Question Kafeinle kesilmiş Amfetamin saf Amfetaminden nasıl ayırt edilir?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
35
Soruya kendim cevap vereceğim lol. Benim farklılaşma yöntemim bir numara: KALP ATIŞI... Saf kafeinle kesildiğinde kalbiniz o kadar kötü atar ki bu son derece nahoş bir duygudur. İkincisi: KOKU: saf amfetamin, hata yapamayacağınız tipik amin kokusuna (ve tadına) sahipken, kesilmiş amfetamin garip balıksı yağlı bir kokuya sahiptir veya hiç kokmaz. Üç numara: PSİKOLOJİK ETKİLER, saf maddeyi aldığınızda kendinizi daha enerjik, üretken ve biraz coşkulu hissederken, kesilmiş maddeyi aldığınızda kendinizi huzursuz, karamsar ve gergin hissedersiniz, bu da pek hoş değildir.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
52
Size tamamen katılıyorum, ancak eklemek istediğim bir şey daha var, geri dönüşü daha acımasız. Çünkü kafein, amfetaminin etkisi geçtikten sonra uyumanıza izin vermez, bu nedenle beyindeki amfetamin etkilerinin üzerine hiç uyumadığınız için ertesi gün kendinizi eşek gibi hissedersiniz. Kızarmış beyin+uykusuzluk= en kötü kombinasyon.

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
44
Kafein ile kesildiğinde aktiviteyi artırdığını ve sizi daha sosyal hale getirdiğini okudum. Denediğimde bazen böyle hissediyorum ama çoğunlukla amfetamin aktivitesi azalıyor ve yorgun hissediyorum (amfetamin / kafein oranı büyük bir fark yaratıyor)

Saf amfetamin sülfat kokusuzdur, amfetamin baz (yağ) ise amin kokusuna (balık kokusu) sahiptir.