Sadece Almanya'dan Avustralya'ya FedEx gönderisini merak ediyorum

testmehey

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba,

Diyelim ki Almanya'dan Avustralya'ya az miktarda yasadışı madde göndermeye çalışıyorum, ancak Deutsche Post için 2-12 hafta beklemek yerine süreci hızlandırmak istiyorum, FedEx ile gidersem, gümrükleme süreci hakkında biraz endişeliyim, paketin üzerine gerçek bir isim veya adres koymayacağım, ancak Avustralya'ya girişte bazı ithalat şeylerini onaylamam gerekebileceğinden endişeleniyorum veya Almanya'dan gelen gönderi ile birlikte gönderilen gümrük belgeleri, kime teslim edildiğini aramaya gerek kalmadan gümrükten geçmesi için yeterli olmalı mı?

Teşekkürler!

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
30
Bence ürünü almak için acenteye gitmenize gerek yok, FedEx zaten doğrudan müşteriye teslim ediyor

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
160
Avustralya ve ABD gibi varış noktalarına en güvenli bulduğum uzun normal posta.
Avustralya özellikle riskli, bu yüzden ilaçlar orada çok pahalı.

K1tty

Vacation
Resident
Reaction score
24
Herhangi bir nakliyeci ile etiketi çevrimiçi olarak rezerve edebilir ve ayrıca size gümrük için bir fatura vermelerini, faturayı yazdırmalarını ve etiketin yanındaki kutuya koymalarını sağlayabilirsiniz.
Göndermek istediğiniz ülke için tüm gereklilikleri kontrol ettiğinizden emin olun, örneğin ABD paketin içinde/dışında 3 fatura gerektirir

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
30
Uluslararası gönderiler konusunda deneyiminiz var mı?

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Bir varış noktasına daha büyük siparişler almak için herhangi bir ipucu var mı? Kimsenin yaşamadığı evler, oteller?