ucuz cristal uyarıcı için kolay tarif arıyorum

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Merhaba!
Burada yeniyim ve bir sorum var.
Laboratuvar ekipmanı olmadan mutfakta amfetamin meth mephedrone clephedrone (kristal formda sunulan ucuz bir uyarıcı olan pişirmesi kolay bir şey) nasıl yapılır?
kimya bilgisi ve Polonya'da ucuz ve elde edilmesi kolay öncüller ile.
Yardımınız için teşekkür ederim ve kötü İngilizce için özür dilerim.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
159
Dobry dzien,
Bilmek istediğiniz/ihtiyacınız olan her şey burada BB'de ya da YT'de vb. bazı kimya 101 şeyleri bulabilirsiniz.
Başlangıç için iyi bir yer, eczaneden alınan efedrin veya sahte hapları metamfetamine dönüştürmek olabilir. Çok fazla ekipmana ihtiyacınız yoktur (eğer varsa) ve ihtiyacınız olabilecek her şey yerel bir hırdavatçıda vs. bulunabilir. Tüm propagandalara rağmen, biraz sağduyunuz varsa ve bunu güvenli bir şekilde yapmakla ilgileniyorsanız, bu - O KADAR - tehlikeli değildir . Her şey hazır olduğunda, indirgeme temelde bir adımdır ve ardından ürününüzü talep eder ve temizler / kristalleştirirsiniz.

Sadece okuyun, ...okuyun okuyun ... ve biraz daha okuyun. Küçük şeyler de uygulayın, örneğin çözücüleri epsom tuzları ile kurutmak. İyot tentürlerinden veya povidon çözeltilerinden iyot tuzlarını çöktürmek. Sadece bir adımlık azaltma için her şeyi hazırlamak, size bunun üstesinden gelmek için yeterli laboratuvar deneyimi ve tekniği sağlayacaktır. Bunu başardığınızda ve doğru yaptığınızda, tadını çıkaracağınız güzel bir ödülünüz olacak. Daha da önemlisi, bir şey öğrendiniz ve bunu kendiniz tamamlamak için inisiyatif aldınız. Artık oldukça güzel küçük bir sihir numarası biliyorsunuz.

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
heyy herkesi rahatsız ettiğim için özür dilerim ama ben de burada yeniyim ve og yazısını yazanla aynı durumdayım, meth'i araştırıyorum ve bulduğum tariflerin çoğu cam eşya ve ekipman ve elde edilmesi zor olabilecek diğer şeyler gerektiriyor, bu yüzden mümkün olduğunca basit veya çok az ekipman gerektiren veya hiç ekipman gerektirmeyen bildiğiniz herhangi bir tarifi açıklayabilir veya ekleyebilir misiniz? veya sınırlı kaynaklar ve deneyim ile sentezlenmesi kolay herhangi bir ilaç önerin. Teşekkür ederim ve kötü ingilizce için özür dilerim

View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
159
Eğer efedrin/sözde efedrin elde edebiliyorsanız, bunu birkaç farklı yolla meth haline getirebilirsiniz.
1, kırmızı fosfor ve iyot hidriodik asit yapar - efedrini HI asit içinde kaynatırsınız - bu kadar basit. Sonra buz haline getirin.
2. "Salla ve pişir" amonyum nitrat soğuk paketler, lityum piller, - Amonyak bir gazla reaksiyona girer ve şişenin içinde bir sıvıya yoğunlaşır, bu da lityumu çözer (ve bazı daha inek şeyler olur), ancak bu çözelti efedrini meth'e dönüştürür. Günün sonunda, bu çok kolay bir şekilde doğaçlama yapılabilen bir "tek tencere" pişirme tekniğidir.
ev ve mağaza eşyaları. Ayrıca ne yaptığınızı bilmiyorsanız oldukça tehlikelidir. Hepsi, gerçekten... kimya.
3. Efedrin haplarından da 4mmc yapabilirsiniz (veya psödoefedrin) Sanırım her ikisi de?
4. Bu siteye yeterince uzun süre bakarsanız yapabileceğiniz bir şey bulacaksınız. Araştır dostum.

Yukarıda da söylediğim gibi, okuyabildiğin kadar oku ve çalış. İnsanlara sorular sorabilirsin, sadece google'a sorman gereken soruları insanlara sorma.
İstersen bana mesaj atabilirsin, yardımcı olmaya ve ipuçları vermeye çalışabilirim.
BB'ye hoş geldiniz ve iyi şanslar!

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Çalkala ve pişir yöntemi yeni başlayanlar için çok tehlikelidir.

Eğer meth yapmak istiyorsanız, efedrin tabletlerinden elde edilen ilk yöntemi kullanmanızı tavsiye ederim.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Pseudo'dan 4mmc yapamazsınız ama pseudo ve kmno4 kullanarak methcathinone yapabilirsiniz

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Saygı, doğruyu söyleyen bu kişilerin verdiği tavsiyelerle kazanılır. Takdir etmek

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Saygı, doğruyu söyleyen bu kişilerin verdiği tavsiyelerle kazanılır. Takdir etmek

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Merhaba,
Sorununuzu gerçekten hissediyorum, çünkü ben de sizin gibiydim, bu yüzden sorununuz için bir çözümüm var.
. Gerçekten kolay bir uyarıcıya sahip olmak istiyorsanız, metkatyonları sentezlemenizi öneririm çünkü genel olarak sadece reaksiyon karışımını karıştırmanız gerekir ve öncüler yaygın olarak mevcuttur, örneğin BB'de valerofenon kullanarak A-PVP'nin bir videosu var, hidrojenbromid (bulamazsanız brom ile değiştirilebilir) ve biraz pirolodin (uyarıcı olarak pentedron (pentedron bir mefedron türevidir) istiyorsanız pirolodini metilamin ile değiştirin, ancak molar kütleyi ayarlayın). Azot içeren herhangi bir atomu hidroklorik asit kullanarak tuza dönüştürebilir ve kristaller elde edebilirsiniz. Öncüller etsy'de veya aslında bir Polonya şirketi olan synthetika eu'da mevcut olmalıdır. Herhangi bir sorunuz varsa veya yardıma ihtiyacınız varsa bana yazın.

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3