının bir nedeni var.

Yine de denemek istiyorsanız, ekspres, özel görünümlü, belirtilen değeri 150 € 'dan az olan küçük paketler göndermemelisiniz. Ayrıca sıvılaştırmayın ve sonra kumaş veya benzeri bir şeyle yeniden kristalleştirmeyin veya sıvı olarak göndermeyin çünkü o zaman daha da kamufle olur.

Eğer bunu daha büyük bir operasyon haline getirmek istiyorsanız ki bunu da tavsiye etmiyorum, Avrupa'da yaşayan bir evsize, muhtemelen kişinin vergi kimliğine de ihtiyaç duyacağınız bir EROI-Numarası da dahil olmak üzere bir işletmeyi çevrimiçi olarak kaydettirmeye çalışmayın (çoğu Avrupa ülkesinde bu mümkün olmalıdır). Aynı şeyi yapmayın. Gerçek Online Banka Hesapları satan CC-Fraud adamlarını işe almayın çünkü olası kimlik kontrol süreçlerinden geçmeyi biliyorlar. Tipik Brezilya mallarını içeren ahşap kutuları asla bir nakliye şirketi aracılığıyla Avrupa'ya göndermeyin. Çünkü o zaman Avrupalı ortağınız "sadece" bu kutuları bir kamyon yükleme kutusunun sığabileceği bir yere (yani toptancı pazarı) teslim eden bir kamyon şirketi (bu çevrimiçi adamlardan bir Banka Hesabı ile ödemek zorundadır) istihdam etmek zorundadır. kutunun temperlenip temperlenmediğini kontrol edebilmeniz için içine bazı teknik şeyler koymak daha kötü olurdu. Ayrıca veriler her zaman doğrudan size iletilmeli ve belirsiz bir Twitter Hesabına gönderilmemelidir...

BEN YAPARDIM! BU İYİ BİR FİKİR!
Honi soit qui mal y pense