Question Üye / Yerleşik

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Nasıl asistan/üye olunacağını bilmek istiyorum. Bir süre önce üye olmak için 30 gün aktif olmak gerektiğini okuduğumu hatırlıyorum (?) Ama bunu gördüğüm başlığı tekrar bulamadığım için doğru anladığımdan emin olmak istiyorum. Yerleşik olma sürecinin ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, bu yüzden bunun nasıl işlediğini bilen varsa bana bildirin. Yardımlarınız için teşekkürler :)

crackson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
" Şu andan itibaren, tüm statüler otomatik olarak verilecek ve kazanılmaları gerekecek.
Varsayılan olarak, yeni kayıt olan tüm kullanıcılara "Yeni üye" statüsü verilecektir.
Kullanıcılar bizimle 30 günden fazla kalır ve bu süre zarfında forumda biraz etkinlik gösterirlerse, durumları "Üye" olarak değiştirilecektir.
Ayrıca, "üye" forumu kullanmaya devam eder ve sonraki 30 gün boyunca daha fazla etkinlik gösterirse, bu kullanıcı "Yerleşik" statüsünü alacaktır. "

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Bu işi 2 ayda yapmanız ya da yapmamanız çok olası. Konunun diline dayanarak, bir algoritma 30 ve 60 gün sonra gönderi sayınızı kontrol ediyor ve yeterli sayıda gönderiniz varsa durum güncellemesini alıyorsunuz ve eğer yapmadıysanız....idk, belki de yeterince gönderi yapana kadar her ay tablolaştırıyor veya sizinle birlikte uğraşmayı bırakabilir