Question Uluslararası Nakliye ve Gizli Paketleme Yöntemleri Hakkında Sorgulama

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Herkese merhaba,

Ben RDX, burada yeni bir satıcıyım ve uluslararası alanda erişimimi genişletmek istiyorum. Şu konularda tavsiye almak istiyorum:

1. Uluslararası gönderim için en iyi uygulamalar: Özellikle gümrük sorunlarından kaçınmak söz konusu olduğunda, ürünleri küresel olarak göndermek için en güvenilir bulduğunuz yöntemler nelerdir?

2. Gizli paketleme: Gizliliğin önemli olduğunun farkındayım, ancak sizin için işe yarayan en iyi paketleme teknikleri hakkındaki önerileriniz için minnettar olurum. Tespit edilme riskini en aza indiren belirli malzemeler, teknikler veya stratejiler var mı?

Daha deneyimli üyelerden gelecek her türlü rehberlik veya ipucu için minnettar olurum. Özel olarak paylaşmayı tercih ederseniz PM göndermekten çekinmeyin.

Şimdiden teşekkürler!

RDX

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Bu konuşmayı daha önce de defalarca yapmıştık. Bu yazının altındaki benzer konulara bakarsanız orada olabilirler. Eskiden uluslararası kaçak mal satardım ve gümrük beyannamesinde buna ticari numune derdim. Bunun nedeni, eğer numune değilse, muhtemelen parasını ödemişsinizdir ve vergi ya da kargo ödemeniz gerekebilir, bu da paketin incelenmesine neden olur ve teslim alan kişinin ödünü koparabilir. En iyi gizlilik gizlilik olmamasıdır. Konteynerler söz konusu olduğunda içinden geçemeyecekleri hiçbir şey yoktur. "Kurşunun içini göremezler!" diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte tam da bu yüzden onu kullanmak istemezsiniz. O kurşunun arkasına ne saklamaya çalıştığınızı merak edeceklerdir. Mylar hiçbir şeyi durdurmaz. Ellerindeki gri makineler bunun organik bir madde mi yoksa organik olmayan metal mi olduğunu belirleyebilir.... benim görüşüm göz önünde saklanmaktır. Bu ecstacy mi? Bir kavanoza koy ve frankensense için bir etiket bas. Eğer hiç fark etmediyseniz, göze aynı görünürler. Bir benzerini bulun. Düzenlenmiş bir şey yapmamaya ya da içine düzenlenmiş bir şeyden malzeme koymamaya dikkat edin. Alkol tütün değil, herhangi bir bitki demeyin (çoğu ülkede yabancı bitkilere karşı yasalar vardır çünkü istilacı türlerle ilgili endişeler vardır) hayal edebileceğiniz en sıradan şeyi yapın. Sahte bir fatura bastırın ve reklamını yapın. Sahte şirketinizin sahte olarak sattığı talimatlara veya diğer sahte ürünlere benzeyen bir sayfa saçmalık yazdırın.
Bunların hepsi fikir. 20 görüş daha ve bir teori geliştireceksiniz
Siteye hoş geldiniz

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Bu değerli bilgileri paylaştığınız için teşekkürler. Özellikle "ticari numune" yaklaşımı ile göz önünde saklanma kavramı çok mantıklı. Daha az gizliliğin bazen daha az şüphe anlamına gelebileceği fikri kesinlikle dahil edeceğim bir şey.

Kristal meth gibi bir madde için, gereksiz dikkat çekmeden tamamen radarın altında kalmasını sağlamak için ambalajlama açısından ne önerirsiniz? Ayrıca "ticari numune" stratejisi hakkındaki görüşünüzü de merak ediyorum - inceleme altında dayanıyor mu, yoksa yetersiz kalabileceği belirli senaryolar var mı?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
Banyo tuzu mu demek istediniz? Üzerinde sabunlu bir küvet, süslü bir isim, etkileri (yatıştırıcı, cildi nemlendirici, vb.) ve numune ağırlığı olan güzel bir etiket bastırın ve poşetin/şişenin üzerine yapıştırın. Beyan edilen göndericiyle eşleşen hayali işletmenizin kartvizitini ekleyin ve kullanım, dozaj, içerikler (gerçek banyo tuzu ürününden kopyaladığınız) ve güvenlik talimatlarını (yutulduğunda kusturun ve doktora danışın, vb.) içeren bir ürün sayfası ekleyin.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Elbette hiçbir şey kesin değildir. Yaklaşık 8 yıl boyunca uluslararası satış yaptım ve 2 paket kaybettim, satışlarımın %95'i yurtiçindeydi, bu da muhtemelen %5'ine el konulduğunu gösteriyor.
Msm'i hiç duydunuz mu? Bu bir besin takviyesi ama aynı zamanda meth'in en popüler kesimi. Artritli insanlara msm satan butik bir sağlık merkezi olabilirsiniz. Muhtemelen küçük kaplar satın alıp dikkatlice değiştirip tekrar kapatabilirsiniz.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Şimdi msm markası Mercari'de 5 dolara satılıyor, sadece istediğiniz kavanoz. Kahverengi ya da mylar ısı yalıtımlı fermuarlı kavanozlarda çok gördüm. Sadece iyi bir etiket resmi indirip üzerine yapıştırmanız gerekiyor.

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Değerli görüşleriniz için minnettarlığımı ifade etmek istedim. Tüm katkılarınız için minnettarım!

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
42
Deals
14
Kardeşim sorunuz hakkında ne düşüneceğimi bilmiyorum? Elbette kızgın değilim ama şok oldum😅. Dünya çapında başarılı bir şekilde bir şeyler gönderiyorum. Kargomda sadece bir paketi usps tarafında (gümrükte değil) kaybettim. Ama gerçekten yöntemlerimi göstermemi istiyor musunuz? Yoksa sadece şaka mı? Benim için bu işin temeli kendi kendimi geliştirmem. Başlangıçta hiç yardım almadım. Bir şeyi kendi başınıza çözdüğünüzde kimseyi suçlayamazsınız. Bu benim için bu iş hakkında düşünmenin doğru bir yolu. Ve sizin için bir ipucum var: her zaman benzersiz olmaya çalışın. Bu yeterli olacaktır. Ayrıca, temsilcilerin de forumumuzu okuduğundan eminim, bu yüzden kimsenin size bir şey göstermesini beklemeyin, özellikle de benzersiz olduğunda 😉 sizi korusun ve iyi şanslar. Her zaman DM'den sorabilirsiniz 🥷

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Kartonun içine daldırılmış görünmez bir paket gördüm.