Question Looking for a vendor SATICI ARIYORUM bulamıyorum ACİL

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Bir bmk veya p2p öncüsü tedarikçisine ihtiyacım var, beni mümkün olan en hızlı şekilde ALGERIA ANNABA 23000'e gönderebilir lütfen çocuklar 1 kg'a ihtiyacım var.
Neredeyse bir haftadır araştırdığım kimseyi bulamıyorum.

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
hayır teşekkür ederim burada bbgate'de ihtiyacım var

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
آİşiniz için Asya'dan gelip sizinle çalışmam mümkün mü?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Bu sitedeki Çinlilere sorun. Piyasaya baktınız mı? Emanet işini buradaki Çinliler yapacak. Lütfen çocuklar, unutmayın, ARAMA FONKSİYONUNU KULLANIN! Tam anlamıyla kurallarda var.

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Baktığımı ve bulamadığımı düşünmüyor musunuz, bu yüzden buraya gönderdim, bu aklınıza en az bir kez geldi mi.... her neyse, lanet arama işlevini kullandım ve bulamadım, bu yüzden buraya gönderiyorum ve hayır teşekkür ederim... bu şineleri işaret ederek çok akıllısınız..... oooh bu bilgiyi bilmiyordum üzgünümyyy...fuuuuuck göndermeden önce bu forumdaki dördüne de mesaj attım, bu yüzden bazı lanet olası noob şeylere işaret ederek en zeki kişi olduğunuzu düşünmeyi bırakın ... aradığım şeyi bulmaya çalışıyorum ve yorgunum, bu yüzden lütfen burada şikayet etmenize ihtiyacım yok.... bunu evinizin önüne göndermiyorum ... anlayışınız için teşekkür ederim

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Burada 4 Çince'den fazlası var. P2p ve bmk dünya çapında yasaklanmıştır. İkisi de aynı şey, fenilaseton. Kendiniz yapabilirsiniz. Belgeleriniz yoksa yasal olarak hiçbir yerden satın alamazsınız. Bir keresinde izlediğim bir filmde şöyle bir replik vardı: "Bir şeyi yapıp yapamayacağınız konusunda o kadar endişeliydiniz ki, bir şeyi yapıp yapmamanız gerektiğini hiç düşünmediniz. Metamfetamini fenilasetondan daha kolay satın alabilirsiniz. Kullanılabilir bir öncü madde bulursanız daha şanslı olursunuz. Sakin kalmaya çalışın. İnsanlara nasıl tepki vereceğiniz sizin seçiminizdir.

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
lütfen yorum yapmadan önce okuyun...p2p hakkinda ki̇m söyledi̇ bunu bi̇lmedi̇ği̇mi̇ düşünmüyorsunuz lütfen durun bi̇ldi̇ği̇ni̇zi̇ bi̇li̇yorum sadece başka bi̇r makale bulun lütfen yi̇ne de teşekkür ederi̇m

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
81
Yazım tarzınızla cevap alamayacağınızı düşünüyorum.... Ürün Çin'de yasaklandı, bu yüzden artık oradan alamayacaklar. Ne forumda ne de dışarıda. Bmk üzerinden değil de farklı bir yol izleyin. Listelenen birçok başka yöntem var. Ben onların yerinde olsaydım p2np'yi öncü olarak kullanmaya çalışırdım.