Amfetamin Üretimini Destekleyen Meşru İşletmeler

chemden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Amfetamin üretmeye başlamak istiyorum ve asıl sorunum lojistik. Bu sorunu çözmek için bir kimya şirketi kurmayı planlıyorum. Bu sayede amfetamin sentezi için gerekli öncülleri ve ekipmanları satın alabileceğim. Bu şirketi kullanmayı planladığım bir başka yol da gerçek üretim sürecini örtbas etmek.

Bu amaçla halihazırda yasal bir işletme kullananlar, lütfen bunu nasıl doğru bir şekilde yapacağıma dair bazı tavsiyelerin yanı sıra üretebileceğim maddeler için bazı fikirler paylaşın.

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Mümkünse bana mesaj atmanızı çok isterim!

greenplace

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bir meth laboratuvarı, kokain laboratuvarı, ot çiftliği vb. açmak istiyorsanız, temelde tercihen yeraltında güvenilir masonlar tarafından inşa etmeniz gereken bir zemine ihtiyacınız vardır, böylece zemin kaydedilmeyecektir.
Ayrıca, diğer çalışanların şüphelenmemesi için çalışanları nasıl içeri ve dışarı alacağınızı da düşünmeniz gerekir.
Başka bir şey de güvenliktir, CCTV kameraları koyun ve her zaman çevrimdışı tutun, sinyali dışarıda bile rahatsız etmemek için dalgalardan izole ederek içeride jammer ve elektromanyetik jammer kullanın.
elektrik bir başka sorununuz olacak ve ne üretmek istediğinize göre buna göre ayarlamanız gerekecek... bir meth laboratuvarı, bir ot serasıyla aynı tüketime sahip değildir

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599

Hala burada mısınız? DM'lerde tartışmak isteriz

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Kulağa breaking bad hikayesi gibi geliyor haha

Bu kesinlikle birinci sınıf. ama bundan daha kolay başarılabileceğini hissediyorum.

Bu benim için de çok ilginç bir konu olduğu için DM yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.

Ama amfide kullanılan ekipmanların aynısını kullanmanın pek çok yolu var. herhangi bir şüphe uyandırmadan ve "kimyasal ürünlerle ticaret yapıyormuş" gibi davranmadan %100 yasal şirketlerde olduğu gibi üretim.

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Merhaba kesinlikle bazı fikirlerle ilgileniyorum DM me

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
274
Kimyasal tedarik şirketleri son derece düzenlenir ve izlenir, tehlike sadece LE'den değil, aynı zamanda yeni gelenleri ispiyonlayarak ortadan kaldırmayı seven yasal rekabetten de gelir.

İlgili bir alandaki bir şirket daha mantıklıdır, örneğin temizlik maddeleri gibi, bu, yukarıda bahsedilen sorunların hiçbiri olmadan ihtiyaç duyulan hemen hemen her şey için meşruiyet sağlar.

İyi şanslar!

K1tty

Vacation
Resident
Reaction score
24
Kendinizi çok fazla soru sorulmasına hazırlamamak kesinlikle mantıklıdır

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
merhaba dms'de tavsi̇ye ve yardimci olabi̇li̇ri̇m

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Uzun zaman önce gönderilmişti, ancak bazı düşüncelerimi belirtip başkalarının ne düşündüğünü görmek istedim.

Çin'in istediğinizi, istediğiniz şekilde ve en önemlisi istediğiniz etiketle göndereceğinden oldukça eminim.

Diyelim ki çok sayıda prekürsör sipariş ediyorsunuz... yerel işletmeleri veya yakınlardaki büyük işletmeleri arayın ve belki de biri büyük bir mekanik fabrikasıdır.... ürünü endüstriyel yağlayıcı olarak etiketlemelerini sağlayabilirsiniz. Belki de o yerin gerçekte ne kullandığını ya da gerçek hayatta ne kullanıldığını öğrenin ve kimyasalı bu şekilde etiketlemelerini sağlayın.

Aynı şeyi diğer reaktifler için de yapabilirsiniz. Sodyum hidroksit artık sodyum karbonattır, pişirme için.

Muriatik/herhangi bir asit artık konsantre temizlik sirkesidir.

Belki de belirli bir kategorisi olmayan ve "karlı" olanı sipariş edecek bir tür ithalat ihracat işi yürütüyorsunuzdur

Ekipman idk, bu piyasada çözülmesi gereken başka bir sorun olabilir veya belki de süt işleme ekipmanı veya bira ekipmanı gibi ilgili öğeler bulunabilir ve uyarlanabilir.