50 tablet efedrinim var onlarla ne yapabilirim

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Dikkatinizi çekerim, laboratuvarım yok, mutfağım var ve bir şey yapabilmemin tek yolu bu, 50 tablet efedrin ile yeni başlayanlar için süper kolay gibi basit bir ev tarifi olarak ne yapabilirim?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Potasyum Permangenat, efedrinden bir basamak yukarıda ve amfetaminin bir altında olan katinona dönüştürecektir

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Ayrıca ne tür haplar olduğuna da bağlıdır....
Eğer yapışkan bir kabukları yoksa:

Seçenek №1

Toz haline getirin ve iki kez etil alkol ile yıkayın.

hap tozu +100 ml alkol.
Filtre edin.
sonra 100 ml daha alkol ekleyin ve süzün.
İçinde efedrin HCL çözünmüş olarak elde edilen alkol, çift kazan içinde karıştırılırken kuruyana kadar buharlaştırılır!
efedrin HCL'yi bir bıçakla kazıyın ve tartın.

1 gram efedrin için 0,3 g kırmızı fosfor ekleyin. (yani, 10 g efedrin için 3 g fosfor)
küçük bir şişeye koyun. 50-100 ml (her yerde satılır)
pürüzsüz olana kadar karıştırın.

Bir sonraki adım:
Elde edilen karışıma kristal iyot ekleyin. Efedrin ile tam olarak aynı miktarda. 1:1
karıştırın ve avucunuza vurarak kuvvetlice çalkalayın.
15-30 dakika.
Karışım tek bir topak haline gelmelidir.
Şimdi şişeyi bir tıpa ile kapatıyoruz ve içine ince kenarını ilk önce çıkardığımız bir cam tüp (laboratuvar pipeti) yerleştiriyoruz. Pipet bir buzdolabı görevi görecektir

Şimdi bu kütle, örneğin sıcak su dolu bir kaba daldırılarak hafifçe ısıtılabilir.
Görevimiz kütleyi yavaşça eritmektir.

Topak eridiğinde, reaktif kütlemizin kaynama belirtileri ortaya çıkacaktır.
Yüzeyde kabarcıklar oluşacaktır.
Pipetimizden - buzdolabımızdan, kokusunu artık hayattaki hiçbir şeyle karıştırmayacağınız bir gaz salınmaya başlayacak!)):)
Bu salınan gaz ( HI ) (hidrojen iyodür). Efedrinimizi pervintine geri döndüren budur.
Buzdolabımızdan birkaç damla su ekleyin (efedrin gramı başına 3-5 damla, daha fazla değil)
Reaktif kütle 20-30 dakika boyunca bu durumda tutulmalıdır.
İyotumuz aktif olarak öne çıkmaya ve reaktif kütleden uzaklaşmaya başlar
daha sonra ısıtmayı 150'ye çıkarırız. ve reaksiyon tamamlanana kadar kuvvetlice karıştırırız...

Reaksiyonun tamamlandığını nereden biliyorsunuz?

İyot buzdolabından aktif olarak çıktı. (ve yaklaşık iki dakika sonra durdu)
Reaktif kütle artık gözle görülür şekilde hafiflemiştir.
Artık iyot safsızlıklarından dolayı bordo değil.
Artık homojen değildir ve bir dakika bekletirseniz fosfor çökecek ve kalan sıvı sarımsı pembe olacaktır.

Adım №3
şişenin içine su dökün:
1 gram efedrin için 3 ml su.
Karıştırın ve bir kahve filtresinden süzün.
Ve son adımı tekrarlıyoruz.......
su.....karıştırma.....filtreleme.
Ve filtrelenmiş suyu birleştiriyoruz.

SON

1,5 ml solüsyon sizi önümüzdeki 24 saat boyunca uyanık tutmaya yetecektir.
ve yeni başlayanlar için daha da az.

1,5-2 aylık düzenli kullanımdan sonra gözle görülür şekilde kilo kaybedeceksiniz, yüzünüzde sivilceler çıkmaya başlayacak. Gözlerinizin altında hafif bir mavilik belirecektir.
Yarım yıl sistematik kullanımdan sonra, makyajsız zombi filmlerinde rol alabileceksiniz:)

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
159
Eğer haplarınızı çıkardıysanız ve ahlaki olarak onları tüketmek için uyuşturucuya dönüştürmeye hazırsanız, yukarıdakileri denemenizi tavsiye etmem... RP/I2 pişirmeye karar verirseniz, videolarda yaptıkları gibi yapın.

Efedron (kedi) bir seçenektir, ancak en kolayı değildir. Meth bence muhtemelen en basit ve en iyi seçenek. Pseudo ile çalışırken, bunu yapmanın daha fazla yolu var, ancak sadece bir RP/I2 pişirme veya amonyak ve lityum ile bir çalkalama ve pişirme (huş ağacı azaltma) önerebilirim. SnB biraz ev ödevi ve güvenlik önlemleri gerektirecektir ve ne yapacağınızı ve ne yapmayacağınızı ve en önemlisi... ne zaman her şeyi bırakıp kaçacağınızı veya bir yangın söndürücü vb. alacağınızı anladığınızdan emin olmadıkça buna kalkışmazdım. Aslında, Hamiltons Pharma'nın meth bölümündeki beyefendi gibi bir yangın söndürücü içinde bir SnB yapmak isteyebilirsiniz. Gatorade şişesi gibi bir şey de işinizi görür.

İyi şanslar,
o7

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Kişisel görüşüm, Huş ağacı indirgemesi, yukarıda açıklanan yöntemden çok daha tehlikelidir.
Ve tarif ettiğim yöntemden metamfetamine kadar sadece 1 adım var.
Asit-alkali ekstraksiyonu ve asitleştirme yoluyla bitmiş ürünün izolasyonu.
Ve hepsi bu kadar.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
159
Kabul ediyorum, uygun havalandırmaya sahip kırmızı bir P aşçısı teoride biraz daha güvenlidir. Bir düşünün, daha kötü ne olabilir? Arka bahçenizde bir gazoz şişesiyle çalkalayıp pişirmek mi, yoksa bodrumda veya garajda uygun camla kırmızı bir P pişirmek mi? Çalışmayı saymazsak, amonyaklı hidrokarbon içinde HI veya Lityum olduğu sürece her ikisi de "tek adımlı" indirgemedir. Tartışmaya çalışmıyorum, sadece yeni başlayan birinin anlamasına yardımcı olmaya çalışıyorum... keşke bilen insanlar, fahişeler ve spor arabalardan oluşan uyuşturucu imparatorluklarından bahseden bir grup palyaço yerine bana zaman ayırsaydı, ama konudan sapıyorum.

Yöntemlerinizin güvensiz olduğunu söylemeye çalışmıyorum. Bu özel yöntem/açıklama, bir kırmızı P aşçısının olması gereken şey için biraz eksantrik ve karmaşık görünüyor, neredeyse bana kelimelerin yarısı eksik bir itme/çekmeyi hatırlatıyor. Yeni birini işe başlatmak için bazı şeyleri açıklamanız ve riskler konusunda uyarmanız gerekir. Böylece anlarlar. Bu yüzden videoları önerdim - her şey açık ve profesyonel bir şekilde ele alınıyor. Her şey diyorum ama en önemlisi temizlik - güvenlik. Maalesef dostum, fazla iyotu nötralize etmek için sodyum tiyosülfat veya benzerlerinden bahsedildiğini görmüyorum. HI asit dumanı pek dostane değil, ama asıl endişelenmen gereken fosgen. Son ürün üzerinde aseton yıkamaya ne dersiniz?

Yani, temelde birine reaksiyon çözeltisini filtreleyebileceğini ve tüketilmeye hazır olduğunu söylüyorsun. Bu temelde oral krokodil solüsyonu - sizi bir gerilim zombisine dönüştürecek saçmalık yok...
Ciğerlerinizi ve organlarınızı HCl'ye dönüştürerek kendinizi fosgenle karada boğmazsanız, 6 ay ila bir yıl içinde meth-krokodil suyuyla kendinizi içten dışa çürüteceksiniz...

Söylediğim gibi, yeni gelenlerin anlamasına yardımcı olmaya çalışıyorum ve özellikle herhangi bir güvenlik uyarısı olmadan belirsiz veya eksik talimatlar / tarifler aktarmıyorum. Aslında bir keresinde bir pislik bana meth pişirdiğinizde, dumandan ateş etmekten ya da her neyse ondan daha fazla yükseleceğinizi söylemişti. Kimya gibi tehlikeli, gizemli ve affetmeyen bir şeye yeni başlayan biri olarak, zaman ayırın, öğrenin, çalışın, araştırın, okuyun ve sorabileceğiniz her şeyi sorun ve sonuçlardan emin değilseniz hiçbir şey yapmayın. Şu eski sözde olduğu gibi "bir şey öğrenmek istiyorsanız, bir kitap okumayın, 10 kitap okuyun." Sadece bu sitede bile ihtiyacınız olan tüm bilgiler var. Unutmayın, normalde iyi huylu olan iki ev ürününü kolayca bir araya getirebilir ve hayatınızı ve başkalarının gününü mahvedebilirsiniz ... ve size neyin çarptığını bile bilmeyeceksiniz - örneğin çamaşır suyu ve amonyak.
... Sırf internette biri "Hey, meth böyle yapılır" dedi diye... "Öyle mi?...Oh harika, ...o malzeme evde var......................💀."

Özetle, BB'deki insanlara sık sık söylediğim gibi, "önce anlamadan talimatları takip etmeyin." - Oku, oku, oku....

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Katılıyorum!
Her zaman öğrenmeniz gerekir!
Deneyim, aynı sürecin tekrarlanmasıyla kazanılır.
Videoyu izlemiş olmanız size süreci anlamanızı sağlamaz!:)
Bir kişi bir silah satın alırsa, bu ona hemen silahla ateş etme becerisi ve deneyimi kazandırmaz.
Not: Ve ben zombiler hakkında yazdım!))