Crack Kokain Nasıl Yapılır

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1

Giriş

Crack, serbest baz ve kokain tuzlarının bir karışımıdır. Kokain, koka yapraklarından ekstraksiyon yoluyla elde edilir. Kokainin kendisi hidroklorür tuzu olarak satılmaktadır. Kokain, Levamisol, Kafein ve benzeri gibi bazı safsızlıklar içerebilir. Saf crack kokain istiyorsanız kontrol etmelisiniz ( bu tavsiyeyi kullanın). Kirlenmiş kokain hidroklorür tozu durumunda, burada açıklanan yöntemle saflaştırabilirsiniz. Ayrıca, crack içenlerin içerken elde ettikleri Crack piroliz ürünleri hakkındaki başlığımı okumanızı tavsiye ederim. Bundan crack yapmak için aşağıdaki prosedürleri uyguluyoruz.
index.php

Gerekli Malzemeler .

Kokain tozu, çay kaşığı, ölçü kabı, tava, kabartma tozu.
Pyh4YwaDWZ

Prosedür

1. Ölçü kabına yaklaşık 28 g kokain hidroklorür dökün.
ZXasTDidEw
2. pH = 8'e kadar kuru bir kabartma tozu (sodyum bikarbonat) ekleyin (genellikle 1 g kokain hidroklorür başına yaklaşık 300 mg).
3sOKRvoxHw
3. Yaklaşık 3/4 bardak su ile doldurun. Sıcak damıtılmış su (70-80°С) tercih edilir. 1 g toz için yaklaşık 10 ml. su. İyi çözünmezse (safsızlıkların varlığında olur), tamamen çözünene kadar 1 ml su ekleyin.
ORF6dPBnaG
4. Karışımı tepsinin içine dökün.
M0cH3EfWAg
5. Karışım kabarcıklanmaya başlayacaktır. Bir bıçak alın ve kabarcıkları düzleştirin.
OzrTsl0S1n
6. Karışımı pişirirken düzleştirmeye devam edin.
XmnWT8uX6V
RthTxe4rJU
7. Katı beyaz olana kadar pişirmeye devam edin.
MZuKbt82CT
P4LMPUhqJl
8. Katı kokain formunu kahve makinesi için kağıt filtreye veya süzmek için peçeteye yerleştirin.
RId6BJP1gH
9. Çatlak taşları 15-20 dakika boyunca dondurucuya koyun.
DwGnzFiQHk
10. Tebrikler, başarılı bir şekilde crack kokain yaptınız.
WmF5gpe8Et
Çay kaşığı içinde küçük ölçekli çatlak pişirme video kılavuzu vardır.

Last edited:

grace

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Kokainin %100 saf veya pateada olması gerekli mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Bu ne anlama geliyor? Saf kokain kullanmak daha iyidir.

grace

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bu saf kokain değil kardeşim.

-28 gr kokain hidroklorür
-300 mg sodyum bikarbonat * 1 g kokain hidroklorür = 8,4 g sodyum bikarbonat

bu syntecis ile kaç gram crack pişirebilirim kardeşim? Ya büyük ölçekte üretmek istersem?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Bu kimya, anaokulu matematik dersi değil, öylece bir şeyler ekleyemezsiniz. Bu, bir Lewis asidi ile bir baz arasındaki nötralizasyon reaksiyonudur. Asit bir H+ ve bir Cl- açığa çıkarır, NaHC2 bununla reaksiyona girerek CO2 ve NaCl üretir. Mükemmel koşullar altında ürün ağırlığının %10'unu kaybeder çünkü her molekül bir HCl kaybeder. Molar ağırlık;
C.hcl=336g
C. Taban=306g

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Bana sormuştunuz: Kokainin %100 saf mı yoksa pateada mı olması gerekir?
Ben de size cevap verdim: Yemek pişirmek için saf kokain kullanmak daha iyidir.

Saf olmayan nedir? Kokainin saf olmadığını biliyorum. Ne demek istiyorsun?
Matematiğin iyi değil "kardeşim"
300 mg + 1g = 1,3g

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Bir "taş" kokainin yaklaşık 10-15 dolar olduğunu duymuştum. Kaç gram crack "kaya" olarak kabul edilir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
10 dolarlık bir taş 0,1 g ağırlığında olabilir. 20 dolarlık bir taş 0,2 g ağırlığında olabilir. Köşede bir adam var, ona yaklaşıp "hey 7$'lık bir esrar alayım" diyebilirim ve 7$'a onun piposundan alabileceğim en büyük esrarı alabilirim.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
165
benim fikrim; bu fiyata biraz kaya ;)
ama benim ülkemde kaya satıcısı yok, herkes evini temel almak için amonyak kullanıyor

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Ayrıca, diyelim ki yaklaşık %80 saflıkta sosyal düzeyde kokain kullanıyorum, tamamen çalışamayacak mı yoksa yine de müşterilerimden birini yüksek kaliteli hale getirebilecek mi?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Genellikle kokain %70'e kadar "pişer" (fizzle/reaksiyona girer). Ne ile kesildiğine bağlı olarak. Alkali bir şeyle kesilmişse %30'dan fazla karbonata ihtiyacınız vardır. Yeni bir torbayı ilk kez pişirdiğinizde, taşı rm'den (sudan) çıkardıktan sonra içine büyük bir tutam karbonat atın ve ateşleyin. 30 karbonat %75 kokain HCl için iyi bir orandır. Daha yüksek dereceli kokain ikinci pişirmede fazladan küçük bir çakıl taşı üretecektir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Genel olarak, eğer kokain %70 saflıkta ise, bu yöntemle 1 gr hidroklorür= 1 gr kokain elde edilir.

Eğer kokaininiz daha safsa daha fazlasını geri alırsınız. HCl baz kokainden %10 daha ağırdır, crack'in ekstra ağırlığı ise kabartma tozudur.

Öneri: Soğuk suyla başlarsanız, RM'yi karıştırdıktan sonra süzebilir veya süzebilirsiniz. Kokain HCl serbestçe çözünebilir, bu nedenle çözünmeyen herhangi bir şey tağşiştir. İçindeki yapışkan maddeyi çıkarmak daha hızlı reaksiyona girmesini ve daha az ısı kullanılmasını sağlayacaktır.

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Literal Life Profesyonel İpuçları!

Şimdi kendime biraz kokain yapacağım.

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
10
Hm

Sıcak su ve filtrede 1 g kola ve 0,25 g natron okudum

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
G.Patton Soru, Uyarıcılarla ilgili bir bölüm oluşturabilir misiniz? Örneğin kokain, metamfetamin, FENİLPROPANOLAMİN, amfetamin ve benzerleri için hepsi bir bölümde bir arada olabilir.

Bazı kokain konularında olduğu gibi "diğer" bölümünde olmak yerine.

Teşekkür ederim

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Merhaba. BB Forum ekibi, web sitesi geliştiğinde güncel bir bölüm seti yapmaya karar verdi. İsteğiniz forum yapısını yeniden inşa etmemiz gerektiğini varsayıyor. Bunu yapmayacağız, üzgünüz.

darkweb420

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Reaction score
5
İyi bir öğretici 😀