Question uçağa nasil gi̇zli̇ce i̇laç sokulur?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
haiii birkaç gün içinde amph alıyorum ve uçakta yanımda nasıl götürebileceğimi bilmek istiyorum çünkü yakında Malezya'ya gitmem gerekiyor (önümüzdeki bir veya iki hafta içinde, ailemle ilgili şeyler var)

çantamda taşımayı planlıyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. kapsüller halinde gelen bir şişe magnezyum takviyem var, kapsülleri amph ile doldurup şişeye geri koymayı düşündüm. bu iyi bir fikir mi? küçük plastik mühür şeyiyle tekrar kapatırsam bir şekilde açmazlar mı?

ayrıca arkası ve bataryası çıkarılabilir bir telefonum var. onu bir poşete koysam ve poşeti telefonumun içine koysam bulurlar mı? başka alternatifler varsa lmk ^^;

• Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
Küçük bir miktar olacak, en fazla bir ya da iki gram. O şi'yi sütyenime koyabilir miyim?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Malezya'ya gidiyorsunuz ve üzerinizde uyuşturucu mu saklıyorsunuz? Evet, gelecek yıl okula dönmek zorunda kalmazsan iyi bir plan. Müslüman ülkeler biraz sert olabiliyor ve her şeyi kontrol ediyorlar. Yanınızda kanlı bir bez getirin ve inmeye hazırlanırken uyuşturucuları su kasasına koyun ve mutfağınıza yapıştırın, sonra üzerine kanla ıslatılmış bir bez koyun ve soyularak aranacak kadar şanssızsanız biraz ağlayın ve pantolonunuzdaki kirli bezi onlara verin. Biraz iğrenç ama Malezya'nın Allah'ın diyarına uyuşturucu soktuğunuz için size vereceği 8-13 yıldan iyidir. İyi şanslar

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Reaction score
4
Orta Doğu / Uzak Doğu sınırlarında dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kültürel farklılıklar ve önemli görünüm faktörleriyle sıradan ve normalleştirilmiş bir şekilde hareket ederek başa çıkmanız gerektiğidir. Kalabalık içinde dikkat çekici ve şüphe uyandırıcı şekilde davranmak göze batacaktır.

Ne kadar az dikkat, o kadar çok özgürlük

Yasal olarak nasıl hareket edebileceğinizi bilmiyorum. (Daha önce hiç böyle bir şeye kalkışmadım)
FNh1zB6GPO

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
41
Deals
3
Ayağımın altına koyarak ABD'nin her yerine uçtum. tarayıcı göstermiyor. sadece köpeğin koklamasından endişeleniyorum. burada uyuşturucu değil sadece patlayıcı aradıkları söylendi.
Endonezya'dan Singapur'a da aynı şekilde götürdüm.

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
21
Merhaba,

Umarım bu yazıyı evinizde okuyorsunuzdur ve Malezya'nın kalabalık, dumanı tüten bir gözaltı merkezinde değilsinizdir.

Şaka bir yana, kimsenin gemiye ateşli silahlar, patlayıcılar ve yasadışı uyuşturucular gibi şeyler almasını asla ama asla tavsiye etmem. İster küçük bir miktar olduğunu ve saklayabileceğinizi düşünün, ister büyük bir miktar olduğunu ve yutmak istediğinizi düşünün fark etmez. Beni en çok endişelendiren şey, bu ülkelerde herhangi bir uyuşturucunun en küçük miktarı için belki de onlarca yıllık özgürlüğünüzün elinizden alınması riskini göze alıyor olmanız. Endonezya, Brunei, Malezya, Çin, Vietnam, Tayland - ve Avrupa Birliği üyesi olmayan hemen hemen tüm ülkeler uyuşturucu suçlamaları nedeniyle hayatınıza ve refahınıza korkunç şeyler yapacaktır. AB'de bile kötü sonuçlanacaktır, tek fark gerçek bir müebbet hapis cezası ya da gerçek bir ölüm cezası almayacak olmanızdır.
Benim 20'li yaşlarımın başında ağır ve uzun süreli bir eroin ve kokain alışkanlığım vardı. İngiltere'de sınırsız miktarda (hemen hemen) temin ediyordum. AB'deki ülkeme geri dönüyordum ve 10 gün yetecek kadar eroin almak zorundaydım. Çok saftım ve kendime aşırı güveniyordum. 10 g büyük Afgan eroinini, sigara kağıtlarına sardığım 15-20 küçük taşa ve ısıyla mühürlenecek çift kat streç filme paketledim. Her bir taşı farklı kişisel eşyaların içine koyardım: örneğin, birini bir çorabın içine, diğerini diğerine; ikisini küçük kot pantolon cebine; birini boxer'ın içine (10 gün boyunca birçok çift boxer ve çorap alırsınız); tişörtleri katlar ve bir taşı da oraya koyardım. İçinde eroin olan tüm eşyaları çok iyi katlar ve bastırırdım, hatta ütülerdim ki gerçekten presten görünsünler ve gümrük memuru kaba bir köylü olup tatil için giysilerimi karıştırmak istemesin. O gün ayık olurdum, sokak kıyafetleri giymezdim, garip "gangster" davranışları sergilemezdim.
Bu iki kez yapıldı. Geriye dönüp baktığımda bunu bu yaşta asla yapmazdım. Sadece şanslıydım. Her havaalanında köpekler vardır. Güneydoğu Asya'da uyuşturucu kaçakçılığı ve terörizmin büyük bir endişe kaynağı olduğunu biliyorum, bu yüzden bu maddeleri tespit etmek için ekstra çaba sarf ediyorlar.

Bunu yapmayı aklınızdan bile geçirmemenizi şiddetle tavsiye ederim. Unutmayın, ben bunu yaklaşık 15 yıl önce yaptım. Havaalanı güvenliği her geçen yıl yasaklı maddeleri yakalama konusunda daha da iyi hale geliyor.

DHL, UPS ya da bölgenizde hangi kurye hizmeti varsa onu kullanmanızı ve sahte isimler, kullan-at telefonlar, tek seferlik e-posta hesapları ve boş, güvenli ev tipi adresler kullanmanızı öneririm.

Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Bunu size tamamen ciddi olarak söylüyorum. Bulunduğum bölge hapishanesinde HİÇBİR ŞEYİ gözden kaçırmayan bir vücut tarayıcı var. Birisi içindeyken ekranı gördüm. Silindirik... bir cihaz, yaklaşık 2 inç uzunluğunda ve bir ip takmayı unutmayın. İçine plastik torba koymayın. Folyo yok. Kapsül olmasın. Muhtemelen maddeyi gerçek bir tampon içinde eritmeye çalışırdım, şeklini korumak için bir iple birkaç kez bağlayarak kurumaya bırakırdım ve vazelin veya dudak kremi veya su geçirmez ve ultra ince bir şeyle kaplardım. Hayatınızın yıllarını onların teknolojisini yenerek gizliliğinize yatırıyorsunuz.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
evet yasalar hakkında daha fazla araştırma yaptım ve hiçbir şey getirmedim. bana bir şeyler postalamak istediğini söyleyen bir arkadaşım var ama bunun iyi bir fikir olup olmadığını bilmiyorum. muhtemelen burada bir fiş bulmaya çalışacağım

Malezya'dan hai btw :3

phant0m

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Boş kapsülleri doldurun ve diğer gerçek takviye hapları ile birlikte bir takviye şişesine koyun.