METAMFETAMİN PSE-RP-I2 İndirgenmesi

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
93
A / B yöntemi benim için işe yaramadığı için E'ye doğru sözde çıkarılmış yol.
Bir hap başına 120 mg psödoefedrin sülfat + 5 mg loratadin
10g psödoefedrin sülfat
15g iyot kritsalin granülat
5g RP
5ml H2O
reflü
bir saat sonra reaksiyon sırasında, bankanın boynu ile soğutucu arasındaki sızdırmazlık bandı gevşedi ve keskin bir şekilde duman çıkarmaya başladı. meth de buharlaşmış olabilir mi?
bu olay 120 C sıcaklıkta gerçekleşti. ocağı kapattım ve soğumasını bekledim, böylece sızdırmazlık bandını onarabilirdim. ve tekrar ısıtmaya başladım, ancak ertesi güne kadar değil, çünkü ondan sonra zamanım yoktu.
Bu kopmanın reaksiyona zarar vermiş olması mümkün mü?
bu yüzden bir reflü kondansatörü (ucuna yerleştirilmiş bir balon) altında 130 C'ye kadar yeniden ısıtmaya başladığımda, bu sıcaklığı bir saat boyunca tuttum.
sonra soğumaya bıraktım ve üzerine su döküp süzdüm.
bütün karışım yeşil oldu. Bu normal mi?
Sarımsı veya berrak olmasını beklerdim
Her neyse, devam ettim, ph 12+'ya kadar NAOH ekledim
sonra 2x 100ml ksilen ekledim
(Alt katmanı aşağıya koydum)
Ksilen'i soğuk, ılık ve soğuk DH2O ile yıkadım
MgSO 4'ü, içinden bir ksilen tabakası döktüğüm filtre kağıdına sahip bir Buchner hunisine koydum.
Daha sonra ksilen tabakasını hcl gazı ile gazladım (CaCl2 üzerinde kurutulmuş nacl + h2so4).
Hayal kırıklığına uğradım, en az 6 g gibi daha yüksek bir verim bekliyordum, bunun yerine 3 g beyaz bir tozum var.
Yeniden kristalleştirmeye çalışacağım.
Bu tozu bir beherde sıcak izopropil alkolde çözdüm, yaklaşık 10 ml aseton ekledim, üzerini kapattım ve dondurucuya koydum.

belki mutluluk kayboldu, belki de yeterli bilgim yok.

işte sonuç

Last edited:
Reaction score
301
Metamfetaminin serbest bazı buharla birlikte uçup gidebilir, ama belki de sadece bu değildir. Bu sentez tekniği, karışımın renginden de anlaşılacağı üzere reaksiyon yan ürünleri üretir. Bence bu kadar düşük bir verim, faktörlerin bir kombinasyonundan kaynaklanıyor.
Bu şekilde ilk kez mi meth sentezlediniz?
Bence tekrarlamaya ve deneyim kazanmaya değer.
Elde edilen meth fotoğrafta harika görünüyor. Ekstraksiyon, asitleştirme ve yeniden kristalleştirme başarılı oldu.
Metamfetamin iyi kalitede miydi?

Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
93
Bu reaksiyonu yaklaşık 2 kez kurdum, hiç yapamadım. Bir arkadaşıma verdim. Onu uzun zamandır görmedim. Bunu ona sorma imkanım yok. Kendi koku alma noktamdan, mevcut kaynaklardan meth kullanırken meth'in acı olduğunu, belirli bir kimyasal kokusu olduğunu biliyorum. Bu benim ürünüm de acıydı ama kokusu yoktu. Üründen küçük bir parçayı suda çözünmesi için koydum ve pH ölçümü maviydi.

Cevabınız için teşekkür ederim, kesinlikle tekrar deneyeceğim.
Çalışmamı daha sonra forumda yayınlayacağım

Ouroboros369

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Görünüşe göre iyi bir başarı elde etmişsiniz. Rp/i indirgemelerini sayısız kez denedim ve her zaman pfed'imi temizlemekte sorun yaşıyorum, bu yüzden çoğu zaman tepkimem başarısız oluyor.

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
93
10g'dan sözde verim 0,4g bu utanç verici, daha fazlasını beklediğim için dua ettim

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
93
ki̇mse cennetten düşmedi̇ ve her şeyi̇ hemen bi̇lmedi̇, daha fazla deneyeceği̇z, umut en son ölür ve süren sevgi̇ esastir.

Size çok başarılar diliyorum

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
81
LWR 36-48 saat yanıt süresi (maksimum 120°) nedeniyle 107,5-112,5° idealdi ve 0,8 ml dh2o - 1g E'ye bir artış getiri %42'den %57'ye yükseldi. Eğer fırsatları ve zamanları varsa bunu deneyebilirler.

İyi şanslar