Uluslararası posta doğrudan İngiltere'ye Koleksiyon Dolapları???

bluecheese

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Reaction score
0
Merhaba, insanlar bir süredir gizleniyor ve tüm harika bilgileri okuyor, bu yüzden BB'ye çok teşekkür ederim!

Birleşik Krallık'tan herhangi bir üye, uluslararası paketin doğrudan inpost gibi bir dolaba veya toplama için nasıl gönderileceğini biliyor.

Yıllar önce UPS'i doğrudan o içki dükkanına göndermek için ismimle bir dükkan adresi kullanabiliyordum, ancak artık bir teslimatı kaçırmadan ve kartı posta kutumdan yeniden düzenlemek için almadan işe yaramıyor gibi görünüyor.

Almanya ve Polonya'da DHL ve Inpost ile kullanılmak üzere toplama dolapları olduğunu biliyorum.

Birleşik Krallık'ta her yerde inpost dolaplarımız var ancak hangi uluslararası kuryelerin doğrudan bu kutulara gönderim yaptığını bulamıyorum.

Bunu nasıl yapacağını bilen lojistik uzmanları var mı? Hiçbir şey için imza atmak istemiyorum, sadece doğrudan bir dolaba tercihen 24 saat posta göndermek ve uluslararası teslimatlarda kodla teslim almak istiyorum ... Şimdiden çok teşekkürler.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
239
Deals
1
EVRi paketi kimliğe ihtiyaç duymaz sadece taramak için bir QR kodu kişisel bilgi yok bunu okudum bir dolap bul